Skocz do zawartości

Pomocy ... Jak dopasować przedsionek


Karolaadam

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Tomii napisał:

1. Staraj się umieszczać tematy w odpowiednim dziale.
2. Wystarczy troszkę poszukać. Strona Isabella
ambasador.png

Dziękuję serdecznie , 

 

Stronę Isabella już odwiedziłam.  Chciałam się upewnić . 

Pozdrawiam.  

 

A w jakim przedziale szukać 800- 850 ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

10 godzin temu, Karolaadam napisał:

...i jaki przedsionek kupić, jaki wymiar ?

9 minut temu, Karolaadam napisał:

Chciałam się upewnić .

Może taka informacja okaże się pomocna.

Wg producenta wielkość (długość) przedsionka (mierzona od ziemi do ziemi - wzdłuż likszpary) wynosi 844 cm.

848662053_ABI1992Brochurepage17awning.thumb.png.ba473688d0859585cd2ef1e623522a54.png

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tofel napisał:

Witam.

Może taka informacja okaże się pomocna.

Wg producenta wielkość (długość) przedsionka (mierzona od ziemi do ziemi - wzdłuż likszpary) wynosi 844 cm.

848662053_ABI1992Brochurepage17awning.thumb.png.ba473688d0859585cd2ef1e623522a54.png

Pozdrawiam

Ojej tego nie znalazłam,  dziękuję serdecznie .

Proszę mi jeszcze wytłumaczyć jak podają zakres przedsionka 800-830 lub 850 -875 np. To który wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Karolaadam napisał:

...jak podają zakres przedsionka 800-830 lub 850 -875 np. To który wybrać?

Aby odpowiedzieć na to pytanie i być wiarygodnym, musiałbym mieć doświadczenie z użytkowania takiego samego przedsionka w dwóch rozmiarach.

Zatem...ja wybrałbym możliwie najbliższy licząc od środka wymiarowego "przedziału". 

Teraz różnica wynosi ok.68cm. Przedziały rozmiarów z reguły wynoszą 25-30 cm. Po zmianie na jeden z bliskich rozmiarów, może wynosić max 18 cm (idąc w górę) lub 6.5 cm (w dół). Różnica na każdym z boków przedsionka będzie oczywiście połową tych wartości.

Być może któryś z forumowiczów zmieniał rozmiar przedsionka w trakcie użytkowania swojej przyczepy i podzieli się w tym wątku swoimi uwagami?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tofel napisał:

Aby odpowiedzieć na to pytanie i być wiarygodnym, musiałbym mieć doświadczenie z użytkowania takiego samego przedsionka w dwóch rozmiarach.

Zatem...ja wybrałbym możliwie najbliższy licząc od środka wymiarowego "przedziału". 

Teraz różnica wynosi ok.68cm. Przedziały rozmiarów z reguły wynoszą 25-30 cm. Po zmianie na jeden z bliskich rozmiarów, może wynosić max 18 cm (idąc w górę) lub 6.5 cm (w dół). Różnica na każdym z boków przedsionka będzie oczywiście połową tych wartości.

Być może któryś z forumowiczów zmieniał rozmiar przedsionka w trakcie użytkowania swojej przyczepy i podzieli się w tym wątku swoimi uwagami?

Pozdrawiam

Bardzo serdecznie dziękuję.  Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karolaadam napisał:

Proszę mi jeszcze wytłumaczyć jak podają zakres przedsionka 800-830 lub 850 -875 np. To który wybrać?

Ja bym brał ten dłuższy żeby wartość 844 mieściła się w przedziale.

Czyli 850-875.

Chyba lepiej żeby był trochę za długi niż za krótki. 
 

EDIT. 
Teraz widzę że to się nie mieści w żadnym przedziale :]
 

I tak bym wybrał dłuższy ;)

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.