Skocz do zawartości

Witamy i pozdrawiamy z Rzeszowa


skaczacy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem takiego oficjalnego działu do przywitań (a żeby dokładnie poznać nowe formu to potrzeba trochę czasu), więc myślę że Warto się tutaj przedstawić. Mam na imię Mateusz i jestem z rocznika 1986, mam wspaniałą żonę, i troje urwisów - synka z 2012 roku i bliźniaczki z roku 2014. Mieszkamy w domu na osiedlu Zwięczyca w Rzeszowie. Mam wiele pasji i zainteresowań, między innymi: akwarystyka, szeroko pojęta radiokomunikacja (cb radio i krótkofalarstwo), komputery i sieci komputerowe, audio (głośniki, wzmacniacze, gramofony itp), mam dwa psy Yorka o imieniu Miki oraz Border Collie o imieniu Mija. Ponadto lubię jeździć na rowerze, łazić po górkach, lubię dobrze (choć obecnie niewiele) zjeść Jestem osobą dość otwartą i komunikatywną - lubię rozmawiać z ludźmi i spędzać z nimi czas.

Przechodząc do tematu działu czyli prezentacja naszego holownika i części holowanej tj przyczepy. Od lipca posiadam nowego holownika (drugiego już w moim życiu) Forda S-Maxa I (wersja polift),  ten jest z silnikiem diesla (2.0 TDCI) obecnie około 175km, wersja z 6 biegową skrzynią biegów. Przyczepę zakupiliśmy w minioną sobotę jest to LMC Munsterland 555K1 z 2002 roku. Jest dość długa ale da się nią jechać (oczywiście jazdy z takim domem też się trzeba nauczyć). Wiele wyzwań za mną i jeszcze wiele przede mną. Liczę na spotkanie w przyszłości gdzieś na jakimś miejscu.

Jeszcze raz Witamy oraz gorąco pozdrawiamy.

 

my.jpg

122155385_2754493701480235_7451968084056839466_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w rodzinie, cieszymy się że jesteście i liczymy na spotkania w trasie, pochodzicie z ładnych rejonów naszego kraju, zamieszkałych przez fajne siostry i fajnych braci z karawaningowej rodziny.

Pozdrawiamy i życzymy wielu wspaniałych wyjazdów: Warmiński polo63 skład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2020 o 20:14, skaczacy napisał:

szeroko pojęta radiokomunikacja (cb radio i krótkofalarstwo)

Witajcie razem i witaj Mateusz "bracie podwójny" - karawaningowy i radiowy :jump:

Pozdrawiam - SQ2MHM, QTH Gościcino :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.