Skocz do zawartości

Brenna 12-13 Wrzesień


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też miałem chęć odwiedzić Was w Brennej, ale niestety nie udało mi się nawet odwiedzić Wirka i JanaT-1000 w Kobylej Górze ( 44 km od mojego domu). Cóż, czekamy na pojawienie się na świecie najmłodszej zwolenniczki karawaningu i w związku z tym mamy sporo zamieszania. Miłej zabawy wszystkim forumowiczom, gdziekolwiek są, życzą balthurki :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy w tej Brennej jest jakieś życie, bo nikt tam się nie porusza. :hehe:

Umieram z ciekawości jak to im tam leci a oni mnie nie informują.

Nie wiem, szykowali się na wielkie :ok: i :ok: i może im coś zaszkodziło?

Może jakąś grupę szybkiego reagowania należało by tam posłać w celu stwierdzenia faktów naocznie. :ok::ok:

 

ps ale jakby co to Wszystkich tam będących serdecznie pozdrawiam z Wrocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Boguś przed :hehe: mój kierowca zabrał nas do domu,jak było?(dolares) grzyby znalazła zjedzone w domu,dla tego że prawie cała załoga była jeszcze na szlaku,my skrutami do obozowiska i do domu mieliśmy trylko holownik niewiadówka odnowiona czeka , z Leszkiem jesienne (deptanie po Bieszczadach) ustalimy termin i na szlaki.

Pozdrawiamy wszystkich obecnych w Brennej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to meldujemy pierwszą załogę po powrocie z Brennej :ok:

 

Można powiedzieć tylko jedno - BYŁO FANTASTYCZNIE!!!

Mnóstwo :hehe: i w sam raz :ok: przyjemne :ok: i wyprawa w góry (w której akurat my nie uczestniczyliśmy z różnych powodów), nowe znajomości i stare przyjaźnie. Pogoda sprzyjała jak i wszystko pozostałe :ok:

 

Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla wszystkich załóg a szczególnie dla organizatorów i inicjatorów :ok:

post-97842-imported-94ddd8de-6588-4386-a101-26e32327dbd8_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to my pierwsi meldujemy się z domu. Dzięki piękne za wspaniałą zabawę, rewelacyjnie spędzony czas. Radwan, gdybyś tam był, to zrozumiałbyś, dlaczego tak się boimy z dojazdem. Na miejscu, w najbliższej okolicy chyba z 5 kempingów, a ten nasz tak zakamuflowany, że mógłbyś go przejechać i nie zauważyć. Mostek, przez który trzeba było przejechać sugerował jakiś wjazd do ogródka ;-) Ale było superowo!

Oczywiście mój holownik musiał sprawić jakąś niespodziankę i wdrodze powrotnej stanęliśmy i... już nie ruszyliśmy. Padło ładowanie akumulatora i nasz mechanik wybrał sobie nadgodziny w niedzielę i przywiózł nam nowy akumulator. Wracaliśmy bez świateł i na maksymalnej oszczędności prądu :ok: Ale dotarliśmy, mechanik będzie musiał dostać dodatkowo duuuuuże :hehe: Zdjęcia zrzucam na kompa, może jeszcze uda się je obrobić trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też meldujemy się w domciu dziękujemy za ciepłe słowa kit,kondziobalthur,bogus bednarski, i innym , :ok:

Dziękujemy wszystkim którzy przybyli na spotkanie w Brennej było fantastycznie :hehe:

Postanowiliśmy że co roku w połowie Września będziemy organizować spotkania Południowców choć inne terminy też są brane pod uwagę :ok: tak że ci co nie dotarli do Brennej będą mieli jeszcze szanse na spotkanie .

Teraz walczę z aparatem bo chyba wszystkie fotki ok.150 zdjęć poszły w siną dal aparat pokazuje że trzeba sformatować kartę :ok: jak się uda będą moje fotki a jak nie to :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radwan, gdybyś tam był, to zrozumiałbyś, dlaczego tak się boimy z dojazdem. Na miejscu, w najbliższej okolicy chyba z 5 kempingów, a ten nasz tak zakamuflowany, że mógłbyś go przejechać i nie zauważyć. Mostek, przez który trzeba było przejechać sugerował jakiś wjazd do ogródka ;-)

witam

bylem w Brennej wiec nie musisz mi tlumaczyc jak tam wyglada

wspolczuje awarii

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwie dojechaliśmy do domu.

Spotkanie w Brennej było fantastyczne, serdecznie dziękujemy wszystkim za mile spędzone chwile. Już tęsknimy za następnym spotkaniem.

 

Pozdrawia załoga track222

 


tzw. prześcieradło

post-97871-imported-9f6f285f-d262-484b-a65f-ff64d13dd96c_thumb.jpg

 

piękne widoki w Brennej

post-97871-imported-c896ea28-d3a6-4a9b-a4ea-bf3d37ab4837_thumb.jpg

 

piękne widoki w Brennej

post-97871-imported-9f2e3c18-4632-4874-af1c-d58cedb0f53a_thumb.jpg

 

zdjęcie zlotowe wszystkich uczestników

post-97871-imported-8c7d70cc-5a7f-4e03-8518-7e45112535b4_thumb.jpg

 

a to my załoga track222 Dorota, Rysiek i Kacper

post-97871-imported-28dfdcfd-cca5-463e-80aa-a72ed7f8289c_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.