Skocz do zawartości

Jakie auto ile pociągnie? - zestawienie w 1 poście (dane techniczne)


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zauważyłem że szary11 udzielasz się na forum mondeo. Niestety tam czasami trudno się dogadać o co chodzi.

 

 

No, to już czas przeszły... mondeuf już nie mam :niewiem:;) Ale z forduf nie rezygnuję :ok:

 

 

 

A co do diesla 2.0TDDI z mondeo rok 202 kombi, kolega ma MMPz ham. 1800kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITSUBISHI GALANT kombi...2500ccm rok produkcji 1999

Masa własna 1435kg

DMC auta 1860kg

DMC ciągn. przyczepy z hamulcem 1500kg

bez hamulca 570kg

post-7469-0-82948300-1320181862_thumb.jpg

Edytowane przez golab (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Potrzebne mi są dane czy te warunki dotyczą tylko kombi czy sedana ( czy są identyczne). Czy jest jakaś różnica jeżeli chodzi o wyposażenie.

 

 

Potrzebne mi są dane vw tourana 1.9 / 2003/ 90 km diesel

 

Skody Oktawii 1.9 / 2004 / 115 km diesel kombi.

 

:dzieki:

 

Z tego co wyczytałem to mondzio ciągnie 1300 DMC cepy (na ,,B,,) :hmm:

 

Miłego wieczoru.

 

Tak jak już pisał wcześniej Cathay, nie było Octavii w wersji 1,9/115km

 

Moja Octavia jest z 2002 roku (czyli tzw "1" po liftingu), wersja liftback, silnik 1,9/110km.

Wg DR DMC przyczepy z hamulcem to 1300kg

 

 

Poniżej skan "danych technicznych" z książeczki Skody:

post-5955-0-73265000-1320356736_thumb.jpg

 

Jak widać w Octavii "1-ce" DMC jest niezależne od wersji nadwozia (i kombi i liftback ma to samo DMC przyczepy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę o tym samym modelu auta. Mondeo combi ma większe DMC od sedana o ponad 200 kg. To samo jest w Audi czy Mercedesie.

 

 

i o ile mie wiadomo to kombi ma tez 200kg wiecej na haku

 

i jeszcze jedna sprawa ktorej nie da sie wytlumaczyc zdrowym rozsadkiem... mondziaki z kratka prosto z fabryki z tego co zauwazylem maja mniej na haku niz wersje osobowe :niewiem:

 

tak samo jest z autkami robionym pod VAT: mniej niz cywilne maja napewno cytryny C8, peugeot 807 czy fiat ulysse

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i jeszcze jedna sprawa ktorej nie da sie wytlumaczyc zdrowym rozsadkiem... mondziaki z kratka prosto z fabryki z tego co zauwazylem maja mniej na haku niz wersje osobowe :niewiem:

 

 

Mój poprzedni mondziak był poflotowy z kratką, ciężarowy, a miał tak jak "cywilne wersje". Zmiana przeznaczenia na osobowy też nic nie zmieniła :niewiem: Nie słyszałem by bywało inaczej, ale różnie z tymi "ciężarówkami" bywa... :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Tak przeglądam ten temat, przeglądam i nie mogę znaleźć:

 

VW Passat B5 z silnikami 1.6, 1.8 (125 KM), 1.8T Jakie MW i jakie DMC przyczepy ?

 

Pomożecie?

 

Z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam

Jacek

 

Mam dane z 1.8T

F1 i F2- 1900kg

G- 1378kg

Q1- 1300kg

Q2- 650kg

spisane z DR.:thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.