Skocz do zawartości

Dodatkowe lusterka do samochodu.


Kurus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Następne też ci zdmuchnie. Bo w Citroenie krawędź lusterka jest szpiczasta. Czyli robią się grubsze od krawędzi. Jak ja miałem lusterka na krawędzi to się słabo trzymały. Pasek obowiązkowo

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie mam problem, bo na paskowych też się nie trzyma, zwykłe za 15 zl odpadają, excelent view uchwyt się nie trzyma, speed fix zdmuchuje :/ jakie inne? Albo jak stuningować speed fixy żeby pasek dołożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie mam problem, bo na paskowych też się nie trzyma, zwykłe za 15 zl odpadają, excelent view uchwyt się nie trzyma, speed fix zdmuchuje :/ jakie inne? Albo jak stuningować speed fixy żeby pasek dołożyć

Ja nie wiem co w tych Excellent View Ci nie utrzyma. Idealne nie są owszem, ale całkiem przyzwoite. Milion tirów minąłem i nic. Spaść też nie chcą. Paski owszem są upierdliwe ale to jedyny ich minus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie mam problem, bo na paskowych też się nie trzyma, zwykłe za 15 zl odpadają, excelent view uchwyt się nie trzyma, speed fix zdmuchuje :/ jakie inne? Albo jak stuningować speed fixy żeby pasek dołożyć

Trzyma jak głupie, nie przestawia się, nie trzęsie i w ogóle super 25a65a5ff04e88fad6a11267b0c1d78a.jpg0808ba0e90126a78d21b0195e2114921.jpg532a408e6b18054d76e614e9e6219086.jpg3664f8cb2d4be3feb811ba2caf310ade.jpgc747ae4ed11269f37d72ddd39c5090b8.jpgda331bd8ec6f25a5ddf26f6ccdf2b07b.jpgf78de6f980f81c2cf32a465feff35911.jpg

 

Trochę trzęsą się razem z lusterkami ssmochodu, ale nieznacznie - nie przeszkadzają w obserwacji tyłu, nawet w nocnych światłach.

 

Wysłane z telefonu

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz fajne lusterka, do takich lusterek na paski :P (kształt)

U mnie słabo jest np z drugim zewnętrznym paskiem, w tych za 15zł musiałem łączyć ze sobą paski (taśma) żeby się ten zewnętrzny nie zsunął taka budowa lusterka, do tego lusterka są jakieś przekoszone jak zaczepiałem dolne mocowanie maksymalnie blisko krawędzi to u góry zaczynałam już prawie na środku lusterka :P widać na zdjęciu jak zewnętrzny pasek jest blisko końca lusterka jak bym nie podkleił go do drugiego to by nie trzymał.

Wszytko zależny od konkretnego samochodu.

 

Drugie zdjęcie to wypukłe speedfixy (tak wiem, ale nie chciało mi się rozkładać robiłem na szybko)

post-20868-0-48582300-1495386522_thumb.jpg

post-20868-0-25542000-1495386527_thumb.jpg

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Masz fajne lusterka, do takich lusterek na paski :P (kształt)

Poprzednio jeździłem vectrą, kolega brał na jakiegoś Forda i Seata i wszędzie pasowały, na Opla musiałem dorobić taśmę zamiast pierwszego paska od samochodu i opasać całe lusterko dookoła - trochę kombinacji i trzy sezony przejeździły bez problemu.

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voku, dokręciłem moim zdaniem max żeby nie pękła obudowa lusterka :/

Krzysiek, jak Voku napisał masz fajne lusterka pod excellenty, ja mam niedość że jajowate to na zewnątrz się zwężają, nie szło ustawić bazy tak żeby przyssawki dolegały, zawsze któraś odstawała. Podjadę do keny i poprzymierzam jakie mają lusterka, w excelentach fajne są te duże szkła, w speedach jak dla mnie za małe. Lusterko mam takie

 

P.s. Mam tu tak słaby net że nie mogę zdjęcia załadować, ale buda lusterka jest w kształcie kropli, szersze przy samochodzie wąskie na zewnątrz

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie zdjęcie to wypukłe speedfixy (tak wiem, ale nie chciało mi się rozkładać robiłem na szybko)

Trzeba było sobie dorobić linkę zabezpieczającą :D jak odpadnie to przynajmniej nie poleci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.