Skocz do zawartości

POLANICA ZDRÓJ czerwiec 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Życie jest piękne... prawda macieku?.

Nie będę drążył czy tag YOU czy też piecujesz do mnie osobiście ale troszkę zazdroszczę bo ja muszę być w piątek w szczecinie .... mam robotę do skończenia na poniedziałek a w weekend to raczej nie porobię i przez komórkę to nie robota, potrzebne mi szybkie i stabilne łącze do pracy.

Patryk trzymam za słowo w kwestii MRU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Maciej, no na MRU jesteśmy wstępnie umówieni...

 

Zapodamy temat MRU na forum dla kolegów z okolic bliższych i dalszych i lecim...

 

Pozdrawiam

 

edit: W tamtym roku zapodałeś temat MRU i ciągną oj ciągną te klimaty...

 

A czytałeś? W muzeum w Kołobrzegu otwierają do zwiedzania od środka potężne gąsienicowe działo samobieżne :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo1, dzięki w imieniu uczestników, jak na razie mieliśmy fajną zabawę z wyciąganiem przyczepki z błota. Ugrzęzła załoga, która nie spytała gdzie można wjechać, Mimo, iż budka prawie po osie humory nas nie upuszczały i właściciela też, a jaki szczęśliwy gdy już z tego błota wyciągnięty.

Dziś już miejsc na twardym będzie sporo, a szkoda bo takie wyciąganie to też niezła zabawa :hehe:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu swoim i Roxi życzę udanego spotkania i super zabawy wszystkim załogom przebywającym w Polanicy :hehe:

 

Miałyśmy być dzisiaj tam z Wami...niestety z przyczyn niezalezych od naszej rodzinki weekend spędzamy w domku :hehe: . Do zobaczenia na kolejnych zlotach :ok: :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ducha jest i co ważne za kołnierz nie kapie, choć bez kaloszy trudno się poruszać, ale to nie przeszkadza dobrej zabawie.

Impreza jeszcze trwa :hehe:

 

[ Dodano: Pią 04 Cze, 2010 09:10 ]

Wasze życzenia się spełniły :hehe: dziś od rana pokazało się słoneczko i ani jednej chmurki, ja jestem w szoku po tygodniu gdy lało prawie cały czas z jakimiś przerwami - dziś zapowiada się upalny dzień.

post-141348-imported-35b045b4-9457-42e0-b23b-455e162ea8d7_thumb.jpg

post-141348-imported-56887915-a0bc-4dd9-9544-2b2d42a50c1f_thumb.jpg

post-141348-imported-486c7170-7c8f-49ba-afa9-347490d4f917_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jedna z pierwszych załóg opuściliśmy piękny kemping w Polanicy .

Chciałem tylko zaakcentować , że szczęśliwie wróciliśmy do domku . Teraz pora na gruntowny przegląd graciarni i sprzątanie w aucie . Fotki zamieszczę jutro .

Teraz jedynie chciałbym podziękować za wspaniałą atmosferę , za organizację zlotu Wirkowi i za wszystkie chwile spędzone wspólnie z Wami na szlakach wycieczkowych , na kempingu oraz wyjściach na Polanicę .

Mimo złych prognoz pogoda nam dopisała i to co chcieliśmy zobaczyć w pełni się powiodło .

Do szybkiego zobaczenia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.