Skocz do zawartości

Topienie marzanny na Mazowszu 2022


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jest...

Bo ja się zapisałem bo AdamH czy Pietroza jedzie...

A że zapisał się też Franek, Maniek itd z innego klubu, to mnie nie zmotywuje na wycieczke 300km na weekend...co nie znaczy że nie chce ich poznać i że uważam że nie będę się z nimi dobrze bawił...A wręcz odwrotnie.

..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Misio napisał:

Jest...

Bo ja się zapisałem bo AdamH czy Pietroza jedzie...

A że zapisał się też Franek, Maniek itd z innego klubu, to mnie nie zmotywuje na wycieczke 300km na weekend...co nie znaczy że nie chce ich poznać i że uważam że nie będę się z nimi dobrze bawił...A wręcz odwrotnie.

..

Z całym szacunkiem ale w żaden sposób nie zmusisz mnie abym wprowadzal podziały. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cytrus napisał:

Z całym szacunkiem ale w żaden sposób nie zmusisz mnie abym wprowadzal podziały. Pozdrawiam 

Podziały są były i będą, a tych z przyczepą i kamperem, na grubych i chudych ma mężczyzn i kobiety, na tych z psami i bez...

Już nawet to że jesteśmy tu ktoś inny tam i są różne listy... to nie jest podział?

Mi chodziło że ludzie których znamy i dowiadujemy się że gdzieś jadą, to łatwiej i chętniej jedziemy i my w to miejsce, mimo że logicznie nie jest uzasadniony taki wyjazd...

 

Jeżeli jednak nadal twierdzisz że ja chce kogoś dzielić, to może lepiej żebym tam nie jechał...bo na to wygląda, że mnie jest jakiś wielki "wichrzyciel"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Misio napisał:

To prosimy nas dopisywać do tej listy

 

Na fb, CT? :hmm: Z tego co pamiętam Marcin na końcu skleja listy i wszyscy wiedzą kto będzie. Pozdrawiam.

P.S. Misiek opanuj się, to tylko temat dotyczący spotkania i pls nie komentuj mojego posta.

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, ale Michał ma rację. Niech tu zostanie lista załóg z tego forum. A dokleić ją można  do głównej listy , tam gdzie ją prowadzisz  ( w sumie to nawet nie wiem gdzie ją prowadzisz).

Tu nie chodzi o jakieś podziały ponad podziałami,  tylko o to , aby osoby przynależne do tego forum mogły się zidentyfikować.  Dużo osób pisze tu na forum ze sobą , fizycznie się nie znając. Są przynależne do tego forum i na przykład chciały by się poznać . (Nie każdy korzysta z facebookowych grup , ja np. nie bardzo)

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Meggi

2. AdamH

3. Maciejek34

4. Pierzaste 

5. DJ PIETROZA

6. Piotr05 team

7.Maciejkos

8.poldek1605

9. Mario73

10. lbuster

W sumie mamy już 50 załóg zapisanych.

Zaczyna robić się ciasno na kempingu, 

Lista jest na zaprzyjaźnionym forum camperteam i jest wydarzenie na fb.

Topienie marzanny to już można powiedzieć legendarne spotkanie na Mazowszu, to nie jest impreza dla każdego, to nie miejsce że przyjeżdżasz na gotowo, zawsze i przed i na miejscu jest coś do zrobienia, a to drewno trzeba rabac, a to pomoc w ustawieniu sie, ogarnieciu zabaw dla dzieci itd., nigdy nie było z tym problemu, zawsze znalazla sie osoba ktora chciala sie zaangażować. 

Jeśli jest ktoś chętny aby prowadzić listy i aktualizować proszę bardzo ?

Misio jak jest pewny, że przyjedzie to zapraszam na liste. Lista jest dla osób, które na dziś mają pewność że przyjadą ( wiadomo tuz przed zawsze moze coś wypaść ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Meggi

2. AdamH

3. Maciejek34

4. Pierzaste 

5. DJ PIETROZA

6. Piotr05 team

7.Maciejkos

8.poldek1605

9. Mario73

10. lbuster

11. GrażynaB

Mam nadzieję, że się nam uda...

Jaki jest ostateczny termin, żeby powiadomić Organizatora o ewentualnej nieobecności? Tak, żeby nie narobić niepotrzebnego zamieszania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, GrażynaB napisał:

 

Jaki jest ostateczny termin, żeby powiadomić Organizatora o ewentualnej nieobecności? Tak, żeby nie narobić niepotrzebnego zamieszania...

Jest dość duże zainteresowany spotkaniem, proszę o jak najszybszą decyzję, po jutrzejszych pomiarach kempingu może się okazać, że listy będziemy zamykać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Cytrus napisał:

Jest dość duże zainteresowany spotkaniem, proszę o jak najszybszą decyzję, po jutrzejszych pomiarach kempingu może się okazać, że listy będziemy zamykać. 

W tej chwili decyzja jest na tak... zdecydowanie tak. Chodziłoby mi raczej o sytuacje losowe i nieprzewidywalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, GrażynaB napisał:

W tej chwili decyzja jest na tak... zdecydowanie tak. Chodziłoby mi raczej o sytuacje losowe i nieprzewidywalne...

To jak najbardziej zrozumiałe, wszystko w ostatniej chwili moze sie zdazyc.

Dla mnie niezrozumiałe jest blokowanie listy wiedząc, że planuje wyjazd gdzie indziej ale tu się też zapisze bo moze tamtem wyjazd nie wypali, a tuż przed spotkaniem haslo "zwalniam miejsce na liście".

Taka osoba niestety nie myśli o innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.