Skocz do zawartości

Przyczepa, czy kamper... hmmmm


JanekP

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Kiedyś marzyło mi się posiadanie przyczepy kampingowej, teraz natomiast kiedy postanowiłem zrealizować swoje marzenie, zacząłem się zastanawiać, czy przypadkiem nie postawić na kampera. Oglądałem filmiki, na których ludzie przerabiają busy na kampery i powiem Wam, że ogarnęły mnie wątpliwości co do zakupu przyczepy.

Dlatego pytam Was jako fachowców na co postawić? Co się lepiej sprawdzi?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku, mój mail to forma protestu przed zakładaniem nowego wątku na stary temat. Tym bardziej temat z kategorii wyższości nart nad snowboardem i odwrotnie. Gdybyś użył najpierw wyszukiwarki, jak stoi w regulaminie, do którego odsyła Cię kolega Prusiak, zapewne bardzo szybko trafiłbyś na dyskusję, która Cię interesuje. Od choćby pierwszy z brzegu wątek i 230 stron czytania. Do wiosny ogarniesz :)

https://forum.karawaning.pl/topic/290-przyczepa-czy-kamper/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marcin_G napisał(a):

Janku, mój mail to forma protestu przed zakładaniem nowego wątku na stary temat. Tym bardziej temat z kategorii wyższości nart nad snowboardem i odwrotnie. Gdybyś użył najpierw wyszukiwarki, jak stoi w regulaminie, do którego odsyła Cię kolega Prusiak, zapewne bardzo szybko trafiłbyś na dyskusję, która Cię interesuje. Od choćby pierwszy z brzegu wątek i 230 stron czytania. Do wiosny ogarniesz :)

https://forum.karawaning.pl/topic/290-przyczepa-czy-kamper/ 

OK. Dzięki. Rozumiem. Nie jestem "oblatany w forach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JanekP napisał(a):

OK. Dzięki. Rozumiem. Nie jestem "oblatany w forach".

Hi, hi, hi...

Jak przeczytasz te 230 stron - przemyślisz temat - to napisz - ale w wątku o tym - jakie masz własne przemyślenia...:brawo:

pzdr

Włodek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcin_G napisał(a):

Zdusiłem pożar w zarodku... tak myślę :)

Dla czego ja bym dyskutował :lol:

4 godziny temu, JanekP napisał(a):

 

Dlatego pytam Was jako fachowców na co postawić? Co się lepiej sprawdzi?

Pozdrawiam.

Jako że Ja w tym temacie z wiadomych powodów mogę najwięcej powiedzieć to powiem :D

Po pierwsze fachowcem nie jestem ale jeszcze trochę :)

Co się sprawdzi :hmm: Mój drogi to tylko Ty będziesz wiedział co się sprawdzi, nikt nie wie jak, gdzie i ile wypoczywasz,  nawet bym powiedział jak żyjesz. Oba sprzęty są bardzo dobre jak i przyczepa tak i kamper, każdy ma plusy i minusy, oba niby do tego samego a jednak nie, każdy służy do trochę innego wypoczynku. To od ciebie będzie zależeć jak go wykorzystasz i ile z niego wycisniesz:hej:

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.