Skocz do zawartości

Zakup nowej przyczepy


Wojtero

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, zaczynam swoją przygodę z caravaningiem i chciałbym kupić przyczepę.

Moje podstawowe wymagania:

- DMC do 1300

- Możliwość zamontowania bagaznika rowerowego

- Budżet do 95 tysi.

I to tyle, zastanawiam się nad zakupem n-crossa lub też steckermana. Z góry dziekuję za każdą odpowiedź :)

 

 

Edytowane przez Wojtero (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Dzień dobry, zaczynam swoją przygodę z caravaningiem i chciałbym kupić przyczepę.
Moje podstawowe wymagania:
- DMC do 1300
- Możliwość zamontowania bagaznika rowerowego
- Budżet do 95 tysi.
I to tyle, zastanawiam się nad zakupem n-crossa lub też steckermana. Z góry dziekuję za każdą odpowiedź
 
 

Nie napisałeś nic o wielkości przyczepki. Czy szukasz czegoś dla 2 osób czy dla rodziny?

IMO sdpuść N-Cross. Jest mały. Sterckeman IMO to nie jest najlepszy wybór, bo jest strasznie ubogo wyposażony.

Sprawdź co oferuje Knaus, Adria, Dethlefs, Buerstner. Powinieneś coś znaleźć sensownego do 95k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek00 napisał:


 


Nie napisałeś nic o wielkości przyczepki. Czy szukasz czegoś dla 2 osób czy dla rodziny?

IMO sdpuść N-Cross. Jest mały. Sterckeman IMO to nie jest najlepszy wybór, bo jest strasznie ubogo wyposażony.

Sprawdź co oferuje Knaus, Adria, Dethlefs, Buerstner. Powinieneś coś znaleźć sensownego do 95k.

Zapomniałeś o Hobby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem że w tej cenie i z tym DMC to nawet spory wybór jest:
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?con=NEW&isSearchRequest=true&lw=%3A1300&p=%3A20200&ref=dsp&s=Motorhome&sfmr=false&vc=Motorhome

Chłopaki zapomnieli o LMC. W tym budżecie i tej cenie da radę, a będzie miało podłogę również z TWSu. Np. Sasino 460

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś chciał to mam fajne lmc 420 d na sprzedaż z końca 2018 roku. Mover truma xt, atc, klima dometic , bagażnik i markiza thule itp:) tylko dmc 1700 ale z tymi dodatkami to nie ma szans w 1300 się zmieścic;)
Wszystko to kwestia przyczepy. U mnie w Adrii bez problemu się mieściłem w 1300 kg z tymi wszystkimi dodatkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacek00 napisał:
Godzinę temu, Dejv napisał:
Jak byś chciał to mam fajne lmc 420 d na sprzedaż z końca 2018 roku. Mover truma xt, atc, klima dometic , bagażnik i markiza thule itp:) tylko dmc 1700 ale z tymi dodatkami to nie ma szans w 1300 się zmieścic;)

Wszystko to kwestia przyczepy. U mnie w Adrii bez problemu się mieściłem w 1300 kg z tymi wszystkimi dodatkami.

No niby tak ale ta lmc sama waży około 1200 kg  to doliczyć te dodatki łącznie ponad 100 kg. To masz mega dużą ładowność przy 1700 i można bez stresu jechać do austri:) ma fajną opcje że całe oświetlenie jest sterowane z pilota , muszę sobie w knausie zamontować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dejv napisał:

No niby tak ale ta lmc sama waży około 1200 kg  to doliczyć te dodatki łącznie ponad 100 kg. To masz mega dużą ładowność przy 1700 i można bez stresu jechać do austri:) ma fajną opcje że całe oświetlenie jest sterowane z pilota , muszę sobie w knausie zamontować:)

Jak ktoś szuka do 1300 kg to wiadomo z jakiego powodu ;) Ogranicza go DMC zestawu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.