Skocz do zawartości

POLANICA ZDRÓJ czerwiec 2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeszcze trwają przygotowania do zlotu w Sławie, ale miesiąc później jest zaplanowane spotkanie w Polanicy Zdrój .

Temat ten został założymy jeszcze latem ubiegłego roku i powstała lista chętnych, od tego czasu mogło się wiele zmienić, dlatego na pierwszej stronie tego tematu utworzę nową aktualną listę chętnych na równie atrakcyjne spotkanie w gronie miłośników karawaningu.

Zaplanowana jest wycieczka do Czech, w dniu 05-06-2010 aby zwiedzić Skalne Miasteczko ( więcej o tym na pierwszej stronie tego tematu).

Inne atrakcje to "spontan" czyli na miejscu będziemy uzgadniać - co będziemy robić, zwiedzać itp .

Utworzę dwie listy : listę chętnych na to spotkanie - załoga i ilość osób w załodze , oraz drugą listę chętnych na wycieczkę do Czech i tu też załoga i ilość osób .

Od ilości chętnych będzie zależeć cena za pobyt, wstępnie z kierownikiem rozmawiałem i możemy liczyć na jakiś upust ( wiadomo im więcej nas tym lepsze rozmowy o rabacie) .

Również od ilości osób na wycieczkę będzie zależna cena za wynajęcie autokaru ( z przewodnikiem, czy bez - tu proszę o propozycje).

Proszę o deklarowanie się na przyjazd już teraz by po zlocie w Sławie można było działać w temacie spotkania w Polanicy.

Wiem, że niektórzy nie lubią list, ale są one niezbędne dla celów organizacyjnych i tym samym proszę o zrozumienie.

 

Dla orientacji podam listę na którą wcześniej wpisaliście się.

 

1. Wirek czyli Ryś i Nina

2. AKISSJG z załogą

3. KIT czyli Kasia i Tomekplus Pawełek

4. Kartrait czyli Krzysiek i Ania z Wiktorią i Kingą

5. Dani czyli Darek,Olusia.Patryk,Filip

6. 100-pa czyli Lusia i Piotruś

7. kotek + Krysia + Krzysio + Dorotka

8. Andrzej czyli Andrzej i Ewa

9. balthur czyli Jasiu, Monika i Ola

10. Grek plus Lwiątko

11. Boguś Bednarski czyli Boguś i Janina

12. Spablo1 czyli Klaudia, Paweł, Magda i Kaśka

13. Arkady11, Renatka oraz 2 młodzieńców - razem 4 osoby.

14. finger czyli Arek + Agnieszka + Julek

15. macieku z załogą

16. Jan-T1000

17. Koala

18. ptaku + Haluś

19. Daniel DJR

20. piomar67 czyli Piotrek i Danka

21. patriks

22. piotr05 +2 dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ten został założymy jeszcze latem ubiegłego roku i powstała lista chętnych, od tego czasu mogło się wiele zmienić, dlatego na pierwszej stronie tego tematu utworzę nową aktualną listę chętnych na równie atrakcyjne spotkanie w gronie miłośników karawaningu.

 

czyli co mamy potwierdzić jeszcze raz chęć przybycia tak? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie załoga fingera potwierdza swoją obecność na zlocie , tj.: Arek + Agnieszka i Julek .

Jeżeli chodzi wycieczkę , również się na nią piszemy .

Dodam tylko , że dobrze jest jechać z przewodnikiem . Przekaz takiej osoby jest nieoceniony a przy dużej ilości osób nie są to koszta , które powalają na kolana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez potwierdzamy przybycie :ok: załoga kit w komplecie 3szt Kasia Tomek i Paweł :ok: do Skalnego jedziemy :) ale własnym autkiem, ze względu na Pawła będzie to dla nas wygodniejsze itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek, mam pytanie czy Kierownik kempingu obiecał zrobić porządek w części sanitarnej. Nie wiem czy coś się zmieniło ale byłem tam kilka lat temu i mam przykre wspomnienia na temat sanitariatów, oby coś się poprawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojteksw, byłem jesienią ubiegłego roku na tak zwanym rekonesansie i sanitariaty , oraz prysznice były na przyzwoitym poziomie , najważniejsze było czysto i kręciła się pani sprzątaczka. Nie wiem jak wyglądało to jak Ty byłeś w ubiegłem roku nie budziły te sanitariaty strachu .

Fotki zrobione jesienią 2009, niestety kiepskiej jakości robione komórkę.

post-128912-imported-3c58f3a5-f00b-47be-af40-a37dc880c7f7_thumb.jpg

post-128912-imported-27ad103c-5018-4910-bef9-a267bf558dcf_thumb.jpg

post-128912-imported-fb9272e7-8220-485f-87d3-f410a3168340_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.