Skocz do zawartości

Przyczepa namiotowa Trigano Jamet


ded

Rekomendowane odpowiedzi

Link do galerii google, bez logowania https://photos.app.goo.gl/5cxNZhC2BTQnSFbG7

Zakupiona 2 lata temu od handlarza. Wymiary 3,5m * 5m + markiza. Kupiona dla rodziny 2+3 w cenie namiotu 6-cio osobowego... W środku na prawdę dużo miejsca, szczególnie przedsionek jest obszerny. Mam holownik z 2t dmc na haku, więc nawet nie czuję tej przyczepy. Waży 400kg, ma hamulec najazdowy i jest zarejestrowana jako lekka. 

Zalety: tania, świetna dla licznej rodziny z małym autem, wygodna do holowania, łatwa do przechowywania (u mnie stoi pod tarasem, ale są patenty na ustawiania jej na boku)

Wady: Rozłożenie dla jednej osoby nieco kłopotliwe, dwie ogarnięte to już ok. W sieci piszą, że jak ktoś wprawiony to zrobi to w godzinę, ale tak porządnie i nie na wyścigi to 2-3h raczej. Tam jest ze 120 szpilek do wbicia. Dojeżdżasz na miejsce i zamiast odpocząć rozkładasz, to też słabe. Na długiej trasie nie przenocujesz w przyczepie, żeby rano jechać dalej. Jeżeli przy składaniu pada deszcz, to czeka Cię rozkładanie jej i suszenie w domu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ją 2 lata, ale wyjechaliśmy tylko na dwa krótkie wypady. Generalnie fajna, chcę w sezonie jechać na Solaris w Chorwacji i jak się wkręcimy to zamienić na coś dużego ok 7m. Tyle, że teraz ceny nie sprzyjają takim zakupom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle spadną, bo inflacja jest potężna, co ludzie będą się ich pozbywać. Jestem na grupie "pod namiot", jak czytam niektóre pytania, to jestem przekonany, że Ci ludzie będą po pierwszym sezonie sprzedawać te namioty prawienówki na olx :) Podobnie będzie z przyczepami, nie każdemu pasuje taki wypoczynek, ale covid się przedłuża i każdy kombinuje jak może. Kolega mówił, że wykupione są wszystkie nowe skutery wodne, używane mega podrożały. A do lata przecież jeszcze kupa czasu. 

Sama przyczepa robi wrażenie głównie podczas rozkładania. Z małej robi się ogromna. Ja wrzucam na "dach" panel fotowoltaiczny i podłączam do aku auta. Na lodówkę, telefon, laptopa i pompkę do wody spokojnie starcza. Panel mam taki konkretny, 1x1,65m czyli taki jak na dachu się układa. Ostatnio nawet Niemcy przyszli mi pochwalić zestaw, a jak się bujają kamperem po zagranicy, to pewnie wszystko już widzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.