Skocz do zawartości

28. Pol’and'Rock Festival - plac karawaningowy Rock Camp


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.08.2022 o 10:10, TomekKnaus napisał:

... w takim razie poniżej podaję info dot. roku 2023 ... czas planować urlop :-)

TOM

04_pl_fb_29_pnr.jpg

Tomuś co to był za adres ? Ja stałem we wsi pod 7 .... było zajrzeć wysyłałem chyba na "łotsapa" linka z pinezką. Ewakuowałem się w sobotę około 1400

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

21 minut temu, macieku napisał:

Tomuś co to był za adres ? Ja stałem we wsi pod 7 .... było zajrzeć wysyłałem chyba na "łotsapa" linka z pinezką. Ewakuowałem się w sobotę około 1400

Ja byłem pod nr 34. 

Na 'łotsapa" nie zaglądam, z resztą ja byłem cały wyjazd "służbowo", bardziej w roli obserwatora niż typowego woodstokowicza.

My wracaliśmy w sobotę w nocy.

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy na terenie 2x, i o ile w środowy wieczór było spoko, bo młodzież wytrzymała długo, a my żeśmy się też trochę zapędzili i zamknęli nam kemping na noc (taka dodatkowa atrakcja  - spanie w aucie), pierwszego dnia po oficjalnym rozpoczęciu zostaliśmy na tyle na ile dał radę starszy syn, który słońce lubi nawet bardzo, ale niestety za szybko zaczyna się młody krótko mówiąc "gotować" i po około godzinie, godzinie z minutami, mimo parasola do ochrony przed słońcem, czapki na głowie, wybąblowania przez niego 2 butelek 1.5L wody, dosłownego popłynięcia pod kurtyną wodną u Lecha - musieliśmy uciekać, bo dojrzały pomidor nie jest aż w takim stopniu czerwony jak Mikołaj był wtedy :/ 

Ale - chłopaki zaliczyli diabelski młyn, poszaleli chwilę pod główną sceną, spotkali swoje ciotki, które też były, a spotkanie nie było planowane (trafimy na siebie to trafimy, nie to trudno - widzimy się i tak za 10 dni ponownie) i kazali się przywieźć za rok, na co ja nie przepadający za jakimikolwiek imprezami masowymi stwierdziłem, że przyjedziemy :) 


Ale - co do organizacji nie samego festiwalu, przydałoby się więcej kurtyn wodnych, jakichś zadaszeń/cienia mogłoby również więcej być, bo patelnia była przednia. Gorzej z parkingami i dojazdem na nie - my jechaliśmy od Czaplinka i na obrazku niżej musieliśmy jechać po czerwonej strzałce, jadący od Wałcza - po niebieskiej...no ktoś tu się z #$%^&*() na rozumy pozamieniał chyba, bo ja żadnej logiki w tym nie mogę się doszukać...

758663209_PRparking.png.99243590edf141f9e4271420e90e76c3.png

 

i kilka naszych zdjęć:
1.jpg.d4f5eba8afa75ef560784a12c55c7bbe.jpg

2.jpg.ad3b77d1b54913e85509b61571302b5b.jpg

3.jpg.4ca1e48875f15d107a8abe5f418ac31b.jpg

4.jpg.bf54fa69df941c2852f6fec4e3a7095d.jpg

5.jpg.c4ae22e1148ac322c8f0ece6808e4dc7.jpg

6.thumb.jpg.998514ee93d22cef5f827eba2e113783.jpg

7.thumb.jpg.177ce66a7eabf05e14c944d40f229229.jpg

8.jpg.79466acc8a8f55d2f115b579e912c3b3.jpg

- we wnętrzu samochodu podobnie niestety to wyglądało, wystarczyło otworzyć drzwi przy jadącym innym samochodzie, co dzieciory zrobiły jak tylko zaparkowaliśmy i cała chmura wleciała do nas...

Edytowane przez MaciekR4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Szczerze mowiac, uwazam że na rock camp powinien byc wprowadzony zakaz puszczania glosnej muzyki, od godziny 3 rano do godziny 10 rano. Wedlug mnie Ci co puszczają muzę w tym czasie szczegolnie glosno, sa zwyklymi egoistycznymi idiotami, nie majacymi szacunku, dla innych użytkowników pola kampingowego. A jesli maja zamiar, napierdalać decybelami od samego rana, powinni rozbijac się na polach bezpłatnych. Niech ludzie ktorzy zaplacili za pole, maja troche czasu na odpoczynek. Kwestia rozmow to co innego. I nie przeszkadza tak bardzo jak, napierdalanie glosnikow ile fabryka dała, od samego rana. Pare lat temu gdy, jeszcze kazdy nie miał glosnikow bylo w miare cwzglednie cicho i mozna bylo się wyspać, ale teraz to zwykla paranoja i zwykle egoistyczne chamstwo w stosunku do ludzi ktorzy chca nieco odespać i odpocząć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Za chwilę pewnie ruszy sprzedaż Rock Campu na tegoroczny P'n'R i w związku z tym mam pytanie do bardziej doświadczonych. 

Wybiera się z nami w tym roku znajomy, ale on nie dysponuje żadnym pojazdem karawaningowym, ale za to posiada w firmie kilka dostawczaków i pewnie już wiadomo o co chodzi. Wiem, że w regulaminie jest jasno napisane że na Rock Campa można wjechać tylko pojazdem fabrycznie przystosowanym do spania, ale jak to wygląda na miejscu. Będzie to mój trzeci festiwal i pobyt na Rock Campie, ale szczerze powiedziawszy nigdy nie zwracałem uwagi czy między kamperami i przyczepami pojawiają się "dostawczaki". Wiadomym jest, że człowiek w budzie nie siedzi a jedynie śpi więc kolega stwierdził, że wrzuci starą wersalkę i jedzie, tylko czy jest szansa że wjedzie czy raczej zostanie zawrócony. Wiem, regulamin jest regulamin, ale w tym samym regulaminie napisane jest że nie można wwozić na teren swojego alkoholu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patrycja781 napisał(a):

gdzie można w okolicy zaparkować na czas festiwalu z przyczepą?

Na każdym parkingu w promieniu kilku kilometrów.... :D

Zależy, czego oczekujesz...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Patrycja781 napisał(a):

Znalazłam :)Kochani.Pole u Zdzicha w Trzcińcu.Zwykłe przyłącza prądowe,woda też dostępna.Właścicielka mówi że w ubiegłym roku zapełnili ok.9 ha terenu.

Sorrki, wcześniej nie zauważyłem Twojego postu. Zobacz sobie jeszcze na FB Polanka u Głowy. Jest bliżej niż Trzciniec i sporo osób chwali. Ta polanka jest zaraz obok tego lasku po lewej od głównego wejścia na festiwal. Sam rozważałem przyjazd właśnie tam gdyby nie udało się zakupić RockCampu. Dopytaj też czy u tego Zdzicha to nie jest przypadkiem ściernisko po żniwach, bo wtedy zależnie od pogody albo będzie mega kurz jak w 2022 albo mega bagno jak w 2023. 

Edytowane przez reflexes (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.