Skocz do zawartości

Kemping dla rodzin z dziećmi - atrakcje, plac zabaw


chepcent

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

czy mogą Państwo polecić kemping atrakcyjny dla rodzin z dziećmi? Taki najlepiej w lesie, nad morzem lub jeziorem (poza Trójmiastem). Fajnie gdyby były jakieś atrakcje typu plac zabaw, aby rodzice mogli sobie chwilę posiedzieć z kubkiem kawy i książką ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mundek28 napisał:

polecam

Covid ci zaszkodził? Kolega się grzecznie i kulturalnie pyta....

Godzinę temu, chepcent napisał:

Dzień dobry,

czy mogą Państwo polecić kemping atrakcyjny dla rodzin z dziećmi? Taki najlepiej w lesie, nad morzem lub jeziorem (poza Trójmiastem). Fajnie gdyby były jakieś atrakcje typu plac zabaw, aby rodzice mogli sobie chwilę posiedzieć z kubkiem kawy i książką ... :)

Cześć.

Ciężko spełnić te wszystkie warunki na raz...

Zobacz na :

Tramp Świętość,

Viking

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, mundek28 napisał:

polecam

Dzięki dzięki :) Tak, po moim pytaniu widać, że jestem noobem :)  Jedyna moja przygoda z kamperem była na Islandii, kilka lat temu i bez dzieci :)  Teraz zielona w temacie szukam pomocy na forum, świadoma, że  mogę trafić i na trolla :)

30 minut temu, Commander napisał:

Covid ci zaszkodził? Kolega się grzecznie i kulturalnie pyta....

Cześć.

Ciężko spełnić te wszystkie warunki na raz...

Zobacz na :

Tramp Świętość,

Viking

Dziękuję za podpowiedzi:) Mam świadomość, że ciężko spełnić te wszystkie kryteria, niemniej nie zaszkodzi poszukać ideału pod "bombelka".

Edytowane przez chepcent (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, WojtexJanex7 napisał:

Jak Łeba to Camping Morski 21:rolleyes:

Plac zabaw jest, ale poza sezonem słabo z dziećmi. Byłem w maju (nie "majówka") to sami starsi Niemcy, i mój mały nie miał się z kim bawić. Ale kemping fajny. Położenie też.

 

13 godzin temu, chepcent napisał:

Dzień dobry,

czy mogą Państwo polecić kemping atrakcyjny dla rodzin z dziećmi? Taki najlepiej w lesie, nad morzem lub jeziorem (poza Trójmiastem). Fajnie gdyby były jakieś atrakcje typu plac zabaw, aby rodzice mogli sobie chwilę posiedzieć z kubkiem kawy i książką ... :)

Polecam Alexę we Władysławowie. Plac zabaw niewielki, ale oprócz tego jest świetlica dla dzieci. Dzieci przyjeżdża dużo, razem "ganiają" i można zapomnieć że masz jakieś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Plac zabaw jest, ale poza sezonem słabo z dziećmi. Byłem w maju (nie "majówka") to sami starsi Niemcy, i mój mały nie miał się z kim bawić. Ale kemping fajny. Położenie też.

 

Polecam Alexę we Władysławowie. Plac zabaw niewielki, ale oprócz tego jest świetlica dla dzieci. Dzieci przyjeżdża dużo, razem "ganiają" i można zapomnieć że masz jakieś ;)

Brzmi dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, chepcent napisał:

Dzień dobry,

czy mogą Państwo polecić kemping atrakcyjny dla rodzin z dziećmi? Taki najlepiej w lesie, nad morzem lub jeziorem (poza Trójmiastem). Fajnie gdyby były jakieś atrakcje typu plac zabaw, aby rodzice mogli sobie chwilę posiedzieć z kubkiem kawy i książką ... :)

To ja ograniczę się do Pomorskiego . Wszystkie spełniają Twoje oczekiwania.

1. Alexa (Chłapowo)

2. Półwysep lipa

3. Bachus (Chmielno)

4. Łeba kamping nr 21

5. Kemping Leśny Łeba

6. Żuczek Debrzno

Wszystkie godne polecenia. 

 

Edytowane przez Gizbern (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może z tych nad jeziorem:
W lesie z placem zabaw - Dłużek - http://camping-dluzek.pl/
Z placem zabaw przy restauracji - Tumiany - http://camping-tumiany.pl/

Poza placami zabaw: gokarty na pedały, wypożyczalnie sprzętu wodnego i na Dłużku cymbergaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak, w maju może w czerwcu i koniec sierpnia początek września 90% jest pozamykane nad morzem.. Napisałem o Łebie bo jest gdzie wyjść ponieważ jest to duża miejscowość... Na Alexa oprócz campingu nie ma nic do okoła,bo do Władka kawałek drogi trzeba przebyć.. a w tych miesiącach co pisałem wcześniej to w Chłapowie na pewno wszystko pozamykane... Ale camping polecam bo jest fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, WojtexJanex7 napisał:

Napiszę tak, w maju może w czerwcu i koniec sierpnia początek września 90% jest pozamykane nad morzem.. Napisałem o Łebie bo jest gdzie wyjść ponieważ jest to duża miejscowość... Na Alexa oprócz campingu nie ma nic do okoła,bo do Władka kawałek drogi trzeba przebyć.. a w tych miesiącach co pisałem wcześniej to w Chłapowie na pewno wszystko pozamykane... Ale camping polecam bo jest fajnie...

Chyba żartujesz ... Maj, Czerwiec, Wrzesień to najlepsze okres na kempingi w Pomorskim. Wszystkie wymienione przeze mnie powyżej są otwarte. Powiem inaczej. Ja się nawet do nich nie zbliżam w Lipcu i Sierpniu :) Dla nas lokalnie Lipiec - Sierpień to sezon martwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.