Skocz do zawartości

Prośba o wycenę/radę - mercedes sprinter 2002


Jarod

Rekomendowane odpowiedzi

Ojciec lata temu kupił mercedesa sprintera karetkę z Niemiec. Miał plan zrobić z niej kampera, udało się częściowo. Od jakiegoś czasu auto stoi pod daszkiem i czeka na zlitowanie.
Czy jest ktoś w stanie oszacować za ile by takie coś poszło w aktualnym kształcie. Nie wiem czy mi się opłaca go odpalać w ogóle(olej, opony, 2 akumulatory itp), tym bardziej, że ojciec się przy tym napracował i jak usłyszy, że dostanie 15 tys to na pewno nie sprzeda. Chciałem robić dla siebie, ale z 2-latkiem to wole przyczepę, poza tym nie widzę w tej wielkości aucie 3 osób i psa.

W dowodzie zmieniony na kempingowy, zarejestrowany na 2 osoby, dmc3,5t, 2 akumulatory, przetwornica, oryginalne oświetlenie, założone okno kamperowe, zrobione przejście do szoferki, prąd się podpina normalnie jak w kamperach. Brak instalacji wodnych, ogrzewania.

Rok 2002, 2,2hdi chyba 129 koni, przebieg chyba 200-250tys nie pamiętam dokładnie, rdzy nie ma, trochę pod maską.

IMG_20210429_091703.jpg

IMG_20210429_091713.jpg

IMG_20210429_091732.jpg

IMG_20210429_091748.jpg

IMG_20210429_091755.jpg

IMG_20210429_091758.jpg

IMG_20210429_091806.jpg

IMG_20210429_091812.jpg

IMG_20210429_091817.jpg

Edytowane przez Jarod (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz takie czasy, że nie ma cennika, a z kupującego wyciska się ile się da.

Jak danielpoz napisał wystaw na próbę i zobaczysz. Ogłoszenie nie jest ofertą więc jak ktoś się napali to i tak nie musisz sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi kwotę w wiadomości prywatnej. Ja policzę ile by mnie kosztowało dokończenie projektu żebym mógł nim podróżować i odpisze czy przyjadę po niego.  Nie patrz na tą propozycję z nieba 50tys. ? Bo to nie autor będzie opłacał koszty kolejnych ogłoszeń z powodu braku zainteresowania.

Niech tata policzy ile dal , ile włożył ile oczekuje za swoją wiedzę , poświęcony czas i nerwy na ten projekt. Nikt Ci tego nie wyceni po za Twoim Ojcem

Edytowane przez DarekSłupsk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jarod napisał:


Czy jest ktoś w stanie oszacować za ile by takie coś poszło w aktualnym kształcie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie przejmuj się kosztami ogłoszenia bo to tylko naście zł? Nie oddawajsprzętu za pół darmo! 

Jest dobry czas i sporo ludzi co nie jest w temacie kupi za dużą sumkę? "Spece" czy inni handlarze będa się targować i wydziwiać że coś w zabudowie jest nie po ich myśli itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiele tu zostalo do konczenia ?

Faktycznie wystawiaj za konktetna sume moze nawet te 50 ... jest idealny czas na sprzedaz a sprzety sa niezrozumiale drogie Masz okazje pozbyc sie problemu za naprawde dobre pieniadze ... czy wykorzystasz to juz Twoja sprawa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw cenę zaporową i ciesz się obecnym rynkiem a jak nikt nie kupi, to trzymaj do sierpnia i wtedy ewentualnie odpuszczaj powoli. Ja rok temu dałem cenę na przyczepę taką aby nikt nie kupił w trakcie wakacji a i tak zeszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.