Skocz do zawartości

GACKI - czerwiec 2009 boże ciało


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeszcze tylko tydzień z kawałkiem i można budę zarzucać na hak.Mam nadzieję że przyjedzie poprzedni skład majowy?Podobnie jak kolega Prezes będę w środę wieczorem,chyba że zacznie żabami prać z nieba czy inną manną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam muszę zamarynować na grilla.Kwestia tylko co wlazło do pułapki na szczury.A może bym zrobił jakiś bigos?Taki klasycznie pikantny,tłusty i niezdrowy?Nie wiem ile osób się jeszcze pojawi.Zapowiada się pogoda więc kąpiel w jeziorku obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie melduję wykonanie zadania-bigos dojrzewa.Zapodałem go wczoraj na ogień i będzie pykał do jutra.W kwestii wkładki mięsnej zaszedł pewien niemiły incydent a mianowicie mój tłusty,wypasiony kocur wyczuł pismo nosem i dał nogę.Zmuszony byłem do zakupu tradycyjnej wkładki czyli wędzonki , golonki i giętej.A jak tam Jacuś twoje flaczki?nie żałuj przypraw.Mam pomysła w kwestii rozdawnictwa wspomnianego bigosu i flaczków a mianowicie tylko na hasło,, karawaning.pl,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj mesert,

witajcie wszyscy, których poznałem :ok:

 

podróż w deszczu, ale dobrze się jechało

 

pierwszy postój w Łodzi (tankowanie i McDonalds)

 

nocleg na stacji w Łysomicach za Toruniem.

było ok, tylko obok agregat w chłodni się włączał, a z tyłu były tory kolejowe. całe szczęście byliśmy dosyć zmęczeni i przespaliśmy noc.

 

rano ponad 2 godziny nad nasze jezioro, a w domu byliśmy po 13.

uniknęliśmy korków i niebezpiecznych zdarzeń, auto się pociło na podjazdach, ale bardzo miło wspominamy drogę.

 

jeszcze milej wspominamy wypad do, jak to się w części kraju mówi, "krainy latających noży" :-]

wspomnienia z tego wyjazdu pojawią się na forum i na blogu w najbliższym czasie. nie od razu, bo mamy w tych dniach bardzo napięty terminarz, związany z przygotowaniami do :hop1: na Wdzydzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy reszta robiła zdjęcia- może nie, tak luźna atmosfera była :hop1:

 

ja byłem tylko jedną dobę i nie mam zbyt wiele zdjęć :-]

a moja najdroższa tak się wyluzowała w tym lesie modrzewiowym, że zapominała po co zabrała aparat :ok:

 

oto słynna droga dojazdowa do kempingu:

 

dscf9242.jpg

 

oto Jacek i Krzysiek,

 

dscf9251.jpg

 

którzy postanowili udowodnić nam, że woda ma właściwości lecznicze :-]

 

a Nora poszła za swym panem...

 

dscf9252.jpg

 

my, szczury lądowe, zajmowaliśmy się budową zamków z piasku i błota :-]

 

dscf9245.jpg

dscf9256.jpg

 

nasze dzieci nawiązywały nić przyjaźni przy "akompaniamencie" ciastek, którymi częstowała je mama Daniela...

 

dscf9270.jpg

 

całej reszty wieczoru nie mam uwiecznionej, chociaż pozostanie w pamięci :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga dojazdowa faktycznie tragiczna,na szczęście to tylko ten kawałek widoczny na zdjęciu.Pobyt uważam za udany-teraz regeneruje mi się wątroba.W temacie kulinarnym nasz Prezes spisał się świetnie,zaserwował dwa razy zawiesistą zupkę,po której można było ogniem zionąć.Kolega vice Prezes zaopatrywał w nalewki..Pogoda ogólnie dopisała chociaż w sobotę od południa do wieczora padał deszcz,siedzieliśmy w przedsionku.Szkoda Artur że nie byłeś-zabrakło nadwornego fotografa i dokumentowanie zdechło.Prezes Jacek wyznaczy miejsce i termin następnego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.