Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

post-26972-0-07485300-1496339440_thumb.jpgpost-26972-0-07485300-1496339440_thumb.jpgDzień Dobry :D

Witam wszystkich, jestem nowy i nie tylko na tym forum ale rowniez jako hmmm " kempingowiec " ( nie wiem jak to okreslic )  :]  :hmm:  :hmm:

Ale już teraz wiem, ze ta "przygoda" zostanie ze mną na długie lata  :yay:

Narazie kupiłem babcie do małego odswierzenia ale za rok uderzę w duzo młodsza :D

LMC 535 1200kg.

czyli.... 

Podsumowując moja wypowieć...

Cześć  :]

Edytowane przez Dunczyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów. 

Mam na imię Krzysiek i jestem na początku swojej drogi z karawaningiem. To zdanie zabrzmiało jak powitanie w klubie AA  :P ale czyż karawaning to nie nałóg?

Tak więc, od kwietnia zeszłego roku jesteśmy z żoną posiadaczami cepki Abbey GTS 215 z 1992r, którą przyprowadziliśmy osobiście z UK  B) i pomimo tego, że jestem "świeżakiem" na haku z cepkami mam już ponad 3000 km (dwie szt przyciągnięte z Londynu) jednak po dziś dzień nie było przygody z wizytą na kempingu.

Abbey jest w bardzo dobrym stanie zarówno jeśli chodzi o wnętrze jak i o podłogę i ściany. Suchy, a co najważniejsze nie ciągnie w środku ośrodkiem wypoczynkowym z czasów PRL :) , jak widzicie posiadam jeszcze do niego pełnowymiarowy przedsionek i co równie fajne Mover :)

Jeśli chodzi o staż na forum, to również mam na koncie przeczytanych kilkadziesiąt tematów i dobrych kilkaset postów,

(tylko dziś przeczytanych z uwagą około 40 stron  :bzik: ).

Generalnie śledziłem wiele tematów już w 2016r. przed zakupem i moja wiedza jest dziś znacznie większa niż przed pierwszą wizytą na forum.

Znalazłem tu wiele odpowiedzi i wskazówek na interesujące mnie tematy  :ok: również dzisiaj, gdy przygotowuję się do otwarcia swojego pierwszego sezonu.

Mam nadzieję, że moja przygoda z karawaningiem rozwinie się jak pozytywny wirus dzięki uczestniczeniu w życiu forum.

Jeszcze raz witam i pozdrawiam Wszystkich!

 

post-26891-0-95576300-1496351013_thumb.jpgpost-26891-0-96172400-1496351024_thumb.jpg

Edytowane przez Futer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nazywam się Adam i nie jestem uzależniony od karawaningu  :-]  Moja przygoda tak w 100% jeszcze się nie zaczęła. Wszystko zaczęło się od tego ,że odpowiadałem żonie na pytania "tak ,tak ehhhe tak kochanie " a w rzeczywistości jej nie słuchałem :mlot:  I tak się dorobiliśmy przyczepy do remontu którą kupiła żona ,no bo przecież się zgodziłem <_< 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rowniez jestem nowa i od tygodnia jestem posiadaczka przyczepy kempingowej WILK dm 490 . No i oprocz tego ze ja mamy nie mam zielonego pojecia co i jak wiec bede korzystala z forum. Mieszkam w Niemczech . Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już oficjalnie możemy się przywitać jako właściciele cepki Burstner Holiday 4308 z 1992 r. którą dzięki temu forum i pomocy Strusia dokupiliśmy od Rulaka.

 

Do zobaczenia na drodze!

 

Pozdrawiamy,

Sylwia, Adam i Pako

Edytowane przez S&A (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Wszystkich serdecznie powitać !

Od ubiegłego roku mam na wyposażeniu Mitsubishi Delica 4x4 przedłużoną i uzbrojoną w podstawowe "elementy" do godnego przeżycia nawet dłuższego wyjazdu. Interesują mnie miejsca dziewicze i "niezadeptane" więc planuję zapuszczanie się w tereny raczej trudnodostępne . Pierwszy test sprzęt przeszedł pozytywnie. Rozpoznanie bojem odbyło się u źródeł Sanu tuż przy granicy z Ukrainą . 

Pozdrawiam i do zobaczenia nad malutkim jeziorkiem zagubionym gdzieś w gęstym lesie. 

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów...

 

Poza krótkim powitaniem chciałbym prosić forumowiczów o odnalezienie jednego uczestnika tego forum, który mi minionej nocy bezinteresownie pomógł. Pokrótce to sprawa wygląda tak, że minionej nocy samochód odmówił mi współpracy. Stanąłem w środku nocy, w lesie na - niemal środku drogi - gdzie ani żywej duszy, ani też nie żywej :)
Sami z żoną i dwójką małych dzieci. Zestaw bmw + przyczepa buerstner. Byliśmy pełni obaw, małe dzieci, assistans bmw dopiero rano może podesłać mechaników i holownik a w koło same lasy i odludzie.... W pewnym momencie w lusterkach wstecznych zobaczyłem światła  nadjeżdżającego auta.... chciałem wyjść i zatrzymać nadjeżdżający samochód, ale żona mnie powstrzymała. Tymczasem samochód minął Nas, zatrzymał się i pomału cofnął... :) był to VW Amarok... Z auta wyszedł facet z uśmiechem na ustach i po podejściu do Nas spytał się czy w czymś pomóc ?  Jakoś od razu poczułem do niego sympatię i ... skorzystałem z pomocy. Zholował Nas do Darłówka, po podpięciu całego zestawu do swojego zestawu.

Tak więc szczęśliwie dotarliśmy na miejsce do celu Naszej podróży. Niestety nie zdążyłem kierowcy podziękować. Chciałbym znaleźć tego forumowicza i mu podziękować osobiście. Szukam właściciela VW Amarok na poznańskich numerach, mężczyzna około 48 - 55 lat, 173 - 175 wzrostu, krótkie szpakowate włosy.
Na lewym tylnym boku auta była naklejka tutejszego forum. Kto to był ? Pomożecie go znaleźć ?

 

Pozdrawiam

Tomek
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów ;

Mam na imię Krzysztof , w wieku 60+ postanowiłem rozpocząć przygodę z caravaningiem [lepiej póżno

niż wcale]. Kupiłem przyczepę KIP 37 z podnoszonym dachem ,po dostosowaniu jej do moich potrzeb

w kwietniu 2018r planuję wyjazd do Portugalii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać

Wyjazdy z przyczepą czy namiotami praktykuję od zawsze. Mam przyczepę Niewiadów, od nowości w rodzinie, już 4 pokolenie z nią podróżuje, Rozglądam się za większym sprzętem z racji powiększenia się zasobów ludzkich :) 

Liczę, że wskazowki z forum pomogą mi w zakupie nowego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zaczął się mój pierwszy sezon na poważnie z przyczepą, mamy dwu letnią córkę ,a ze znajomych wszyscy którzy podróżowali dawniej z rodzicami miło to wspominają więc mojemu dziecku postanowiłem też podarować fajne wspomnienia.

Mam nadzieję że mogę liczyć na wsparcie i pomoc wszystkich bardziej doświadczonych kolegów, pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.