Skocz do zawartości

GACKI - czerwiec 2009 boże ciało


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hmmm... chciałem dorzucić swoje zdjątka z ogniska ale.... nie znalazłem informacji o wielkości max dopuszczalnych plików, ilości, sposobie umieszczenia. Nie ma tego w FAQ :hop1: Czy ktoś może odesłać mnie do odpowiednich linków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... chciałem dorzucić swoje zdjątka z ogniska ale.... nie znalazłem informacji o wielkości max dopuszczalnych plików, ilości, sposobie umieszczenia. Nie ma tego w FAQ :hop1: Czy ktoś może odesłać mnie do odpowiednich linków?

 

http://www.forum.karawaning.pl/attach_rules.php?f=36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa dzięki serdeczne!!

 

No, to lecimy. Tylko z ogniska :hop1:

 


Teraz można odpocząć

post-87261-imported-70974266-5da9-4064-97dc-a61bd49d099f_thumb.jpg

 

Ty, fotograf, całuj psa pod ogon!!!

post-87261-imported-c33b4d24-55fd-4b47-a48a-5bccc5180704_thumb.jpg

 

Mama, takiego będziemy mieć, nie?

post-87261-imported-5e111c75-4ccf-41ee-b219-dfb9cf445ce0_thumb.jpg

 

To ma być ognisko? Zaraz wam pokażę co znaczy ognisko

post-87261-imported-5dc5a9e1-8c45-466c-a974-c176048e9392_thumb.jpg

 

Obserwacja z boku....

post-87261-imported-75a9f0c9-a4d0-42b1-a16b-83c21114fa70_thumb.jpg

 

Inna loża szyderców

post-87261-imported-2488180d-e819-4c53-92c7-b59dddcb6e6c_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie że w zasadzie to ja grilla gazowego mam w przyczepie-pomiędzy kuchenką a piekarnikiem.Niestety dziada się nie da wytargać na zewnątrz.Poszukam na allegro gazowca.Bierz Prezes ponton-będziemy płynęli nim chyba cały dzień hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety, tym razem beze mnie. Żonka sobie szpitalik odwiedza (drobny zabieg, ale jest na chwilę unieruchomiona). Potem córcia się na obozik wybiera i w efekcie raczej będziemy nieco mało mobilni na początku lipca. Trochę żal, bo przecie miejsce fajne i towarzysko mile.... Ale co się nie da, to się nie da :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z babami niestety,nie wiedzą kiedy się wybierać do szpitala.W zimie jakoś nie chcą chorować . Żartuję oczywiście,pozdrów żonę.A w ramach rekonwalescencji zawieź ją do Gacków.Tamtejsza woda podobno leczy większość chorób znanych ludzkości począwszy od łupieżu a skończywszy na platfusie.Rozmawiałem właśnie z Prezesem i przyjeżdża jednak w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Prezes nie martwi się temperaturą wody-trzymam czajnik dyżurny,będę rozlewał wrzątek przed szanownym Prezesem.Przyjeżdżam w piątek rano.Kupiłem już karkówę z nosorożca,jutro będę nad nią odprawiał czary.A może kolega Track222 tez wpadnie?Porcja kabaniny i jakaś nalewka się znajdzie.Kolega Joseph już denaturat przepuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.