Skocz do zawartości

organizer/uchwyt na kubki do kampera dla dzieci


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Koleżanki i równie drodzy (choć nie aż tak bardzo) Koledzy;-)

W większości kamperów konfiguracja dla pasażerów z tyłu (z reguły dzieci) jest taka sama - ławeczka, przed nią stół i... zero miejsca dla napojów, przekąsek, telefonów, książek, tabletów, gier, czy czegokolwiek, co potrzebne jest w podróży i powinno być pod ręką.

Czy macie jakieś sprawdzone gadżety - uchwyty na kubki lub jakieś inne organizery do zamocowania gdzieś/jakoś - plizzz??

Zwłaszcza chodzi mi o uchwyty na kubki - to jest najważniejsze w upale. Na Alledrogo są np. takie klipsy:

https://allegro.pl/oferta/uchwyt-do-stolu-klips-na-kubek-gimex-czarny-10225468065?reco_id=d1a75cdf-d1c9-11eb-90c1-40a6b731e1c0&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

ale wygląda mi to na to, że są na dość wąskie blaty, a ja mam dość mięsisty w dodatku podwójny (dodatkowy dolny blat wysuwany - obrotowy), choć ten co na tej aukcji to może i by się zmieścił pomiędzy blaty. Obawiam się też, że mógłby mi poniszczyć blat - nie wiem, jak są wykończone od wewnątrz te szczęki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Zulos napisał:

Drogie Koleżanki i równie drodzy (choć nie aż tak bardzo) Koledzy;-)

W większości kamperów konfiguracja dla pasażerów z tyłu (z reguły dzieci) jest taka sama - ławeczka, przed nią stół i... zero miejsca dla napojów, przekąsek, telefonów, książek, tabletów, gier, czy czegokolwiek, co potrzebne jest w podróży i powinno być pod ręką.

Czy macie jakieś sprawdzone gadżety - uchwyty na kubki lub jakieś inne organizery do zamocowania gdzieś/jakoś - plizzz??

Zwłaszcza chodzi mi o uchwyty na kubki - to jest najważniejsze w upale. Na Alledrogo są np. takie klipsy:

https://allegro.pl/oferta/uchwyt-do-stolu-klips-na-kubek-gimex-czarny-10225468065?reco_id=d1a75cdf-d1c9-11eb-90c1-40a6b731e1c0&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

ale wygląda mi to na to, że są na dość wąskie blaty, a ja mam dość mięsisty w dodatku podwójny (dodatkowy dolny blat wysuwany - obrotowy), choć ten co na tej aukcji to może i by się zmieścił pomiędzy blaty. Obawiam się też, że mógłby mi poniszczyć blat - nie wiem, jak są wykończone od wewnątrz te szczęki.

Ja już bym tych uchwytów nie kupił, jak dla mnie tandeta

 

20210620_195100.jpg

20210620_195104.jpg

20210620_195108.jpg

20210620_195250.jpg

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, peja76 napisał:

Ja już bym tych uchwytów nie kupił, jak dla mnie tandeta

Dzięki za obszerną i wyczerpującą prezentację!

Póki co nic innego jednak nie udało mi się znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, filipert napisał:

No tak - to jest najpewniejsze rozwiązanie, ale nie wiem, czy się zdecyduję na wiercenie blatu...

Mówiąc kubki miałem na myśli termiczne z zamknięciem oczywiście;-)

Te klipsy to może i nadawałyby się, ale na pewno nie do jazdy.

1 godzinę temu, BeataZ napisał:

My akurat mamy troszkę inny układ bo na czas jazdy demontujemy stół.

I dzieciakom pod nogi wsadzam bagaże po których mogą chodzić i na tym trzymają sobie wszystko co potrzebują na czas podróży.

 

Też myślę nad opcją demontażu stołu do jazdy - zwłaszcza po zobaczeniu kilku filmików z crash-testów, na których widać co może taki stół w razie wypadku zrobić pasażerom z tyłu... Wtedy mógłby zdać egzamin jakiś organizer wieszany na szynie, do której mocuje się stół - tak, żeby można było sięgać bez odpinania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.