Skocz do zawartości

POLANICA ZDRÓJ czerwiec 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Tomek do Wiednia masz tez niedaleko

to tylko 140 km dalej jak do Pragi :)

w jeden dzien mozna obskoczyc te dwa miasta

jezeli bedziemy wracac przez Bratysławe to zaliczysz jeszcze jedno ciekawe miejsce na ziemi

 

Tomek pamietajac o Twoich zainteresowanich indianami proponuje Ci wypad do Drezna (280km) jest tam muzeum Karola Maya

pozdrawiam

Na Paryż, na Paryż, spowrotem przez Berlin i Moskwę :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jednodniowe wycieczki z Kotliny Kłodzkiej do Pragi ( nie do Paryża, Berlina, Moskwy) są na porządku dziennym i są organizowane dla kuracjuszy i innych turystów najczęściej z miejscowości uzdrowiskowych takich jak Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój, Kudowa Zdrój i nie ma w tym nic dziwnego bo Praga warta jest zwiedzania (przepiękne miasto), a odległość np z Polanicy to około 180 km.

Nie pisze tego by zachęcić do takiej wycieczki ( bo ja pewnie bym nie pojechał, a po drugie mniejsze kłopoty organizacyjne) , ale ten pomysł KIT-a do nie jakaś nowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dpisanie - 100pa - Lusia , Piotr + Patryk ( będziemy w terminie od 30 maja wieczór - 3 czerwca).

 

to my się też chyba miniemy :niewiem: my się zjawimy 3.VI rankiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się , że trzeba sprecyzować termin zlotu(spotu) w Polanicy bo na pierwszej stronie , w pierwszym poście są tylko przemyślenia odnośnie ewentualnego wcześniejszego przyjazdu . Dlatego też 100pek strzelił taki termin .

Wirku ! Bardzo proszę o podanie precyzyjne , kiedy zaczynamy . Będzie wtedy wszystko jasne i klarowne jak ... :niewiem: . :niewiem::bzik::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finger, optymalny termin to od 2-06 środa ,bo w czwartek dzień wolny od pracy ( Boże Ciało) do 06-06 , ale jak ktoś załatwi sobie wolne na wcześniej to może przyjechać szybciej.

Na 05-06 (sobota) zaplanowałem wyjazd do Skalnego Miasteczka z tego powodu , iż będzie nas w tedy najwięcej.

Chyba, że są inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że są inne propozycje.

O takie doprecyzowanie terminu właśnie mi chodziło . Teraz jest wszystko czytelne .

Dziękuję Wirku ! :niewiem:

Termin wycieczki jest bardzo dobry . Wycieczka będzie gwoździem zlotu . W sam raz przed niedzielnym powrotem do domu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a błędne skałki, a zamek w Nachodzie, a papiernia w Dusznikach Zdrój i wiele innych jeszcze , jak pisałem najlepiej na miejscu z dnia na dzień będziemy sobie ustalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kotlinie Kłodzkiej jest wiele atrakcji. Z pewnością należałoby poświęcić wiecej czasu na zwiedzanie tego uroczego zakątka kraju niż te kilka dni na zlocie. Ja zwiedziłem całą Kotlinę ale było to jakieś 30 lat temu. Moje dziewczyny jeszcze tam nie były a ja chętnie sobie przypomnę, dlatego na pewno pojadę tam kiedyś na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku masz racje bo sporo jest miejsc do odwiedzenia w Kotlinie Kłodzkiej bo jeszcze Lądek Zdrój , Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie, Żelazno, Długopole Zdrój , góry Sowie i Zamek Grodno, zapora wona i zbiornik wodny w Zagórzy Sląskim, Zieleniec i jeszcze by się sporo znalazło .

p.s. nie potwierdziłeś przyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że wszystkiego nie zwiedzimy i nie zobaczymy ... tak jest z każdym zakątkiem naszego pięknego kraju :niewiem: ale ja patrze na to z innej strony ... będzie powód by znów kiedyś tam wrócić :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit, często tam wracam , a właśnie upodobałem sobie Polanicę a warto rowerkami zwiedzać , jazdę pod górkę mało atrakcyjna , ale za to z górki sama radość :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.