Skocz do zawartości

Refleksja a może rozczarowanie...


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

podstawa to rocznik

 

 

Tak masz racje... jeśli porównujesz z ceną, ale stan jak dla mnie i wyposażenie nie jest bez znaczenia.

Wiem dokładnie, o co Tobie chodzi, że cena taka sama, a rocznik inny, ale tu możnaby dużo pisać i wiele snuć domysłów, co mija się z celem, bo wyjdzie z tego zbędna dyskusja. Proponuję obejrzy je osobiście, a sam ocenisz, w czym tkwi odpowiedz, co do tych 2 przykładów, które podałeś.

 

 

a blat jak blat jaki mieli taki dali bo chyba budowa taka sama ????

 

 

Nie dali jaki mieli tylko dali taki, jaki w tych rocznikach występuje tak samo jak tylne lampy.

Między (1 i 3 co dopisałem) jest różnica w blacie. W 1 jest nowszy typ bardziej nowocześniejszy stylistyką i nie tylko, a w 3 starszy. Nie ma tam więcej zdjęć dokładnych przedstawiających wnętrze tych 2 przyczep żeby wskazać Tobie różnice, ale gwarantuje Tobie, że są i inne. Porównaj sobie np. Hobby Clasic i Hobby Prestige pomijając nawet De luxe, która jest między nimi i nie powiesz mi chyba, że nie ma tam różnicy w wykonaniu i wyposażeniu nawet przyczep z tego samego rocznika.

Liczyłeś na jakieś sugestie, spostrzeżenia, więc je Tobie przedstawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu miałem podobne wątpliwości jak luksusowa_buda - u tego samego sprzedawcy wystawione było Hobby 420 za znacznie niższą ceną niż u innych sprzedawców. Ciekaw jestem co nam napisze luksusowa_buda po wizji lokalnej w Skokach - może pojawił się najlepszy sprzedawca i warto u niego kupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas poszukiwań przyczepy także zerkałem na tego sprzedawce -> niestety nigdy nie było mi po drodze;/

Ale nie ma co zachwalać bo to handlarz-> wszystkie przyczepy przedstawione w jednakowym stylu i w jednakowy sposób z winem kwiatami itd..

Sprowadza modele 4 osobowe o DMC w okolicy 1300 które łatwo sprzedac i samych znanych producentów przyczep.

Ciekawe jak stan tech sie przedstawia na żywo?

Czekam y na relacje :ok::hehe:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nam tez sie podoba tylko zastanawiam się skąd takie różnice

39900 - 2003 rok

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1240337

 

27900 - 2002 rok

http://moto.allegro.pl/item739103946_hobby_exclusive_495_2002r.html

 

39500 - 2000 rok

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T755083

 

i jak to ugryźć ????? :hehe:

 

no te 40 kzł za prawie dziesięcioletnie hobby to już jakiś żart, cena jakby wyrwana z realiów.

a ze ta z 2002 roku jest względnie tania? cóż, zdarzaja się okazje, trzeba tylko być pewnym stanu przyczepy. chociaż z drugiej strony dziwne to hobby, nie wiedziałem, ze były takie hybrydy- stary przód, nowszy tył, a wnętrze jakiś miks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż z drugiej strony dziwne to hobby, nie wiedziałem, ze były takie hybrydy- stary przód, nowszy tył, a wnętrze jakiś miks.

 

a coś więcej może kolega mi napisać o tym niby mixie :ok: , bo zaczynam sie obawiać że mojja wiedza na temat przyczep jest żadna :hehe:

 

przemo2.0td a ty tu się nie wychylaj :ok: bo kierunek obiorę najpierw do Ciebie a potem dopiero Skoki :ok: , bo po tym co widziałem w Nieborowie to ty super znawca jesteś :ok: i przyczepkę sobie pierwszoligową wybrałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A doszła jeszcze taka

 

http://www.allegro.pl/item740073703_burstner_ventana_r_2003_sliczna.html

 

tak myślę że fajny zawód wymyśliłem "oceniacz przyczep " płacisz takiemu komuś i jedzie i ogląda przyczepę i masz pewność że jest wszystko ok :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.