Skocz do zawartości

Spotkałem, widziałem forumowicza


Piotr J

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

tyle przejechanych kilometrów...nad morzem kamperów przyczep jak grzybów po deszczu na kempingach po kilkaset sprzętów i zero oznak karawaning.pl . nie widziałem ani jednej kartki za szybą z logo naklejki o fladze nie wspomnę....:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle przejechanych kilometrów...nad morzem kamperów przyczep jak grzybów po deszczu na kempingach po kilkaset sprzętów i zero oznak karawaning.pl . nie widziałem ani jednej kartki za szybą z logo naklejki o fladze nie wspomnę....:niewiem:

 

No niestety, spotkać kogoś z logo - jest ciężko, należy pamiętać o tym, że pewnie niewielki odsetek zdecydował się na zakup naklejki, część ją gdzieś zapodziała zamiast nakleić itd :[.

 

ja podczas wyjazdu do Kotliny Kłodzkiej od 14 do 19 spotkałem tylko jednego forumowicza - na kempingu, ale wielu również było czytających - nie posiadających konta :[. Przez te 5 dni zjeździłem całą kotlinę, spotkałem dziesiątki przyczep i kamperów - zero logo, natomiast 19.08 jadąc solo do Łodzi wieczorem - spotkałem kilkanaście przyczep - trzy z nich miały logo :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem :gitara: Wracając z urlopu, w okolicy Cieszyna wyprzedził nasz zestaw ciemny VW Passat z naklejką logo karawaning.pl, zamrugał - przywitał się awaryjnymi :banan: i pojechał dalej. Pozdrawiam kolegę, koleżankę. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś po za "zaplanowanymi" spotkaniami (np. z gfizykiem) też jakoś bezowocnie :(

Mimo sporo przebytych km nad morze (3x tego lata jechałem nad Bałtyk ;) ) i nad nim samym też troszkę popodróżowałem...

 

Czasem pozdrowienie ręką jest odwzajemnione ale loga naszego nie widziałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj tj. 22.08.2012

na krajowej S3 w połowie drogi pomiędzy Szczecinem a Gorzowem Wlkp. minął mnie zestaw z forum z naklejkami

na blachach DOA

był godzina 11.06 przed południem

holownik ziemno zielony jeep?

 

któż to był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś pomykał z kierunku Łódź przez Wieluń?? Widzaiałem mazda EPA ... z Fendem ???

 

Jeśli w ubiegłym tygodniu to widzieliśmy ten sam zestaw ale brudasek Fendt był wleczony właśnie z Danii. Kilka razy przeganiałem ten zestaw na trasie Gdynia - Łódź.

 

Tak na marginesie jeśli ta budka przyjechała tu na sprzedaż to mam nadzieje że będzie porządnie wyremontowana przed sprzedażą bo się jej prawy boczek nieco poddaje na dupce na wybojach od zgnilizny :) Tej nocy ubiegłego tygodnia (czwartek-piątek ) w rejon Łodzi zjechało kilka cepek zza granicy.

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.