Skocz do zawartości

Początkująca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tutaj nowa, od roku czasu czytam dużo o przyczepach na co zwracać uwagę itp. Od niedawna zaczynam rozglądać się za pierwszą przyczepą, budżet mam mocno ograniczony bo do 10 tys zł. Moje pytanie jest takie, czy ktoś na grupie sprzedaje bądź będzie chciał w niedalekim czasie sprzedać swoją przyczepę, ogólnie jeśli chodzi o dmc to chciałabym się zmieścić w 1100kg. Tylko na kategorie B, na początek nie chcę kolosa tylko mniejszą żeby móc się wkręcić w temat. Zależy mi na ogrzewaniu, wc wbudowane będzie atutem, wiadomo żeby była sucha, szczelna i nie rozlatywała się na sam widok. Korzystać będą dwie osoby dorosłe i dwa pieski. Mam jedną na oku ze Świnoujścia, mieszkam w Berlinie więc zasięg w km trochę ograniczony bo nie chce jechać przez całą Polskę żeby się rozczarować dlatego szukam czegoś w okolicy. Ebay jest przeglądany codziennie więc od razu mówię, że nie ma nic ciekawego a jeśli już to zaniedbane trupy w dodatku drogie. 
 

Wstawiam zdjęcia lmc ze Świnoujścia, nie mogę wkleić linka nie wiem dlaczego, cena 6500 do negocjacji, przyczepa w posiadaniu 6 lat u jednego małżeństwa, nie wymaga wkładu. 

 

 

 

C1E5FF55-DB8D-46F6-B0C8-79CD0CB92632.png

71EA0603-0A90-4A04-801B-9993F9AFBA0F.png

4D574A48-426E-4B49-ACA3-FC77ADF49F60.png

26C32E1D-B179-481D-8E72-5227A34C7AA0.png

B2CAF8E3-75A6-4F12-80DB-6FBB5E003BD3.png

Edytowane przez Początkująca (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Początkująca napisał:

przyczepa w posiadaniu 6 lat u jednego małżeństwa, nie wymaga wkładu. 

Witaj Świątecznie.

Jakoś nie widać w niej "życia".

Upewnij się tylko czy ta budka była użytkowana wyłącznie przez owe małżeństwo, bp mogła stanowić wynajem stacjonarny i różni ludzie w niej zamieszkiwać.

Brak oryginalnej lodówki mógłby to potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja świątecznie :) 
 

Zapytam tylko pytanie czy powiedzą prawdę, z jednej strony za taka cenę nie chce spodziewać się nie wiadomo czego bo wizualnie w środku mogę porobić sobie po swojemu, ale jeżeli służyła tylko stacjonarnie to z góry podziękuje. Mam cichą nadzieję, że może ktoś z grupy będzie sprzedawał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Początkująca napisał:

Tak 

 W takim razie musisz mieć na uwadze przegląd TÜV  a przy takich leciwych budkach może być niewykonalny lub wygeneruje koszty.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Początkująca napisał:

Wiem, zdaje sobie z tego sprawę dlatego zależy mi, żeby przyczepa trzymała się kupy i nie rozlatywała się :D 

To raz, a dwa to podwozie czyli układ hamulcowy, UN ,zaczep i opony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maras napisał:

To raz, a dwa to podwozie czyli układ hamulcowy, UN ,zaczep i opony. 

Tak wiem to wszystko :) najważniejsze, żebym tą przyczepę znalazła bo patrzę na oferty to ciężko :D chociaż jak patrzę na niektóre przyczepy w de to nie wiem jakim cudem dostały tüv :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w tym ogłoszeniu zapomniał pokazać lewej strony przyczepy. Spytaj o to. Widać, że z tyłu jest uszkodzone poszycie, dobrze by było zobaczyć to z bliska czy to tylko wgniotka czy coś więcej. Zażądaj podesłania zdjęć obu opon, tak, aby było widać daty wyprodukowania. W zasadzie po tym można w szybki sposób ocenić intencje właściciela co do jego domku na kołach ?, a dla Ciebie ewentualny sygnał, że wkład jednak będzie potrzebny, jeśli okażą się leciwe. Zapewne wiesz, jak na to w DE zwracają uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam wcześniej to mówili, że ogólnie zadbana itp że dużo telefonów maja a dziwne bo dalej stoi w ogłoszeniu, po świętach będę dzwonić żeby wysłali więcej zdjęć, ale coś czuje, że to będzie niewypał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tłumy oglądających", "niezliczone telefony", "tutaj jedni już zaliczkę wpłacili" to przecież  klasyka wśród handlarzy. Nie zwracaj na to uwagi ?

Nie dzwoń do nich. Pisz i niechaj odpisują. Miej historię korespondencji w przypadku zakupu sprzętu używanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Początkująca napisał:

Witam jestem tutaj nowa, od roku czasu czytam dużo o przyczepach na co zwracać uwagę itp. Od niedawna zaczynam rozglądać się za pierwszą przyczepą, budżet mam mocno ograniczony bo do 10 tys zł. Moje pytanie jest takie, czy ktoś na grupie sprzedaje bądź będzie chciał w niedalekim czasie sprzedać swoją przyczepę, ogólnie jeśli chodzi o dmc to chciałabym się zmieścić w 1100kg. Tylko na kategorie B, na początek nie chcę kolosa tylko mniejszą żeby móc się wkręcić w temat. Zależy mi na ogrzewaniu, wc wbudowane będzie atutem, wiadomo żeby była sucha, szczelna i nie rozlatywała się na sam widok. Korzystać będą dwie osoby dorosłe i dwa pieski. Mam jedną na oku ze Świnoujścia, mieszkam w Berlinie więc zasięg w km trochę ograniczony bo nie chce jechać przez całą Polskę żeby się rozczarować dlatego szukam czegoś w okolicy. Ebay jest przeglądany codziennie więc od razu mówię, że nie ma nic ciekawego a jeśli już to zaniedbane trupy w dodatku drogie. 
 

Wstawiam zdjęcia lmc ze Świnoujścia, nie mogę wkleić linka nie wiem dlaczego, cena 6500 do negocjacji, przyczepa w posiadaniu 6 lat u jednego małżeństwa, nie wymaga wkładu. 

 

 

 

C1E5FF55-DB8D-46F6-B0C8-79CD0CB92632.png

71EA0603-0A90-4A04-801B-9993F9AFBA0F.png

4D574A48-426E-4B49-ACA3-FC77ADF49F60.png

26C32E1D-B179-481D-8E72-5227A34C7AA0.png

B2CAF8E3-75A6-4F12-80DB-6FBB5E003BD3.png

Dwie rzeczy wzbudzają podejrzenia czyli nieoryginalna lodówka (na co przedmówcy zwrócili już uwagę) i brak toalety kasetowej chyba, że jest gdzieś schowana głębiej 

Edytowane przez KrzysztofCC (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KrzysztofCC napisał:

Dwie rzeczy wzbudzają podejrzenia czyli nieoryginalna lodówka (na co przedmówcy zwrócili już uwagę) i brak toalety 

Z tą toaleta to większość przyczep co widzę w ogłoszeniach to nie ma a jeśli już to są droższe i młodsze, na razie braki w ofertach i to duże, że nawet nie ma w czym wybierać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.