Skocz do zawartości

Pomorze zachodnie


Invictus77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, przed nami pierwszy wypad z przyczepa nad polskie morze. Może ktoś polecić jakiś fajny kemping na zachodnim wybrzezu? Tematów na forum sporo ale większość z kilku lat do tyłu, poproszę o jakieś aktualności. Rodzinka 2+2  dzieciaki 4 lata i 14scie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://forum.karawaning.pl/katalog-kempingów/kempingi/
https://forum.karawaning.pl/forum/76-polska-północna/

Tutaj patrzyłeś? - są komentarze i opinie nawet z lipca tego roku. Który kemping przypadł Ci do gustu i chciałbyś o nim wiedzieć więcej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, przed nami pierwszy wypad z przyczepa nad polskie morze. Może ktoś polecić jakiś fajny kemping na zachodnim wybrzezu? Tematów na forum sporo ale większość z kilku lat do tyłu, poproszę o jakieś aktualności. Rodzinka 2+2  dzieciaki 4 lata i 14scie
Zdefiniuj fajny ....
Fajny jest Viking i biały dom w dziwnówku. Fajny jest te tramp tylko to całkiem inna fajność. Fajny jest relax w Świnoujściu. Brzozy w Ustroniu. Każdy jest na swój sposób Fajny ale jednak są inne

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Invictus1977 napisał:

Podobno są też takie

Podobno?
Przecież to jest w opisie każdego kempingu, np. Viking, o którym wspomniał @macieku:

  • Bar szybkiej obsługi z urozmaiconym menu
  • Dobrze wyposażoną świetlicę
  • Kuchnię turystyczną na wolnym powietrzu
  • Sanitariaty z ciepłą wodą przez 24 h
  • Kabiny intymne
  • Łazienki dla niepełnosprawnych z niezbędnymi urządzeniami pomocniczymi
  • Sklep spożywczy
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Siłownia zewnętrzna
  • Boisko do kosza i siatkówki
  • Stół do tenisa
  • Monitoring 24h

i ponad 900 opinii w Google, np. cemping bardzo czysty sanitariaty, [...] bardzo wysoka jakość, cisza i kultura ,dzieci cały czas w bezpiecznej zamkniętej strefie

Pasuje? Jedź do Vikinga. Nie pasuje? Czytaj o następnym.

Na tym polega karawaning, to nie wyjazd z biurem podróży :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Invictus1977 napisał:

No tak sorki zle to określiłem, fajny miałem na myśli jakiś plac zabaw dla małego,czyste sanitariaty i spokój na kempingu bo to wyjazd z dzieciakami. Podobno są też takie gdzie na miejscu można jakiś pakiet jedzonka wykupić .

No to lista jest następująca:

viking dziwnówek - jest wszystko ale drogi (lepsze parcele niż biały dom) byłem dwa lata temu nie pamiętam ile płaciłem ale jest cennik na stronie

biały dom dziwnówek  - drogi i knajpa też nie tania (mniej drzew niż na vikingu ale parcele gołe .... czyli tylko prąd węzeł sanitarny szału nie ma (czysty ładny ale mnie osobiście bardzo drażnią prysznice jak na filmach o bazach US w wietnamie .... czyli sitko wystaje ze ściany i jeszce ciepła woda wyłącza się po 10 sek. trzeba znowu nacisnąć guzik który jest 1,5 metra dalej) rok temu płaciłem przyczepa  2+2 circa 70 ojro za dobę no i wszędzie krzyzacka mowa w zasadzie wiecej polaków spotykałem na campie przy tropicalu obok berlina

tramp .... legendarny campingtramp.com :-) . żadnych parcel .... kompletna wolna amerykanka węzły sanitarne takie średnie ale za to prywatna plaża bo w okolicy nic więcej nei ma , jadłodajnia (klasyk jadłodajnia) i knajpa (fajna) na terenie campingu Są animacje dla dzieci praktycznie cały dzień a wieczorem konkursy też dla młodych . Poza tym tramp to permanentna impreza .... starch do kibla pójść bo cię ktoś znajomy przechwyci "na jednego" . na terenie salun gier , w barze w nocy są balety (bo duża sala) a przy knajpie na dechach wieczorem imprezy z muzą często na żywo . Kilka razy w trakcie sezonu są koncerty ale takie z prawdziwego zdarzenia. Nie ma wtedy spania do 0100 :-) Ale tarmp jest super na 100% podjadę z małolatami w tym roku na kilka dni

dokończę kiedy indziej .... mam robotę :-)

 

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbierzcie tego źle. Ja nie jestem długo na forum. Każdy jest inny wiadomo. Zauważyłem dziwną rzecz ktoś się loguje zakłada jeden temat i potem cisza. A wy pomagacie. Nie tak to powinno wyglądać.  Takie tematy powinny być z automatu kasowane. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie szukał wcześniej ,to nie pisałbym że większość postów jest z poprzednich lat, chciałem poprostu oprzeć się na doświadczeniu osób które już mają kilka latek za sobą z przyczepą,czy to takie zle? W tym sezonie już pewnie niektóre osoby też były lub są na kempingach więc mają obraz na bieżąco jak wygląda sytuacja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Wybaczcie, ale podpinam się do tematu. Zaciekawił mnie Viking, ale jak policzyłem ile zapłaciłbym za naszą rodzinkę 2+3 to się za głowę złapałem. Miejsce chyba fajne, ale ceny z kosmosu.

Tramp to Tramp, nie byłem, dużo czytałem, duży tłok w sezonie.

Szukam właśnie czegoś w Zachodniopomorskim, nad morzem, żeby szybko z Wrocławia dojechać. Najważniejszy jest względny spokój, żeby o 23 móc pójść spokojnie z dziećmi spać. Może być też totalne odludzie, żeby jakiś węzeł sanitarny był i nie za daleko od morza.

Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dzień dobry,

Pozwolę się też podpiąć po temat.

Czy spokojny, zalesiony kamping nam morzem w lipcu to oksymoron czy da się coś takiego znaleźć? :)

Nie potrzebujemy żadnych udogodnień (wspomniana gdzieś sławojka i woda ze szlaucha nam wystarczają), jeśli ktoś ma porównanie to camping Łęg nam się podoba, i studenckie bazy namiotowe.

Im bliżej zachodu tym lepiej (będziemy z Niemiec jechać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że może pole namiotowe w Pobierowie (chociaż tam sporo ludzi) lub chyba lepiej kilka punktów w Pustkowie albo dopiero Pogorzelica...

Dalej patrząc Mrzerzyno i Biała Mewa

A i jeszcze może Świętoujscie lub Międzywodzie...

Chociaż tu porównanie do Łęgu będzie zawsze nijakie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresował mnie Tramp z Waszego opisu ale ceny wywalone w kosmos... W najniższym okresie cenowym dorosła osoba 30 zł, młodzież 24 zł, przyczepa 35 zł + przedsionek markiza 23 zł (swoją drogą bardzo brzydki i pazerny patent, żeby liczyć za przyczepę i dodatkowo małą markizę czy namiocik doczepione do przyczepy), dalej samochód 20 zł i prąd 30 zł. Czyli prawie 200 zł za dobę. Droooogo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.