Skocz do zawartości

Janusze Aliexpress


Tomek515

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów ;)

Pewnie wielu z was kupuje na Ali lub słyszało o tym. Ogólnie ja robię tam zakupy od wielu lat i choć trochę się zmieniło i ceny poszły w górę to dla gadżeciarzy jest to idealne miejsce :palacz: jest też tam sporo szpejów o tematyce kempingowej. 

Temat nazwałem "Janusze Aliexpress" ponieważ najlepiej jest coś kupić na promocji, urwać coś z ceny itp. :laugh:

Są tam różne gry, kupony itp. Za minutę gry można nieraz wyrwać kupon na kilka zł.

Jeżeli są tu osoby korzystające z Ali może by powymieniać się linkami do kuponów/ zaproszeń do gier. Ja obecnie kliknąłem coś tam w grze "bonusowe ziomki" można tam wygrać zniżkę, kasę itd. za zaproszenie osób do gry łatwiej coś dostać. 

W dzisiejszych czasach trzeba uważać na fałszywe linki i wyłudzenia. Tutaj nie trzeba nigdzie sie logować a link otwiera się w aplikacji Aliexpress. Jeżeli ktoś ogarnia ten temat proszę kliknąć: Wygraj do 812,48 zł #AliExpressbonus #BonusBuddies
Masz też szanse na wielką wygraną!
https://a.aliexpress.com/_vL0lHX

W razie czego też kliknę komuś :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamawiam sporo na ali  i jak na razie wszystko jest OK .Ale zawsze biorę pod uwagę ryzyko ,że w przypadku wtopy i towaru ,który nie spełnia moich oczekiwań nie zwrócę do nadawcy .  

Co do cen to fakt , jak wprowadzili VAT jest drożej i niektóre zabawki kupisz taniej na allegro i masz smartem praktycznie na drugi dzień. Tanio to było kilka lat wstecz.

Ale jeszcze nadal  można coś kupić taniej. Co do wspomnianych  cen i ich "promocji" to jest to w większości ściema ,że niby np. mamy up 40% off  bo potrafią podnieść w dniu "promocji".

I raczej Januszem bym się nie nazwał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt promocje bardzo często oszukane widać to jeśli coś masz w ulubionych a tu nagle cena rośnie :D ja nigdy nie kupowałem droższych rzeczy bo nie ma gwarancji i VAT oraz cło mogli  dodać i zakup stawał się bez sensu. Obecnie często kupuje jakieś gotowe moduły elektroniczne, to wciąż się opłaca. To dobry portal do gadżetów nic więcej :) przez lata wiele się zmieniło, ja kupowałem tam jak mało kto to znał. Ludzie na Alibabie dobre interesy robili. Gdyby ktoś klikał w gry można sie zagadać na pw. 

Edytowane przez Tomek515 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.