Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Mam na imię Andrzej, jestem z Białegostoku  i od niedawna stałem się współposiadaczem (z moją ładniejszą połówką ;-) ) przyczepy Bailey Senator Arizona z 2004 roku. Jesteśmy w trakcie doprowadzania jej do stanu używalności (choć była ogólnie zadbana) i dostosowywania pod nasze preferencje. Jest to nasz pierwszy "dom na kołach" więc mam nadzieję znaleźć na forum odpowiedzi na nasuwające się pytania oraz poznać ciekawych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Witam sie zwami

:rolleyes:przez ponad 20 lat nie mialem czasu na dluzsze wyjazdy teraz jestem z nowu posiadaczem przyczepy naped mover jest montowny a panele sloneczne w drugim etapie.Ponieawaz energia stala na polach namiotowych nie jest tania .to ten zakup szypko sie wruci bo obecnie mam czas caly rok. I przejrzalem ceny  na polach namiotowch nie male jezeli sie jedzie na1-2 miesiace ok ,ale  jak  planuje 6-7 miesiecy;)  To bede zmuszony szukac nie platnych miejsc tak np jest" dobrowa gurnicza pogoria-1" przy jeziorze,jest podloczenie wody i kilka plastykowych toalet. I  BARDZO PROSZE o adresy podobnych Miejsc.Jeszce mnie nurtuje sprawa wedkowania na mazurach wszyscy pisza ze bardzo trudno zlowic wieksza rybe.RYBY JAK LUDZIE tez potrzebuja spokuj  a nie wycie silnikow im nie pomga.  :mellow:     PROSZE O ODPOWIEDZ NA TEN TEMAT:rolleyes:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów!

Wirtualnie podaję rękę na przywitanie każdemu z osobna! Mieszkam we Wrocławiu i jestem Szczęśliwym posiadaczem Adrii Unica 541 97*. Milo mi będzie porozmawiać i wymienić się wzajemnymi doświadczeniami na tym forum. 

Witajcie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. Witam wszystkich użytkowników. niedawno zakupiliśmy sobie przyczepkę Adria. Dotychczas bywaliśmy na kampingach pod namiotem, ale teraz czas dać krok do przodu i stąd ten pomysł na małą przyczepkę. Jesteśmy małżeństwem 40+. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Artur

Ksywa: TROLL

Wiek: 45+

Witam serdecznie . Mieszkam w Świdniku ( tym od śmigłowców ) , dotychczas uprawiałem turystykę off-road swoim Land Rover'em zwanym Ciapatym ;) . Trochę pojeżdziło się. Samochód przygotowany do "bytowani" . Mam nadzieję na zdobycie cennych informacji , gdyż ponieważ robi się C i mam zamiar siąść na coś większego ( oczywiście z 4x4 )

Jeszcze raz Wszystkich Pozdrawiam

 

 

 

Edytowane przez TROLL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobry wieczór - witam Forumowiczów.
Doświadczenia z przyczepami nie posiadam, 3 lata turlałem się starym kamperem i dzisiaj przyszedł czas na zmiany. Pierwsza przyczepa zakupiona.
Na początek będę podglądał co u Was słychać, później zobaczymy... muszę przełamać nieśmiałość :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

W sobotę zaczęliśmy naszą przygodę z caravaningiem.

Od zakupu klocka o nazwie Burstner Amara 535 z 1995 roku.

Klocek jest fest wielki, sakramencko kiepsko się z nim jedzie (pierwszy raz coś takiego mam na haku - a hak mam od zeszłego czwartku :)) ale jest fajny :)

Mamy 2 synów (3,5 i 5,5 roku), którym bardzo spodobało się piętrowe łóżko (nam zresztą również ten układ wnętrza przypadł do gustu).

Po 2 tygodniach poszukiwań trafiliśmy właśnie na ten egzemplarz (braliśmy jeszcze pod uwagę Chateau ale była mniejsza i  mniej fajna).

Przygoda zaczęła się problematycznie bo najpierw przez 1,5h wyciągaliśmy przyczepę z placu (jednak opady śniegu potrafią mocno utrudnić życie i nawet 4x4 wymięka). A potem, po 200km jazdy, 300m od domu - zmęczenie i brak czujności na rondach - najechałem kołem na beton na rondzie i rozwaliłem oponę przy przyczepie :) I takie tam szybkie nocne wymiany o 1 w nocy obywałem :):):)

Za to teraz mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.

 

Pozdrawiamy wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie. Niedawno zakupiłem swoją pierwszą przyczepe, jest to ELDIS CRUSADER STORM z 2010 roku. Tym samym spełniając swoje 20 letnie marzenie. No i od 1 marca chcę sie do niej przeprowadzić na stałe. Mieszkam i pracuję w Szkocji. pozfrawiam wszystkich Mariusz.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialbym sie przywitac serdecznie. Przyczepy jeszcze nie ma ale intensywnie poszukuje i w najbliższym czasie coś kupie.

Forum juz kilka miesięcy przeglądam odkąd zdecydwaliśmy się wkońcu na zaczęcie przygody z karawaningiem. 

Dotychczas na wakacjach zawsze przechodziliśmy obok kamperów, przyczep z wielkimi oczami. Teraz przyszedł czas na realizacje marzeń.

Ekipa to 2+2 ( 6 i 3 lata ).

Do zobaczenia na trasie...

Pozdrawiam

Szymon

Edytowane przez szymonw (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada się przywitać, więc piszę wszystkim dzień dobry.

Kilka słów o sobie: jestem tu, żeby zidentyfikować swoje potrzeby, zweryfikować marzenia (pewnie zejść na ziemię), a może i zmienić wymyśloną drogę.

Przez lata jeździłem pod namiot, także autostopem. Od dawna sam zmotoryzowany jestem i, do narodzin dziecka, w różny sposób realizowałem podróże. Od dwóch lat jeździmy z Córką (obecnie 3,5 roku) pod namiot i jest zachwycona (nie chce słyszeć o hotelach czy innych kwaterkach). Teraz myślę o objazdówce w przyszłym roku i zastanawiam się nad zastąpieniem namiotu przez...jeszcze nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.