Skocz do zawartości

Czy ktoś sprowadzał samodzielnie przyczepę z UK?


rysiu200

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Witam wszystkich, jestem tu nowy. Trafiłem, bo szukam dla siebie przyczepy i od razu mam prośbę.

Czy ktoś z Was ściągał przyczepę samodzielnie z Wielkiej Brytanii?

Wszedłem na stronę http://www.ukclassifieds.co.uk i znalazłem kilka fajnych przyczep Hobby np. http://www.ukclassifieds.co.uk/2004_hobby_prestige_650_caravan-o675274.html

 

w nieprzyzwoicie niskiej cenie 2400 GBP! To ok. 15000 tys pln! Takich przyczep jest kilka, i sie zastanawiam, czy jest jakis haczyk, czy tez tam przyczepy sa tak tanie a nasi importerzy obdzieraja nas ze skory? Z drugiej strony sprawdzalem tez w Niemczech na mobile.de i takie przyczepy chodza w okolicy 7-10 tys EUR, wiec zupelnie zgłupiałem.

 

Wiec jak, ktoś sprowadzał z Was może sam przyczepę z UK?

Czy rzeczywiście jest tam tak tanio? Jakie dokumenty są potrzebne?

 

Pozdrawiam wszystkich karawaniarzy.

Rysiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej,

 

Sorki, nie chciałem nikogo urazić. Nie znam jeszcze slungu fanów karawaningu, więc proszę oświeć mnie jak mam was/nas nazywac ?

 

Z tymi ogłoszeniami to zadziwiające jest, że tego jest sporo, to nie jest pojedyncze ogłoszenie. A przyczep z UK wydaje mi sie trochę się importuje, bo są widoczne.

No ale sam nie wiem, stąd pytanie, czy ktos ma jakieś doświadczenia w imporcie własnym przyczepy?

 

Pozdrawiam,

Rysiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm kolega podsunal pomysl z importem z uk przyczepy... rozwaze taka ewentualnosc bo przeciez na swiecie nie tylko niemcy sie licza :ok:

 

jestem na etapie kalkulacji kosztow transportu - prom lub tunel i oplat z tym zwiazanych, jesli sie okaze ze koszty importu indywidualnego nie beda drastycznie wysokie to moze na wyspy sie zapuszcze...

 

w kazdym badz razie temat uwazam za ciekawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na etapie kalkulacji kosztow transportu - prom lub tunel i oplat z tym zwiazanych, jesli sie okaze ze koszty importu indywidualnego nie beda drastycznie wysokie to moze na wyspy sie zapuszcze...

 

a jak ja przyciagniesz - laweta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie - holownikiem, pojade do znajomych na weekend i obczaje co tam jest - pozatym jak pojade autem to bedzie wygodniej - bedzie czym jezdzic po wyspie i bede mial wiksza motywacje aby cos znalezc zeby nie wracac z pustym hakiem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem jest tego typu że swoim samochodem nie możesz ciągnąć przyczepy z Anglii bo nie mają tablic rejestracyjnych .Musiał byś przywieść ją do Polski samochodem anglika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem jest tego typu że swoim samochodem nie możesz ciągnąć przyczepy z Anglii bo nie mają tablic rejestracyjnych .Musiał byś przywieść ją do Polski samochodem anglika

 

to nie problem... zawsze moge kupic przyczepe i zostawic ja tam u znajomych - beda jechali do polski to ja przyciagna...

 

tylko przy zakupie chce byc osobiscie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem jest tego typu że swoim samochodem nie możesz ciągnąć przyczepy z Anglii bo nie mają tablic rejestracyjnych .Musiał byś przywieść ją do Polski samochodem anglika

 

Ale numer, wcale nie maja zadnych dokumetow rejestracyjnych w UK na przyczepy?

No ale musi byc jakis sposob na to, wykupic np. 14dniowe ubezpieczenie i skoro nie maja tablic, to nie. W razie kontroli pokazujesz papiery ktore masz i sie tlumaczysz. Tak mi sie zdaje..

 

BTW:

Co myslicie o tej przyczepie?

http://moto.allegro.pl/item696743835_hobby_prestige_650_2000r.html

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.