Skocz do zawartości

Turcja 2021


nomadka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

9 godzin temu, nomadka napisał:

Mam nadzieję, że podzielisz się wrażeniem 

Tak w telegraficznym skrócie. Jesteśmy fanami Bałkanów od 16 lat. W Turcji pierwszy raz. Żonie podoba się bardzo, mnie średnio. Jest kilka super miejsc Kapadocja, Pamukkale, Efez. Ładne widoczki ( nieczęsto). Kempingi tanie ale w wiekszości słabe (standard, czystość). Najlepsze na jakich byliśmy to Altin, Osay, Panorama, Tepe. Drugi raz chyba raczej nie. Bardziej rozwinę temat po powrocie w oddzielnym wątku, ale to za miesiąc ( jeszcze przed nami Bułgaria i Balaton).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2021 o 19:30, piotr68 napisał:

Tak w telegraficznym skrócie. Jesteśmy fanami Bałkanów od 16 lat. W Turcji pierwszy raz. Żonie podoba się bardzo, mnie średnio. Jest kilka super miejsc Kapadocja, Pamukkale, Efez. Ładne widoczki ( nieczęsto). Kempingi tanie ale w wiekszości słabe (standard, czystość). Najlepsze na jakich byliśmy to Altin, Osay, Panorama, Tepe. Drugi raz chyba raczej nie. Bardziej rozwinę temat po powrocie w oddzielnym wątku, ale to za miesiąc

 Czego mnie brakuje na kempingach tureckich, to prywatności. Jest ciasno, nie ma wydzielonych stanowisk, nikt nie widzi problemu, żeby przemaszerować za twoim oknem. Czystość to problem altin kamp. Po prostu przy takiej ilości ludzi sprzątaczka powinna być cały czas, a jest raczej raz dziennie. Za to na tych kempingach są place zabaw, boiska i przyrządy do ćwiczeń. Jednym słowem Turcja jest do zwiedzania, a nie długiego odpoczynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.01.2022 o 09:28, pawel1966 napisał:

i ja też czekam! Twoją relację @nomadka przejrzałem dokładnie i na pewno nam się coś z Twoich doświadczeń przyda. Ale jesli @piotr68 mógłbyś dodać swoje uwagi...byłbym wdzięczny:)

No nie wiem, czy pełniejszy opis naszej, tym razem, nieco leniwej podróży byłby interesujący?. Ale pytaj, opowiem. 

Natomiast interesują mnie doświadczenia Piotra, tym bardziej, że okazał umiarkowany entuzjazm. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmobilizowałam się do podsumowania kosztów ubiegłorocznego wyjazdu:

Paliwo – 2630 zł

Kempingi: 2 osoby, samochód, przyczepa, prąd

Grecja – 204 EURO (14dni z ACSI) 

Turcja 4345 LT (34dni)

Przejechaliśmy? No właśnie. Nie zapisałam. Około 7500km

Oczywiście nie wykluczam, że coś mi umknęło, ale błąd będzie niewielki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.