Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Maciej z Włocławka wita wszystkich :)

 

Od grudnia 2015 r. jesteśmy posiadaczami Burstnera 420TN, holownik to Hyundai IX35 1,6 benzyna. Po latach korzystania z Vacansoleil i Eurocampu postanowiliśmy zasmakować karawaningu. Za nami pierwsze wyprawy po Polsce, Litwie, Węgrzech i Chorwacji. Generalnie ja chwyciłem bakcyla, Żona chyba jeszcze się przekonuje. Z jednej strony narzeka, że przejazdy trwają znaczne dłużej niż solo, ale z drugiej nigdy nie zobaczyliśmy tak dużo podczas jednego wyjazdu do Chorwacji.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku.

Grizzli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono.  :)

W tym temacie jestem początkujący. Do tej pory jak wyjazdy kempingowe to z namiotami. Rodzinka 2+2. Zakupiona została mała przyczepka ( FENDT 4,1m) i duży holownik.

Przy przyczepce trochę podłubię celem poprawienia komfortu i nie będę musiał wreszcie składać/ rozkładać namiotów.

Pozdrawiam sympatyków karawaningu. Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam weteranów i początkujących karawaningowców! 

Karawaning, biwakowanie, podróże - nie są mi obce, ale nigdy to z przyczepą nie miało nic wspólnego. Planujemy to z rodzina zmienić i przyszły rok już w przyczepie wyjechać parę razy rodzinnie. 

By nie było że tak rodzinnie tylko - z kolegami na weekendowe wyjazdy na ryby też ;)

Do zobaczenia na kempingach! 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wszystkich nowych forumowiczów do witania się w tym wątku.

 

Miło nam będzie jeśli napiszesz kilka słów o sobie oraz uzupełnisz profil - wystarczy że klikniesz górny przycisk "Ustawienia" i wejdziesz w zakładkę "Profil" (uzupełnienie rubryk pozwoli forumowiczom na łatwiejszy kontakt z Tobą).

 

Aby temat zbytnio się nie rozrósł, wpisy po pewnym czasie będą usuwane. Z tego samego powodu prosimy również o nie odpisywanie na powitania bo przecież wiadome jest że każdego nowego witamy bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników karawaningu.

Dawno, dawno temu w odległej południowej Polsce jako mały brzdąc jeździłem z rodzicami luksusową n126.Później rodzice kontynuowali podróże już większym zestawem jak granice się otworzyły na zachód. Wiadomo że czym skorupka za młodu nasiąknie...

Teraz przyszedł czas aby moja rodzina jeździła ze mna. Tak więc zakupiłem miesiąc temu przyczepę. Najbliższą wiosną będziemy eksplorować bliższ i dalsze zakątki kraju i europy.

Sporo tu dobrych informacji chociaż czasu mało na czytanie tak więc jakieś pytania się pojawą.

Serdecznie pozdrawiam.Andrzej

Edytowane przez Baniak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, 

forum obserwuję już od dość dawna ale dopiero teraz zdecydowałem się na zakup przyczepy, poprzednia N126 już parę lat temu została sprzedana ze względu na jej stan, ale służyła dzielnie.

Niewątpliwie jako "Świeżak" pytań będę miał wiele ale z tego co widzę osób które są skore do pomocy jest bardzo dużo.

Pozdrawiam wszystkich

Jerzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich ,

forum czytam już od dłuższego czasu ale dopiero dziś się zarejestrowałem, pierwsze nasze wakacje z małżonką zaczynaliśmy od wyjazdów "pod namiot" były też wyjazdy busem "blaszakiem" , turystyka offroad, aż w końcu jak rodzina się rozrosła i kupiliśmy przyczepę,

 

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Sebastian.

Jeździmy póki co na włoskie kempingi z rodziną 2+2(2lata, 4lata) i mieszkamy w mobile-home.

Znajomi z przyczepami namawiają mnie na zakup. Żona jest na nie, mam nadzieję, że tylko na razie.

Podobają mi się przyczepy z serii 400-500 z jednej strony z łóżkiem piętrowym dla dzieci, z salonką na środku i łóżkiem stałym podwójnym, bądź francuskim po drugiej stronie.

Np. Adrie z układem PK, lub Caravelair Family.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.