Skocz do zawartości

VI SPOTKANIE w Poznaniu


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

mówię tu tylko o Poznaniakach czy Wielkopolanach, bo do tej grupy zaliczam także osoby mieszkające w innych regionach, zaocznie siebie także :ok: )

 

Elu ty jesteś przecież z Małopolski my z Wielkopolski czyli jesteśmy jedną nacją ( wywaleni ze Szkocji za skąpstwo ) i drut wymyśliliśmy . :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, panowie... czy to ważne jak spotkanie się nazywa

 

Pewnie, że nie jest ważne, więc, po co się czepiać tak na poważnie pierdoł.

 

 

Panie "inicjator" ROBICAR - czy wiadomo gdzie się spotykamy ???

 

 

Moja propozycja spotkania była tu: http://www.chatawiejska.pl/?i=1 , ale razem z Piotrem stwierdziliśmy, że karczma jest otwarta tylko do, godz. 21:00 dlatego zrezygnowaliśmy z mojej propozycji.

 

Piotr w tej sytuacji zaproponował Stary Rynek i jak dla mnie to odpowiada, ale przychylę się do większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr w tej sytuacji zaproponował Stary Rynek

 

Myślałem o tym Starym tylko wiecie, to jest sobota na Starym Rynku tłok niemiłosierny , tu w Dylemacie kameralnie ,możemy gdzie indziej jeżeli ktoś ma alternatywną propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że nie jest ważne, więc, po co się czepiać tak na poważnie pierdoł.

 

 

Witam :> Jako urodzona i wychowana w Poznaniu używając nazwy "I zaproszonych gości" drżałabym z niepewności czy wysłałam zaproszenie do wszystkich czy nikt nie poczuje się pominięty itp......

 

Wydaje mi się,że " Mocna grupa Wielkopolan " do której mam nadzieję się zaliczać jest tak gościnna ( co leży zresztą w naturze poznaniaków ),że z otwartymi ramionami przyjmie chcących się z nami integrować i nikt nie potrzebuje specjalnego zaproszenia. Z racji tego,że spotkania odbywają się w Poznaniu nazywamy je spotkaniami WIELKOPOLAN ale z radością i uśmiechem witamy wszystkie bratnie dusze ............ A tematów do rozmów napewno nie zabraknie :hmm: Wystarczy rzucić temat np. " a moja przyczepa ..........." Lokalny patryjotyzm idzie w zapomnienie bo przecież łączy nas pasja a nie miejsce zamieszkania.

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

Kobiety ...... łagodzą obyczaje :hmm::ok::ok::ok::bzik::bzik::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym Starym tylko wiecie, to jest sobota na Starym Rynku tłok niemiłosierny , tu w Dylemacie kameralnie ,możemy gdzie indziej jeżeli ktoś ma alternatywną propozycję.

 

 

 

Szkoda, że nie znamy już dziś końcowego wyniku osób chętnych na spotkanie, bo można wcześniej tak jak rozmawialiśmy pomyśleć o rezerwacji i żaden „tłok” by nam chyba nie przeszkadzał. :ok: nie wiem jak to wyglądało np. przy III spotkaniu na Starym Rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego bliziutko jest Zielona Budka :ok:

 

I to też jest wyjście wypróbowane przez nas nie jeden raz :bzik: Ale u zbiegu ulic Poznańskiej i Rosvelta czyli rzut beretem od Dylematu jest knajpeczka Tarot czy Mandragora się nazywa gdzie można zjeść tanio i niedrogo ( obiadek z mięskiem od 12 czy 14 złotych ) smaczny :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.