Skocz do zawartości

Kolejka do MdV i Union Lido 2021


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj przyjechaliśmy na PDT. Byliśmy o 10.30, zostaliśmy skierowani do strefy oczekiwania, czyli miejsca za strefą domków i willi (niedaleko basenów)... Do dyspozycji prąd oraz woda niedaleko przyczepy, jedynie do toalet daleko (ok. 450m). Poza tym na pełnych prawach na campingu... Po 24h (dzisiaj rano) pan meleksikiem obwiozl nas po parcelach zwolnionych dzisiaj i od 11.00 jesteśmy na parceli w strefie nierezerwowanych...

Podsumowując, wyszło bardzo fajnie... miejsce w strefie oczekiwania (poza odległością do toalet) w polskich warunkach było by bardzo dobrą parcelą (trawniczek, dużo miejsca, media w pobliżu itd...)...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
46 minut temu, Ventyl napisał:

Jak to jest na MdV  jeżeli ma się rezerwacje ? 

 

Jedziemy tam w sobotę ale mamy wykupione już miejsca. 

Byliśmy w lipcu- jak masz w rezerwację to masz pewność że twoja parcela jest z tym dniu wolna.

A tak swoją drogą gdzie masz parcele w sensie które miejsce. My mieliśmy w części Marina 2000 i bardzo przydały nam się rowery ?

Edytowane przez Robert77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2022 o 11:41, Robert77 napisał:

Byliśmy w lipcu- jak masz w rezerwację to masz pewność że twoja parcela jest z tym dniu wolna.

A tak swoją drogą gdzie masz parcele w sensie które miejsce. My mieliśmy w części Marina 2000 i bardzo przydały nam się rowery ?

Marina 2000 różowa część , zaraz przy samej plaży , przy wejściu 

 

 

IMG20220827131252.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi zdradzi jak wy potraficie się zapakować.

 

Po zapakowaniu pojechałem na wagę na lokalne złomowisko 1470 kg na dopuszczalne 1250 u mnie :blink::blink:

Po selekcji i wypakowaniu tego co nie potrzebne i przełożeniu do auta napojów wyskokowych i innych :piwo::piwo:

 

Udało się zejść ok 120 kg i przyczepa została prawie pusta. Połowa schowków zrobiła się pusta. Jechały tylko ubrania i jedzenie w lodówce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie im dzieci starsze tym przyczepa lżejsza. Mniej klamotow zabierają. Zabieram też mniej ubrań, które zawsze obwoziłem jak głupi, a to bo jak się przemoczy, a jak się ubrudzi, a jak się spoci, a jak będzie zimno, deszczowo itd. Doliczam 200 zł na pranie do kosztów wyjazdu i biorę mniej ciuchów. Redukuje tez na innym osprzęcie. Wymieniłem aku z AGM na Litowy, butlę 11kg na 6,6 kg, wyrzuciłem rezerwę do bagażnika samochodu, wszystkie dodatkowe przedłużacze, węże gazowe tez tam poleciały. Od majdanu gromadzonego pod wielkim przedsionkiem na początku mojej przygody z przyczepą zmierzam w kierunku krzesełek i stolika pod markizą. Generalnie da się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ventyl napisał:

Niech ktoś mi zdradzi jak wy potraficie się zapakować.

 

Po zapakowaniu pojechałem na wagę na lokalne złomowisko 1470 kg na dopuszczalne 1250 u mnie :blink::blink:

Po selekcji i wypakowaniu tego co nie potrzebne i przełożeniu do auta napojów wyskokowych i innych :piwo::piwo:

 

Udało się zejść ok 120 kg i przyczepa została prawie pusta. Połowa schowków zrobiła się pusta. Jechały tylko ubrania i jedzenie w lodówce. 

Mam trójkę małych dzieci więc - pewne elementy musiały jechać - wyszło ok 150 kg na górkę. Drogę tak planowałem żeby do Austrii wjeżdżać ok godziny 23. Tym razem się udało ale też myślę jak docelowo zredukować wagę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.