Skocz do zawartości

Wiele pytań :) szukamy czegoś od 10 do 15 i od 20 do 30;)


aloha

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym ja zastanawiam sie nad kupnem Kii carnival więc chyba też powinna sobie poradzić z takim kolosem .
przemysl to dobrze... mialem kia rio

 

To fakt - poprzednie modele nie były przesadnie udane. Carnival choć nie miał się czego wstydzić przestronnością i komfortem nie był bezproblemowy. W statystykach wypada miernie.

 

Jedak od pojawienia się ceeda sporo się zmieniło. Kia (podobnie jak hyundai) już nie muszą się niczego wstydzić - bez problemu dorównują konkurencji :ok:

 

Z budkami - duże nieraz są tańsze od małych. Niewiele się tylko ich ściąga... popyt też jest ograniczony. Może pomyśl nad mniejszą budą a z ładnym przedsionkiem - łatwiej manewrować, można się zadowolić mniejszym holownikiem...

Powodzenia w poszukiwaniach :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Kii-a to pociągnie Ci tylko taki wagon ewentualnie nad morze ;) chyba, że nie planujesz nigdy innych rejonów..

W górach to sobie nie wyobrażam jak byś tym manewrował i gdzie znalazł byś kempingi żeby tym wjechać a w szczególności później wyjechać i wykręcić z napędem na jedna oś..

 

szary11- kupił bys to nowe?-> bo wydaje mi sie , że ceną nie odbiega od reszty stawki a co do trwałości to jest zdecydowanie z tyłu ;) To tylko w testach magazynów nie odbiega od reszty...bo po 200tys km porównać to z VW,Toyota,Honda, Audi itd. to jednak cena Tych marek nie będzie przypadkiem.

Jak nowe porównujesz to i to ma kierownice i to jeźdźi i to ma jakieś wyposażenie wiec wiadomo , że wypada dobrze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to ciekawe co napisałeś

 

No ja użyłbym bardziej dosadnego słowa , ale nie użyję ;)

 

Panowie, nie ważny STYL, ważna TREŚĆ!

Ja mam w dowodzie maks. mase przeczepki 1100kg. Na haku na tabliczce prawie 1,5 tony! Jeszcze w tym tygodniu jadę na stację po kwita!

A już zaczałem się martwić, że będę musiał ograniczyć znacznie poszukiwania :hmm:

Przyczepy, które mnie interesowały zaczynały się od 1,2T .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem. Niestety w wersji 5-osobowej jest 1300. ale jak mam 7-os. I tutaj jest pies pogrzebany. Tylko 1100 kg.

Niestety muszę ograniczyć poszukiwania. Jeszcze pogadam z koleżanką z wydz. komunikacji i znajomym diagnostą, jakie są możliwości zmiany wpisów. Nie wiem co będzie prościej - zmiana w aucie czy w rejestrowanej przyczepie....

Ale Hobby 420/430 mieści się w tych granicach. Niestety 440 ma już 1200 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.