Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem Kuba. Właśnie spełniłem (po ciekawych przygodach z zakupami) swoje wieloletnie marzenie posiadania przyczepy kempingowej.

Mam nadzieje ze razem z żoną i synkiem (4mce)załapiemy zajawkę na przyczepę. Bardzo lubimy podróżować po świecie. Przyczepa jest także niejako obowiązkiem ze względu na warunki na corocznym pikniku country w Mrągowie, który od 14 lat (rok w rok) przeżywaliśmy w namiocie na kempingu. W tm roku kempingu nie mogliśmy odpuścić a namiot musimy (5missieczne dziecko). Wiec kupiłem Avondale Argente 480/2. Są już plany na kolejne wyjazdy w te wakacje. Mam nadzieje Se dużo dowiem się tutaj na forum :-)

Edytowane przez bladys (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam na imię Hubert i z przyczepami podróżuje już kolejny chyba 8 sezon. Były niewiadówki, w zeszłym sezonie Adria 4256do a obecnie w związku z powiększeniem rodziny posiadamy Tec'a tm3 1994. W tym sezonie byliśmy tydzień w Bindudze w zeszłym w Alexie i w Largo.

 

Do zobaczenia gdzieś przy piwku.

Edytowane przez MartiNBR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam na imię Paweł i jestem szczęśliwym nabywcą przyczepki Lunar Zenith Five. Dopiero zaczynam przygodę z karawaningiem, więc jestem świeżakiem w tym temacie. Liczę na Waszą pomoc w razie jakiejkolwiek potrzeby :skromny: . Pozdrawiam.

Edytowane przez Dziki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie Justyna i Arek i 6ka dzieci Ola ,Krzysztof,Kuba,Marta,Rafał i najmniejszy Maksymilian mieszkamy blisko Jezioraka pow .Iława .Z przyczepką od 20 lat .Teraz Tabbert z 2ma łóżkami piętrowymi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo 

 

Zgodnie z regulaminem i manierami panującymi w Państwa społeczności chciałbym przedstawić swoją skromną osobę i powitać oficjalnie na forum z którego pewnie regularnie będę korzystał.

Dane holownika i przyczepy wprowadziłem już wcześniej a w kontaktach jest numer telefonu czynny także pod WhatsApp-em, Viberem.

Nie ukrywam, że od razu rzucam się na poważną wyprawę - docelowo na południe Portugalii - stąd wcześniejsza wspominka o korzystaniu z forum.

Szanując cenny czas pozdrawiam serdecznie i ... do zobaczenia na trasie!!!

 

MD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Czytam Was od jakiegoś czasu " z zewnątrz"  by dowiedzieć się jak najwięcej o Przyczepkach.. 

 

Chcemy nabyć małą ( ale i jak największą w swej "małości" )  i tanią przyczepkę do DMC750  by podpiąć ją do dużego auta ( DMC 2750 ) i zmieścić się w 3.5 T. 

 

Przyczyna - dziecię małe na świecie się pojawiło i nie chcemy odpuścić tego lata i naszego zamiłowania do kempingów i spędzania możliwie jak największej ilości weekendów jak i wakacji w "terenie".  Dlatego padła szybka decyzja - przyczepka pilnie potrzebna. Najlepiej 1 oddzielna sypialnia, ogrzewanie, aneks ze stołem ( 2gie wyrko ) i pomieszczenie toaletowe do adaptacji na prysznic w przyszłości. 

 

Ciężko będzie.. uff

 

Liczę na wsparcie, solidne porady wyjadaczy jak i niewielka ilość zrozumienia dla nowicjusza ;) 

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.