Skocz do zawartości

Karawaning Mazowsze - projekt


Slawka

Rekomendowane odpowiedzi

Ten koleś gimnazjum skończył czy na podstawówce poprzestał? Bo w Poznaniu jak młodzież pisała projekty do PBO to były one bardziej transparentne, merytoryczne i wiarygodne.

1. żaden hotel nie jest zamknięty. Mijają kłopoty z podróżami lotniczymi.

2. Niech mi on pokaże zgody czy choćby listy intencyjne podpisane z tymi instytucjami na postawienie szamba na ich terenie.

3. Mimo że trudno to przeczytać i tak znalazłem dziewięć lokalizacji, więc jak to się ma do pięciu? 

4. Cena? To że zaskakująco wysoka to raz. A dwa, to wszędzie tyle samo? Doprawdy?

 

Nie można bełkotu łykać jak pelikan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cathay napisał:

Ten koleś gimnazjum skończył czy na podstawówce poprzestał?

Chwilę mi zajęło zanim to wkleiłam tu, właśnie z powodów o których piszesz. Nie znam gościa, ale przeważyła myśl, że cel szczytny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stać Cię na kampera a nie możesz wysupłać już kilku złociszy o takie opłaty? Na wielu kempingach już tak jest, że opłata za jedną noc jest wyższa niż za kilka. Zam wielu takich szczególnie wśród kamperowców, którzy meldują się na jedną noc - opróżniają wszystkie zbiorniki i uzupełniają wodę, ładują akumulatory. Szybko na takich właściciele kempingów znaleźli receptę.

Dobrze że takie inicjatywy podejmujesz, ale nikt za darmo takiej usługi nie będzie prowadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to z daleka wygląda jak "kręciwałek", Ctrl-C, Ctrl-V i cena z sufitu.
Czy autor tego projektu był w Czarnolesie? - muzeum nie ma nawet własnego parkingu dla zwiedzających, dostępny parking jest po drugiej stronie drogi obok sklepu.
Muzeum Wsi Radomskiej - zlewnia na parkingu? bo tam nie ma innego miejsca.
Szydłowiec - muzeum jest na wyspie, mały parking przy ulicy i na tym koniec.

Jedynie Liw, gdzie też byłem, miałby szanse wykroić kawałek terenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, piotrowin said:

Przecież to z daleka wygląda jak "kręciwałek", Ctrl-C, Ctrl-V i cena z sufitu.

Czy autor tego projektu był w Czarnolesie? - muzeum nie ma nawet własnego parkingu dla zwiedzających, dostępny parking jest po drugiej stronie drogi obok sklepu.
Muzeum Wsi Radomskiej - zlewnia na parkingu? bo tam nie ma innego miejsca.
Szydłowiec - muzeum jest na wyspie, mały parking przy ulicy i na tym koniec.

To trochę wygląda jak przygotowane na szybko, na kolanie. Trudno się nie zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.