Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jesieni jesteśmy posiadaczami pierwszej w karierze przyczepki :yay: . Decyzja zapadła po kilku sezonach męczarni pod niby wygodnym rodzinnym namiotem :oslabiony: . Zarówno przed zakupem jak i po nim korzystałem z wiedzy doświadczonych "karawaningowców", stąd na początek wielkie dzięki za dzielenie się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem. Obiecuję, że kiedyś będę robił to samo.

Za kilka dni ruszamy w pierwszą trasę nad nasze kapryśne morze. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Marcin mam 25 lat żonę i półtora rocznego syna pochodzę z Kutna od jakiegoś miesiąca jestem posiadaczem kempingu zakupił go wraz ze szwagrem początkowy zamysł żeby służyła nam głównie na wypady na Ryby :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dopiero rozpoczynam przygode z przyczepą a raczej poszukuje  odpowiedniej ale wszystko na dobrej drodze i dzięki Forumowiczom i ich doświadczenu można duuuuuużo się dowiedzieć

pozdrawiam Wojtas00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników podróżowania z własnym domkiem, od roku posiadam małego mercedesa mb100 kamperka , myślę, że dzięki waszej pomocy trochę w nim pozmieniam, a i coś naprawię. pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Od kwietnia razem z żoną jesteśmy posiadaczami przyczepki Home-car 360. Decyzja była bardzo spontaniczna, podjęta w ciągu jednego dnia. Kilkutygodniowe poszukiwania zakończyły się bardzo pomyślnie i oto meldujemy się na forum. Od czasu zakupu razem z naszą córeczką Gabrysią byliśmy trzy razy na różnych polach kempingowych. Ostatni wypad tydzień temu do Sielpi zaowocował poznaniem dwóch ekip z tego forum. Bardzo dziękujemy Seba222 i Krzyśkowi, którego nie pamiętam loginu za miło spędzony czas i wiele cennych uwag dla początkujących miłośników karawaningu. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i do zobaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Mija dokładnie rok odkąd zakupiliśmy przyczepę Hobby 495. Mamy już dwa poważne wyjazdy nad polskie morze. Do tej pory zaglądałem na to forum anonimowo - ale chyba czas się zarejestrować.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Od pewnego czasu rozmyślam nad zakupem pierwszej przyczepy dla mnie i mojej rodzinki. Mialiśmy okazję spędzic niedawno parę dni i nocek w przyczepie i o dziwo , jakoś tak niespodziewanie rozpoczęliśmy rozmawiać o ewentualnym zakupie swojej własnej. Mam nadzieję,że forum pomoże mi w miarę rozsądnym zakupie czegoś co będzie spełniało moje oczekiwania. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ze sporym opóźnieniem.

 

Zarejestrowałem się kilka miesięcy temu, nie chcą robić niepotrzebnego zamieszania obserowałem forum i przeglądałem Wasze informacje, spostrzeżenia.

 

Od minionej niedzieli jestem szczęśliwym posiadaczem nowej budki firmy KNAUS wcześniej była to caravelair.

Było wiele zwrotów kacji przy decyzji ale udało się.

 

Mam model rodziny 2+2 i przed zmianą przyczepki było mało komfortowo, lecz na początku przygody z karawaningiem nie chciałem inwestować więcej niż to konieczne w celu sprawdzenia czy taka zabawa będzie wszystkim odpowiadała.

 

Obecna budka knaus 500 jest szyna na miarę pod nasze potrzeby. W przyszłym tygodniu jedzimy na wakacja w okolice Kołobrzegu.

 

 

Pozdrawiam i do zaobaczenia na szlaku

Darek vel Wąski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Wojciech i jak wiecie jestem nowym uczestnikiem tego portalu. W skład mojej załogi wchodzą : ja ( Wojciech ), moja żona Anna i moje dzieci Tomek i Agata :] . Zaczynałem od przyczepy ponad 20 lat temu, a teraz przerobiłem mojego busa na kampera. Podróżuje dość długo ale dopiero teraz dowiedziałem się o tym portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Jestem nowym użytkownikiem. Mam trójkę dzieci i poszukuje rozwiązań jak upakować się w przyczepie :)

Od lat jeżdzimy pod namiot i myslimy o przyczepie.

Serdeczności!

Dzięki, że prowadzicie takie Forum!!!

Gienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich użytkowników :)

 

Od niedawna poszukuję przyczepki dla siebie, razem z żoną stwierdziliśmy że może to być ciekawa forma spędzania czasu wolnego, podróżowania.

Możliwe że uda nam się wypożyczyć od znajomych starą ale jarą budkę na kołach.

Ponieważ posiadamy dwa pieski (ludojady) raczej zwiedzali byśmy ojczyznę na początku 

 

Pozdrawiam 

 

Dor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, Artur 43 lata :) Żonaty i dzieciaty :) Zachorowałem na przyczepkę jakiś czas temu, znajomy karawanignowiec polecił mi to forum, więc jestem.

Na razie jestem na etapie przeglądania i szukania i planowania zakupu przyczepy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.