Skocz do zawartości

POLANICA ZDRÓJ czerwiec 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Spablo1, Pawełku kiedy będziesz wiedział na 100%, szczególnie chodzi mi o wyjazd do Skalnego, jakie środki środek transporty załatwiać.

Czekam z tym załatwianiem, a czas ucieka i aby nie okazało się za późno, bo dla przykładu ze Sławy do Wolsztyna miałem zaklepany już w styczniu.

 

Być może dziś będę w Polanicy i coś więcej będę wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spablo1 nie poganiam Ciebie, ale chyba rozumiesz , że już czas coś załatwiać , zobaczymy jak dziś pogadam jakie będą możliwości z tym transportem jakie ewentualnie rezerwy, ale od ilości osób jak wiesz zależy też cena. Ok wrócimy do sprawy jak wrócę pewnie coś więcej będę wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga ze Skały melduje się w nocy z 2-3 VI. Jak nie będzie można wjechać na kemping to się prześpimy przed :hehe: albo jeszcze lepiej przespimy się gdzieś po drodze na parkingu lub stacji benzynowej, podobnie jak w marcu w drodze do niedzicy :niewiem: Wyjazd do skalnego miasteczka też potwierdzamy. Gdy by były problemy z załatwieniem transportu to nie ma sprawy pojedziemy własnym samochodem.

 

Do zobaczenia już wkrótce :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga ze Skały melduje się w nocy z 2-3 VI.

No wreszcie się doczekałam :niewiem:

Jak nie będzie można wjechać na kemping to się prześpimy przed :piwko:

Poczytajcie wcześniejsze posty - Fingerek na nas zaczeka. Wspólnie do rana będziemy :niewiem::piwo::ok::zolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie , że zaczekam . Jeszcze tylko jednej Cholllerrry mi tu w skladzie brakuje . Nie macie pojęcia jak mi brakuje zwrotu - WALYMY z sympatycznej mordki Yabulonka . Może się doczekam .

Powiem tylko po cichu . Będzie taka jedna okazja aby coś uczcić . :niewiem::niewiem::hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie pojęcia jak mi brakuje zwrotu - WALYMY z sympatycznej mordki Yabulonka . Może się doczekam .

Ja też czekam... nie chciałam tego głośno mówić, żeby nie zapeszyć... ale gdy Terierek z Yabulonkiem to przeczytają, to byc może..... :niewiem:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdy Terierek z Yabulonkiem to przeczytają, to byc może.....

A może potrzebny jest jakiś doping bardziej fizyczny.

Znieczulimy i doholujemy jak trzeba... :niewiem:

 

Przybywajcie, czekamy :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulonki ! Nie dajcie się wykazać 100pce aby jako rasowy Policjant zlotowy musiał Was doprowadzić do gniazda os . Przyjedźcie z własnej woli . :niewiem:

Rysiu ! Twoje "WALYMY !!!" To działa na mnie jak miód na serce . :niewiem::hehe::piwko:

Spróbujcie nie przyjechać . :zolta:

 

[ Dodano: Czw 13 Maj, 2010 09:33 ]

uroń rąbka tajemnicy co będziemy czcić

Pomalutku . Wszystko w swoim czasie . Poczekamy na Wirka . Opowie po powrocie z rekonesansu jakie mamy możliwości . Okaże się wtedy co i jak . Póki co jest pomysł aby zrobić gulasz na ognisku . Do tego jakieś symboliczne szkło postawimy z Agą i będzie wszystko jasne . :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalutku . Wszystko w swoim czasie . Poczekamy na Wirka . Opowie po powrocie z rekonesansu jakie mamy możliwości . Okaże się wtedy co i jak . Póki co jest pomysł aby zrobić gulasz na ognisku . Do tego jakieś symboliczne szkło postawimy z Agą i będzie wszystko jasne .

 

Tak robi się coraz ciekawiej :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem coś więcej wiem na początek może namiary GPS na bramę wjazdową do kempingu N 50 24 51 69 E 16 30 37 00 . Zapewne część będzie jechać przez Ząbkowice, Kłodzko i tu po drodze mamy dość ostry podjazd w Bardzie, z budką pewnie na 3 lub 2 bieg w zależności od możliwości holownika, ale spoko da się radę. Jedziemy obwodnicą Kłodzką w kierunku Kudowy i miejscowości Szalejów Górny skręcamy na Polanicę , jak już zaczyna się Polanica za marketem chyba "trzech Muszkieterów" , a przed stacją paliw skręcamy w prawo ( nie jedziemy do centrum) i po jakiś 500 czy może ciut więcej metrach w prawo skręcamy już na kemping.

Dla tych co przyjadą w nocy informacja - recepcja czynna 24 godziny na dobę więc nikt pod bramą nie będzie stał :ok:

 

Teraz cena za pobyt dogadałem się w ten sposób, iż pobyt 2 osób+auto+przyczepa+prąd wyniesie 45 zł za dobą , zamiast 53 zł jak wynikało by z cennika , upust nie wielki, ale to już w Polanicy pełnia sezony i nie tak liczna grupa by coś więcej wynegocjować.

ah jeśli będą dzieci to w zależności od wieku, dyrektor nie określił mi kryteria, więc negocjować osobiście, dorosłe według cennika 7 zł za dobę

 

Jeśli będziemy chcieli ognisko bez problemu jest drewno za free tylko siekierka ( dołączę fotki później bo z Polanicy jechałem prosto do Sławy, a tu ten net nie tęgo chodzi).

Można też w domku grillowym pod dachem przy stołach, ale za drewno opłata w zależności od tego ile go zużyjemy.

 

 

Teraz od nośnie wycieczki do Skalnego dogadałem się w ten sposób, iż 25 maja muszę podać ostateczną liczbę osób - zaklepałem od 15 do 20 miejsc jak będzie trzeba więcej też jest możliwość.

 

Cena za wycieczkę wyniesie 29 zł za osobę zamiast 32 plus 90 koron wstęp do Skalnego, dla dzieci 60 koron

W cenie 29 zł zawiera się ubezpieczenie i przewodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę fotek , może się uda wkleić - chyba się uda kolejne fotki za chwilę.

 


Wjazd na kemping od ulicy Sportowej , na ten wjazd podałem namiary GPS

post-138088-imported-8354fd68-3f04-4576-8b9e-5fba8b3138d1_thumb.jpg

 

Przy znaku zakazu zatrzymujemy się po prawej jest recepcja, po załatwieniu prosta na pole kempingowe

post-138088-imported-06694f34-312e-4c4a-9ea4-f64bf80ff74c_thumb.jpg

 

Stanowisko do zmywania naczyń

post-138088-imported-01c6063a-2f5d-4d47-9d6b-6f01f422f685_thumb.jpg

 

wiata zaraz po wjeździe na kemping

post-138088-imported-159cbf5e-a88d-4ee3-9b4a-971f2ceb5cef_thumb.jpg

 

Namiocik w razie deszczu

post-138088-imported-b334ac94-e8a5-4026-aa8f-77c29f777ca1_thumb.jpg

 

Przy niektórych stanowiskach są takie krany

post-138088-imported-38dcb7ea-fc37-44b6-b643-bbd73ed6496e_thumb.jpg

 

Ognisko to drewno obok za free

post-138088-imported-eba49be1-5f02-4be4-8dfc-845a0b00dbaf_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.