Skocz do zawartości

Jakie auto ile pociągnie? - zestawienie w 1 poście (dane techniczne)


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Szary,o to mi chodziło. Jak mogłem to przeoczyć??????. Ale wiele autek ucieka.Sam podałem już chyba ze cztery i ich tam  nie ma. Oczywiście nie jest to ani zarzut ani nic z tych rzeczy bo przecież każdy ma swoje zajęcia ,a nie tylko forum ale po prostu szkoda,że wiele informacji o autkach ucieka :). Może jakaś forma aby forumowicze sami je wpisywali albo coś? Pozdrawiam Olo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do moderatorów o dodanie na pierwszą stronę:

 

 

SUBARU FORESTER 2.5 XT 2005r -2457ccm, 211 KM, 320 Nm przy 3600 obr/min, MW 1520 kg/ DMC 2000kg, MMP z ham. 2000kg, bez 750kg

 

 

Mam nadzieje, że jest czytelne

 

 

PzDr

 

Bardzo czytelnie - tak jest najlepiej :ok:

 

Tak Szary,o to mi chodziło. Jak mogłem to przeoczyć??????. Ale wiele autek ucieka.Sam podałem już chyba ze cztery i ich tam  nie ma. Oczywiście nie jest to ani zarzut ani nic z tych rzeczy bo przecież każdy ma swoje zajęcia ,a nie tylko forum ale po prostu szkoda,że wiele informacji o autkach ucieka :). Może jakaś forma aby forumowicze sami je wpisywali albo coś? Pozdrawiam Olo

Autka mogły uciec jak kiedyś była awaria na forum. Niekiedy nie dopisuję jak uznam, że brakuje istotnych danych do identyfikacji auta (np, jaki model/rok). Ogólnie staram się na bieżąco uzupełniać (zadeklarowałem się kiedyś, że nikogo z ad/mod nie będę angażował w spisywanie). 

 

Jeśli ktoś przyuważy, że coś niedopisane a kompletne - kliknijcie raporcik. Dopiszę :ok:

 

Co do dopisywania przez forumowiczów - technicznie raczej nie da się tego rozwiązać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opisz wg szablonu z pełnymi danymi:

"Temat powstał po to by zobrazować jakie auto ile może pociągnąć. Podajemy tu:

1. Marka, model i rocznik

2. Silnik (pojemność, moc i moment obrotowy)

3. MW i DMC holownika

4. max. masa przyczepy z hamulcem i bez."

 

I się zrobi :ok:

 

OPEL Zafira A 2001r, 1,8 PB, 125 KM, 170 Nm, masa własna: 1435 kg, DMC: 1980 kg, masa przyczepy bez ham: 600 kg, z hamulcem: 1300 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę - widziałem w dowodzie kolegi zapis możliwości holowniczych toyoty avensis 2003 2,0Pb MMP z ham. 1300kg, bez ok 1100kg (1095 czy 1075kg). Przy naszych przepisach raczej nie jest to możliwe, ale zapis taki miał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem - Teściowóz  :]

 

CHEVROLET Cruze: 2,0 D, 2012 rok, 120 KW;  (momentu nie podam :( ) masa własna 1518 kg;  DMC: 1961 kg; masa przyczepy: z hamulcem: 1200 kg, bez ham: 750 kg.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel Vectra 1,9 Cdti

Masa własna 1510kg

DMC auta  2140kg

Przyczepa z hamulcem 1500kg

 

Starałem się  o zmianę DMC przyczepy z hamulcem jaki może ciągnąć mój holownik. W dowodzie miałem DMC przyczepy z hamulcem 1360kg, ja potrzebowałem 1500kg. Napisałem do GM Polska z prośbą o weryfikację, wyciąg z świadectwa homologacji tej wartości. Na moje szczęście okazało się, że wartość 1360kg była błędna i została na podstawie oświadczenia GM zmieniona na 1500kg.

 

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze brakuje Seata Toledo 1,9 TDI 90 KM

MW 1245 kg, DMC 1770 kg, przyczepa z hamulcem DMC 1400 kg, bez hamulca 650 kg - DMC zestawu 3170 kg

 

Uzupełnienie:

dotyczy Toledo II, istotna w sumie informacja, której tutaj brakuje jak i w całym zbiorczym zestawieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że delikatnie zostałem dzwonnikiem i korzystam aktualnie z zastępczej furmanki, to tyle z tego dobrego, że mogę podać jej dane na forum.

KIA CEED 2013r. silnik 1.4benzyna 100km hatchback.

DMC auta 1820kg, DMC zespołu poj. 3020kg, MW 1183. DMC przyczepy z hamulcem 1200, bez hamulca 600kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.