Skocz do zawartości

uchwyt na telefon trojaczki


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz przyszedł ten baseus. Fajny ten glut do przyssania, powinien się trzymać tak na oko bez telefonu faktycznie może się trochę tarabanić

 

Nic się nie będzie tarabanić, bez telefonu tak się wydaje bo ten mechanizm zamykania pod obciążeniem działa lekko. Przetestuj w samochodzie.

 

Z drugiej strony to może w fordzie ka, żony tak dużo rzeczy wydaje dźwięki, że może te od uchwytu mi umknęły

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, witus napisał:

 

Nic się nie będzie tarabanić, bez telefonu tak się wydaje bo ten mechanizm zamykania pod obciążeniem działa lekko. Przetestuj w samochodzie.

 

Z drugiej strony to może w fordzie ka, żony tak dużo rzeczy wydaje dźwięki, że może te od uchwytu mi umknęły emoji1787.png

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Będzie lekko skrzypiał, co w cichym aucie po 1h jazdy wzrasta do rangi koncertu, albo ze mną coś nie teges. Oczywiście, jeżeli zostanie wykorzystany do tego, do czego został  zainstalowany od razu milknie. Mam wrażenie, że to taki uchwyt, który zmusza do włożenia do niego telefonu bo po to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też już przyszedł i rzeczywiście wygląda na to, że "na sucho" będzie koncertował, a przy obciążeniu nie.

Tyle, że z telefonem jest tak, że się wsiada, odkłada na uchwyt i jedzie, więc w zasadzie nie ma szans na jazdę "na sucho".

Ale teraz nie przetestuję w kamperze, bo jest zasypany śniegiem tak dokoła, że nie wyjadę - zwłaszcza, że zmieniłem już opony na letnie?

Wiem, wiem - przez to sam na siebie (i przy okazji na innych) ściągnąłem ten śnieg...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, witus napisał:

W Szczyrku z 30 cm świeżego śniegu spadło, nie miałem gdzie zaparkować na poboczach zaspy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

No to chyba planowałeś może w wątku o szukaniu wiosny umieścić, gdzie Skrzyczne zawitało, nie??

No chyba, że jakoś powiążesz ten Szczyrk z tym uchwytem - czekamy na propozycje...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też używam tego uchwytu jak i ładowarki USB do gniazda zapalniczki Baseus i mogę polecić oba produkty. Trzeba tylko pamiętać, żeby dobrze wyczyścić miejsce na desce przed przyklejeniem tego gluta. No i nie zauważyłem żeby rympolił bez telefonu. Może zależy od egzemplarza, albo mój HDI tak aksamitnie pracuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sharanie używam Beaseusa ciut innego bo z dłuższym  wysuwanym ramieniem. ale też z lepka przyssawka przyklejona na chropowatej powierzchni  - siedzi i trzyma jak diabeł sołtysa
Lepka przyssawka - na 1 rok zaleta na 2 lata wada - niestety mocne nasłonecznienie daje w kość temperaturowo i  po ok 1,5 roku zaczyna się paskudnie ślinic po brzegach wyciekami kleju  - trzyma dalej tak samo 

Natomiast w Jumperze dodatkowy przyssawkowy  uchwyt jest mi po prostu zbędny - sprawę załatwia  nieco zmodyfikowana  dodaniem np. takiego uchwytu podstawka pod fakturki wyskakująca z kokpitu :) 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2021 o 22:42, Łza Włóczynutka napisał:

iottie, od niemal 5 lat trzyma się na plastiku kokpitu w fordzie, nie trzeszczy. Automagicznie zamyka ramiona jak się wkłada telefon. Polecam bo to solidny i trwały uchwyt. Zamknięty w aucie na upałach we Włoszech, w polskich mrozach - bez znaczenia dla niego. Ani razu nie odpadł przez 5 lat ;) Telefony się kończą a uchwyt żyje.

1618432551889.jpg

A który to model? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.