Skocz do zawartości

PRZETWORNICA PROBLEM Z ZAKUPEM


bikers

Rekomendowane odpowiedzi

czesc koledzy mam problem ,czy moze mi ktos doradzic jaka mam kupic przetwornice bo mam mala zamrazarke agregatowa o ktora pobiera 77 wat pradu podlanczam ja pod swoaj obecna przetwornice 1000W ale ta ma za malego kopa tz ma za slaby rozruch ,uderzenie,czy moze ktory s z kolego testowa jakas swoje przetwornice na jakimis podobnym urzadzenieu lodowka zamrazarka i moze podac mi namiar na takowa bo wydzwanialem po ogloszeniach z allegro to mi mowia ze nie wiedza ze moze ruszy w ten sposob moge przetestowac ze 20 takich przetwornic i nie trafic a czasu do wyjazdu coraz mniej chcialbym zaznaczyc ze moj znajomu mam takz sama zamrazarke i ona chodzi bez problemu na jego 500 watowej przetwornicy tylko ze takiej jak on ma nie moge nigdzie dostac prosze o jakies rady ewe namiary na konkretny model przetwornicy z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Umieszczaj wątki w odpowiednich kącikach.

2. Używając DUŻYCH LITER - krzyczysz co jest mało kulturalne.

3. Pisząc używaj znaków interpunkcyjnych bo ciężko się czyta jeden ciąg wyrazów.

 

No i to by było na tyle :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc koledzy mam problem ,czy moze mi ktos doradzic jaka mam kupic przetwornice bo mam mala zamrazarke agregatowa o ktora pobiera 77 wat pradu podlanczam ja pod swoaj obecna przetwornice 1000W ale ta ma za malego kopa tz ma za slaby rozruch

 

Kolego spróbuj na innej bateri, nie możliwe jest aby aby na 1000W przetwornicy nie szło 77W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, spróbuj na innym aku. Ja mam 300W i bez problemu podłączałem lodówkę (70w), TV (65w) i DVD (25) + ewentualnie ładowareczki do tel. - to wszystko super chodziło i nie miałem żadnych problemów ( chyba że jak był słaby aku to wtedy zabezpieczenie nie włączało przetwornicy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ostożnie Panowie z tymi ocenami , na instrukcji mojej przetwornicy pisze ,że urządzenie nie nadaje się do zasilania lodówek sprężarkowych ....

Tam trzeba ostrego kopa przy rozruchu, a tego one nie wytrzymują i automatycznie się wyłączają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze na poczatek sory za tez duze litery i za brak interpunkcji ale to bylo mega szybko pisane ,do rzeczy akumulator mam nowy 80A wiec to odpada, tak jak kolega stwierdzil sprezarce jest potrzebny duzy kopniak a moja przetwornica po prostu go nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350w ma 650w mocy rozruchowej a myslę że to wystarczy. Może masz wadliwe to zabezpieczenie przed przeciążeniem itp., sprawdż czy przewody do aku i przetwornicy są o odpowiednim przekroju ... Jak będzie ok to najlepiej podłącz swoją lodówkę do przetwornicy kolegi lub jakiejś innej (może problem właśnie jest w lodówce). Moim zdaniem 1000w to jest ogromna moc i z łatwością powinna wystarczyć do takiej lodóweczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.