Skocz do zawartości

Spuszczanie wody na zimę


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, Danieleski napisał:

Witam jestem posiadaczem hobby 495 ufe z 2005 roku i nie mogę nigdzie znaleźć żadnej rurki do spuszczania wody na zimę z toalety.Jedynie co mi się udało zauważyć to to ze wlew wody mogę obrucic  o 45 stopni .proszę o pomoc

U mnie jest rurka, w której widać ilość wody. Odpina się ją i za jejpomocą zrzuca wodę ze spłuczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacekzoo napisał:

Masz ten sam kibelek co ja. Nie ma rurki ?? Trzeba pompką wypompować do kasety, ale i tak zawsze coś zostanie. Po zimie sprawdź czy pompki szlag nie trafił

Dzieki za odpowiedz  będę musiał tak zrobić jak mówisz szkoda trochę No w ten sposób to kiedyś i ta Pompke szlag trafi i trzeba nowa

Edytowane przez Danieleski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic nie znajdziesz, wycinek z instrukcji

 

C-402C, C-402X I C-403L
 20. Otwórz łopatkę zaworu, obracając uchwyt na toalecie
 odwrotnie.  Naciśnij niebieskie pokrętło, aż woda przestanie spływać do miski.  Zamknij łopatkę zaworu.
 C-402C I C-402X
 21. Otwórz drzwi dostępowe na zewnątrz przyczepy kempingowej lub kampera
 i obróć lejek do napełniania wodą na zewnątrz.  Zdjąć korek i opróżnić lejek do napełniania wodą, obracając go o ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.
 C-402C, C-402X I C-403L
 22. Wyjmij zbiornik na nieczystości i opróżnij go do autoryzowanego pojemnika na odpady
 wysypisko.  Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi czyszczenia i konserwacji.  23. Wymień zbiornik na fekalia i otwórz łopatkę zaworu, przesuwając
 uchwyt na toalecie po lewej stronie.

 

 

 

spuszczanie do kasety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Kurczę (cisną mi się inne słowa, ale netykieta...)

szukając na forum, czemu może mi nie działać nawiew do trumy, trafiłem na nagłówek tego tematu na liście i...

uświadomiłem sobie, że ZAPOMNIAŁEM OPRÓŻNIĆ PRZYCZEPĘ Z WODY na zimę. ?????

tzn kaseta z wc wyjęta do garażu ( aktu też), ale w spłuczce woda z thetfordem, w zbiorniku na świeżą resztka wody, instalacja i terma nie opróżnione, krany pozamykane. Teraz jest -3, ale wcześniej było już i -10.

Jutro pojadę ogarniać - przyczepa nie stoi pod domem.


Jakieś rady, poza tym, ze pewnie najlepiej najpierw nagrzać przyczepę, potem np. suszarką do włosów dogrzać termę i baterie, zanim coś włączę/odkręcę?
To mi pachnie jak wydatki na wiosnę ?

Edytowane przez Lukson (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.