Skocz do zawartości

Szukamy przyczepy


KarKas

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, jestesmy nowi na forum,szukamy z mężem przyczepy (dla rodziny 2+2, jednoosiowa, z tych mniejszych, najlepiej rocznik około 2000) od jakiegos czasu i po kolejnych oględzinach stwierdzilismy, ze potrzebujemu pomocy w tym temacie. Mamy na oku przyczepe Knaus Sudwid spod Legionowa,obejrzelismy ją i wydaje sie, ze wszystko z nia ok.

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-sudwind-485-niskie-dmc-ID6DueX8.html

Analizujemy tez takie:

http://przyczepy-kampingowe.pl/sklep/burstner-450/

http://przyczepy-kampingowe.pl/sklep/hobby-540-ul-2001-r/

Prosze,zerknijcie na te oferty,moze Wasze wprawne oko zobaczy cos interesujacego bądź nie juz na zdjeciach. A gdyby byla mozliwosc obejrzenia jakiejs w realu to byłoby super:)

Pozdrawiam,

KarKas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z przedstawionych ofert faktycznie najlepiej prezentuje się Knaus

Burstner jest po obcierce lewą strona zarówno górą jak i dołem

Zdjęcia Hobby przedstawiają przynajmniej dwie różne przyczepy (jedna z WC, inne bez, różne kolorystyki wnętrza), co za ile, nie wiadomo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi i porady:)

Jezeli chodzi o Hobby to rzeczywiscie tam jest misz masz zdjeciowy, natomiast zapomnialam napisac, ze interesuje mnie ta z niebieskimi motywami, koszt 24999. 

Jezeli chodzi o Knausa to zdjecia nie oddaja nawet tego,ale środek jest bardzo zadbany, lepiej wygladała niz niejedna mlodsza! Zastanawiam sie jednak nad tym rocznikiem ('93) bo jednak toz to prawie 30 lat! a wczesniej nastawiłam sie na takie ok 2000r....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W buersterze sprawdz dokladnie okna. Wypuscili partie ktore sie rozklejały i lapaly wilgoc do srodka. Kolejna uwaga odchodzaca podloga i sciana przednia w bakistrze. Co skutkowalo pekaniem plastikow na przodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie nie podpowiem ale ten Knauss dość długo stoi, przeglądałem to ogłoszenie kilkukrotnie jak szukałem czegoś sobie. Może akurat wszyscy szukają czegoś innego i się uchował :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cenne uwagi i link do oferty. Chyba podjedziemy jeszcze raz poogladac tego Knausa, moze podejdziemy do tematu juz bardziej na chłodno:))

Szamotuły strasznie daleko, ale pomyślimy...

12 godzin temu, mac napisał:

Cześć

Miałem takiego knausa. Sprawdź po łózkami przednimi i tylnymi ściany czy nie ma zacieków. Wydaje się że bakista była robiona (dolna blacha ) też robiłem 

mac

mac,

Tez  rocznik '93? Jak sie go użytkowało, jak sie go ciągnęło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Walt napisał:

to przyczepa kogoś z forum wiec zawsze możesz tu pogadać zanim pojedziesz  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kobiela napisał:

to przyczepa kogoś z forum wiec zawsze możesz tu pogadać zanim pojedziesz  :)

nie zawsze tak to działa :)

nie wiem dlaczego @Walt polecił tą przyczepę, może kolega ją zna a może sam sprzedaje, proponuję się z nim skontaktować.

7 godzin temu, KarKas napisał:

Szamotuły strasznie daleko,

jak strasznie? ja w weekend jadę 500km. 

Uzupełnij profil to łatwiej będzie rozmawiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KarKas napisał:

Dzięki za cenne uwagi i link do oferty. Chyba podjedziemy jeszcze raz poogladac tego Knausa, moze podejdziemy do tematu juz bardziej na chłodno:))

Szamotuły strasznie daleko, ale pomyślimy...

mac,

Tez  rocznik '93? Jak sie go użytkowało, jak sie go ciągnęło?

Układ jak i sama przyczepa super. Chociaż trochę musiałem włożyć pracy żeby była w stanie akceptowanym przez nas. Ciągałem ją skoda octavia i superbem i ok.

Moja miała jeszcze łóżko piętrowe nad przednim łóżkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie po Świętach:)

My przyczepy szukamy nadal. Polecona przez Walta szybko okazała się sprzedana, dzisiaj tez sprzed nosa umknął nam dobrze wyposażony Knaus z prywatnych rąk.

Znalazłam kolejna interesującą ofertę, dużo większe pieniądze,zerknijcie poproszę bo tutaj jeszcze trudniej będzie nam się zdecydować...

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-wilk-klimatyzacja-mover-markiza-CID5-IDGIU57.html

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.