Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Grzesiek. Temat wczasów z przyczepką znam z dzieciństwa i zamiłowania innych członków rodziny. Teraz mając własne potomstwo postanowiłem zafundować im tą samą przygodę. Własną przyczepkę posiadam od miesiąca, jak na razie wpadły trzy wyjazdy, żona i dzieciaki zadowolone więc jest chęć na następne wypady. Pozdrawiam i do zobaczenia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Arek. Po wyprawach motocyklowych przyszedł czas na przyczepę. Wraz z żoną i córką postanowiliśmy czas na karawaning, wystarczająco już pomokliśmy pod namiotami jeżdżąc na motorach, trochę Europy zjeździliśmy teraz czas na troszkę inny rodzaj podróżowania:-) Staliśmy się posiadaczami Przyczepy LMC Dominant. Miejmy nadzieję że na początek spełni nasze oczekiwania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Łukasz. Jestem raczkujący w dziedzinie karawaningu , wraz z rodzinką docieramy się z naszym "drugim domem" na kołach. Z forum wchłaniam wiedzę i mam nadzieję iż sam coś będę wnosił w naszą społeczność.

 

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zacne grono  kolegów oraz koleżanek  postanowiliśmy z żoną  zakupić przyczepkę 4-osobową  i dołączyć do szalonych i zadowolonych  ludzi .

Na wstępie  dużo czytamy oby nie nadziać się na minę przy zakupie . Pewnie za nie długo zobaczymy się i poznamy na polach kempingowych  pozdrawiamy Marcin i Aneta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy !

 

Krzysztof, Asia i Michałek.

 

Domek na kółkach: Hobby 370 De Luxe , dmc 850 kg.

:przyczepa: kupiona w sierpniu 2016

Holownik: Volkswagen Transporter T4, 2,5 TDI, 102 KM 

 

Przyczepa kupiona przy okazji, na szybko i miał być dla rodziców na działkę, ale okazało się że poprzedni, zagraniczni właściciele dobrze przystosowali ją do wyjazdów oraz, że z naszym T4 nie będzie przekraczać 3,5 t - plany się zmieniły i została u nas  B).

Na początku żona nie była zadowolona  :nono:, ale po trzech wyjazdach:

1. Camping - Marina nr 50 „Ustronie” Karpicko (przy okazji Triathlon we Wolsztynie)

2. Camping nr. 214 Lubasz (mini koncert Regge)

3. Niedźwiady małe pole namiotowe "U Sikory" (zakończenie sezonu 2016  :D). 

... żona zmieniła zdanie  :przytul:.

 

W tym roku pewnie pozostało nam już tylko: kompletowanie wyposażenia, mini remonty i przygotowanie do zimowania.

 

W 2017 planujemy podróże: weekendy w Wielkopolsce, urlop na mazurach i jak starczy wolnego czasu to odwiedzimy góry - okolice Karpacza. Przy wyborze miejsc godnych odwiedzenia, chętnie skorzystamy z porad na forum.

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia na szlaku lub miłego spotkania przy ognisku.

:biwak:  :piwo:

 

 

post-22076-0-29537000-1473811326_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy - AREK,MONIKA,ADA,RITA,DAGMARA

Przygoda z kawaraningiem od ponad roku i tak też jesteśmy zarejestrowani na tym forum.

Dużo praktycznych porad z forum wykorzystałem przy zakupie przyczepy i doposażeniu serdecznie dziękuję.

Dwa udane sezony na kempingach. Hiszpania i ponad 4000 km oraz w tym roku w kraju około 2000 km.

Przyczepa ERIBA NOVA 391 i holownik BMW X3.

Przygody wyjazdów opisze w opowiednich wątkach na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

Przyczepkę zawsze chciałem więc w czwartek nadarzyła się okazja i zakupiłem dethleffs z 1994 roku.Po zakupie (a zakup był szybki i spontaniczny)stwierdziłem że dmc zestawu przekracza 3.5t więc muszę zasuwać na E do B.Mam nadzieje że będę aktywnym forumowiczem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z ukłonem. Nazywam się Drizzt, zwany również okazyjnie Mateuszem. Rok temu podróżowałem po Australii i Nowej Zelandii w kampervanie. Zauroczony tą formą podróży postanowiłem po powrocie zbudować własnego wyjątkowego kampera. Na forum przybyłem po rady, ale chętnie również założę tu wątek opisujący relację z budowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i kłaniam się.

Na chrzcie dali mi na imię Krzysztof. I tak zostało.

Przyczepę kupiłem już sam (tzn. kupiliśmy z żoną) i wygląda na to, że tak przez jakiś czas zostanie (przynajmniej jeśli chodzi o przyczepę :])

Jak to było w "Samych swoich" a propos kota? Z centralnej Polski, z miasta Łodzi pochodzi? I tak samo jak z kotem Pawlaków, z nami sprawy się mają, zaś załoga działa w składzie 2+1+pies (ujmując inaczej: mover ręczno-nożny z pilotem (raczej poganiaczem...), załoga przedniej sypialni, ochrona fizyczna obiektu :) )

 

Zatem pozdrawiamy, od 2 dni goszcząc przed domem pierwszą budkę (LMC Luxus 490K1), kupioną w wariacki sposób, po może tygodniu bliższego zainteresowania tematem, po jakże krótkich nockach czytania na przemian forum i ogłoszeń (by kupić coś sensownego), po oglądnięciu na żywo raptem kilku budek (w zasadzie 2 Adrii) i po niezłych perypetiach w tzw. międzyczasie, bo najpierw miał być Wilk , tyle że temat w ostatniej chwili diabli wzięli.

 

Gdyby nie forum... to pewnie byśmy nieźle wtopili. A tak, chyba trafiła nam się perełka, przynajmniej tak nam się wydaje. Szybkie decyzje już były, a teraz pora zarejestrować się na forum.

 

Krzysiek z załogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zakup przyczepki chodził mi (nam :-) ) dobrych pare lat. W przyplywie natchnienia na cepke w zasadzie idealna dla 2+2 i oczywiscie cholownika, łacznie mamy 12 kilo zapasu do 3,5t - rewelacja przy ponad 6m budce (z dyszlem 7,5m), mimo ze to juz leciwy ale zdrowy i dobrze wyposażony (jak na tamte lata) Tabbert.

Pozdrawiam serdeczne brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.