Skocz do zawartości

uchwyt na telefon trojaczki


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z przesiadką z cycepy na kampera ilość większych lub drobniejszych kwestii do rozwiązania wzrasta geometrycznie?

Jedną z tych drobniejszych jest na ten przykład uchwyt na telefon.

Po wpisaniu do wujka gugla bombarduje ProClipami - taką bazą montowaną na kratkę wentylacyjną, do której dopiero przytwierdza się uchwyt i to jeszcze najlepiej za pomocą adaptera. Koszt powiedzmy 109 + 149 + przesyłka - robi się już min. 270,- zł.

Fabryczny uchwyt na notatki (faktury) z opcją na tableta/smartfona to już ponad 500,- zł.

Różnego rodzaju badziewia uniwersalnego jest też multum, ale który jest coś warty...

Dlatego mam pytanie do tych z Was, którzy użytkują trojaczki w obecnej budzie, ale też i inne pojazdy - czy polecicie jakiś sprawdzający się w praniu uchwyt powiedzmy uniwersalny, nie montowany do szyby, która jest oczywiście poza zasięgiem ramion, tak, żeby telefon był pod ręką. Chodzi mi o uchwyt z prawej strony kierownicy, żeby bez problemu można było podłączyć telefon do gniazdka.

Będę dźwięczny za sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/baseus-uchwyt-samochodowy-grawitacyjny-do-telefonu-7594760444 ten jest genialny. Ja mam jakiś automagiczny z ładowaniem indukcyjnym, ten kupiłem żonie  żeby nie wydać za dużo ... ale jest premium.

668315091_Zrzutekranu2021-04-14o11_59_09.png.0ba3be434c1a6a5bf8e1bbedeac45b8a.png

 

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, witus napisał:

https://allegro.pl/oferta/baseus-uchwyt-samochodowy-grawitacyjny-do-telefonu-7594760444 ten jest genialny. Ja mam jakiś automagiczny z ładowaniem indukcyjnym, ten kupiłem żonie  żeby nie wydać za dużo ... ale jest premium.

Dzięki Artur - o coś takiego mi właśnie chodziło, tylko czy faktycznie - jak Jacek zapytowywuje - macie go przyssanego do deski, nie do szyby?

Ja mam w sumie dwa rodzaje materiałów na desce i do powiedzmy do bardziej chropowatego by mi bardziej pasowało, ale kawałek dalej mam nieco mniej chropowaty fragment i może tu by siedziało lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=373]witus[/mention] a jak wygląda przyssanie do chropowatej deski? Będzie się trzymać? Do szyby mam za daleko


Stopa jest ze specjalnego tworzywa, przypomina te samochodowe do odkładania telefonu. Myślę, że jest na tyle elastyczna, że się przyssie. U żony mam do deski żeby sięgała i pomimo temperatur stabilnie w każdych warunkach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Dzięki Artur - o coś takiego mi właśnie chodziło, tylko czy faktycznie - jak Jacek zapytowywuje - macie go przyssanego do deski, nie do szyby?
Ja mam w sumie dwa rodzaje materiałów na desce i do powiedzmy do bardziej chropowatego by mi bardziej pasowało, ale kawałek dalej mam nieco mniej chropowaty fragment i może tu by siedziało lepiej.


To sklep baseusa. Przetestuj i odeślij jak nie da rady. Nie testowałem na wszystkich deskach u żony stabilnie od dwóch miesięcy.

Przeczytajcie opos sprzedawcy nie nadaje się do szyby właśnie przez ten miękki specjalny materia stopy. Dedykowany do deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie info sklepu. To wersja do deski nie do szyby.

Kupiłem - niecałe 32,- zł z przesyłką. Nawet jak by się nie sprawdził to nie będzie mi się chciało nic odsyłać. Dzięki!


Najwyżej będzie na mnie :) ale teraz jest o połowę tańszy więc gdzieś wykorzystasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, jacekzoo napisał:

@witus a jak wygląda przyssanie do chropowatej deski? Będzie się trzymać? Do szyby mam za daleko

przyklejasz taki fajny dysk gładki i do tego każdy uchwyt

chociaż ten baseus ma lepką przyssawkę i klei sie praktycznie do każdej deski

ale też nie jest bezgłośny, czasem potrafi brzęczeć jakiś plasticzek

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, jacekzoo napisał:

Też zamówiłem, wkurza mnie wożenie telefonu pod jajkami ?? a u mnie odłożyć kompletnie nie ma gdzie

Jest nas dwóch - niech jeszcze ośmiu kupi i w razie oszustwa - tzn. wprowadzenia nas klientów za pośrednictwem niniejszej platformy internetowej w błąd - zrobimy pozew zbiorowy?

44 minuty temu, chris_66 napisał:

ale też nie jest bezgłośny, czasem potrafi brzęczeć jakiś plasticzek

Biorąc pod uwagę, że parę jeszcze innych rzeczy jednak w zabudowie też brzęczy, to może zginie w tłumie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, chris_66 napisał:

przyklejasz taki fajny dysk gładki i do tego każdy uchwyt

chociaż ten baseus ma lepką przyssawkę i klei sie praktycznie do każdej deski

ale też nie jest bezgłośny, czasem potrafi brzęczeć jakiś plasticzek

Może wynika to z pokrowca telefonu, ja mam silikonowe więc nie ma co o co hałasować ... jest bezgłośnie na moim i żony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iottie, od niemal 5 lat trzyma się na plastiku kokpitu w fordzie, nie trzeszczy. Automagicznie zamyka ramiona jak się wkłada telefon. Polecam bo to solidny i trwały uchwyt. Zamknięty w aucie na upałach we Włoszech, w polskich mrozach - bez znaczenia dla niego. Ani razu nie odpadł przez 5 lat ;) Telefony się kończą a uchwyt żyje.

1618432551889.jpg

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.