Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepy - Handel Kemping Aleksandra Szczuka


Matruk

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, jacek00 napisał:

Oczywiście, że trzeba być ostrożnym i zawsze mieć oczy szeroko otwarte. Ale peja. Nawet do Twoich doświadczeń nie pasuje, że wszystkie budy wietrzyli i śmierdziały wilgocią ;) 

Bo to zależy od sztuki, która do nich przyjechała. @jacekzoo ostatnio kupował u nich Hobby i miała praktycznie wszystko na stanie. 

Ja dostałem przedsionek, parawan, jakiś dodatkowy abażur do przedsionka, trochę zapasowych przydasiów zbieranych przez poprzednich właścicieli, trochę rurek do jakiegoś innego przedsionka, oraz pełne wyposażenie kuchenne, typu talerze, kubki, garnki patelnie i drobne akcesoria.  Jak zobaczyłem markę i cenę patelni to zapytałem żony czy nie chce takiej do kuchni, a do przyczepy damy jakąś inną ;). Nawet były płyny do toalety w bakiscie. Czyli zakładam, że to co przyjechało to zostało w przyczepie. Brakowało głównie butli gazowej i kabli. Na pewno jak bym miał ją teraz sprzedać to bym tyle nie zostawiał :)

Co do stanu, to jest dla mnie oczywistym że ponad dwudziestoletnia przyczepa będzie w stanie idealnym, ale po oglądaniu paru innych przyczep w innych komisach jak i prywatnych, to stwierdzam że Białogard stoi na dość dobrym poziomie pod tym względem. Cenowo niestety jest dość drogo, ale drugi raz prawdopodobnie od nich zaczął bym oglądanie przyczep do zakupu. 

No i teraz jeszcze sobie wyobrażam sytuację, że przyjeżdżam do nich, chwaląc się świeżo zakupiona przyczepą, a chcę sobie pooglądać ich przyczepy. Chyba by za bardzo nie byli zainteresowani, żeby przy mnie biegać. Zresztą jak ja oglądałem u nich to też raczej nie biegali wokół mnie, tylko pozwolili, żebym sobie na spokojnie sam oglądał. Chyba by mnie to wręcz peszyło jak by za mną ktoś ciągle chodził. 

PS. Cytowałem @jacek00, ale rozpisałem się podsumowując ogólnie kilka innych ostatnich wpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jacekzoo napisał:

Nie ja. Moi rodzice ? spoko ja hobby nie tykam ?

Bo Ty już jedną miałeś, i też z Białogardu ;) 

Widzisz @peja76 zasada jest prosta. "Użytkowników" Hobby dzieli się na takich co mieli i więcej już nie chcą tego tykać (jak @jacekzoo), i na takich co nie mieli bo w ogóle nie chcą tego tykać * :P

* uprzedzam, że to oczywiście ironiczne zdanie, więc nie bierz go na poważnie

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jacek00 napisał:

Bo Ty już jedną miałeś, i też z Białogardu ;) 

Widzisz @peja76 zasada jest prosta. "Użytkowników" Hobby dzieli się na takich co mieli i więcej już nie chcą tego tykać (jak @jacekzoo), i na takich co nie mieli bo w ogóle nie chcą tego tykać * :P

* uprzedzam, że to oczywiście ironiczne zdanie, więc nie bierz go na poważnie

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zastanawiające jest to że już w tytule padło imię i nazwisko Pani Oli do tego dodajmy kolega założył wątek 8 marca a 18 już kupił … Niby się nie zna ale swoje trzy grosze nie omieszkał wypowiedzieć mógł zrobić parę zdjęć na poparcie swoich teorii i ku przestrodze dla kolegów … gratuluje zakupu przyczepy w dzisiejszych czasach znaleźć taką igiełkę graniczy z cudem ale cuda się zdążają … szerokości i przyczepności życzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Smolik napisał:

Dla mnie zastanawiające jest to że już w tytule padło imię i nazwisko Pani Oli do tego dodajmy kolega założył wątek 8 marca a 18 już kupił … Niby się nie zna ale swoje trzy grosze nie omieszkał wypowiedzieć mógł zrobić parę zdjęć na poparcie swoich teorii i ku przestrodze dla kolegów … gratuluje zakupu przyczepy w dzisiejszych czasach znaleźć taką igiełkę graniczy z cudem ale cuda się zdążają … szerokości i przyczepności życzę. 

Też na to zwróciłem uwagę, ale w pierwszym poście jest link do przyczepy od nich, więc jest usprawiedliwienie na taki temat. Ale z jednej strony kompletnie się nie znając a po kolei w prawie wszystkich przyczepach wytykając wady, to jest to zastanawiające. Chyba że tymi wadami było na przykład brak zbiornika na szarą, lub stare opony...

No ale autor zaginął, więc się pewnie nie dowiemy :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Piotrekm13 napisał:

No ale autor zaginął, więc się pewnie nie dowiemy 

Nie zaginął tylko siedzi w nowej przyczepie i się delektuje zakupem … 

Edytowane przez Smolik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2022 o 12:06, jacek00 napisał:

Bo Ty już jedną miałeś, i też z Białogardu ;) 

Widzisz @peja76 zasada jest prosta. "Użytkowników" Hobby dzieli się na takich co mieli i więcej już nie chcą tego tykać (jak @jacekzoo), i na takich co nie mieli bo w ogóle nie chcą tego tykać * :P

* uprzedzam, że to oczywiście ironiczne zdanie, więc nie bierz go na poważnie

chyba najszczersza prawda :lol:      :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Stu napisał:

Hobby jest dla majsterkowiczów. Jak umiesz ją dopasować do swoich planów, to jako baza jest ok...

Pokaż mi kolego jednego z forumowiczów co nic nie robi przy swojej przyczepie stawiam flaszkę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi kolego jednego z forumowiczów co nic nie robi przy swojej przyczepie stawiam flaszkę !!!
Za flaszkę to zaraz się okaże, że nikt przy budzie niczego nie robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.