Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam

 

Jestem na forum od wczoraj, a przygodę z karawaningiem rozpocząłem w zeszłym roku. Mam za sobą niestety tylko jeden wyjazd z przyczepa nad morze  i mam nadzieję że  w tym roku czas pozwoli aby ta częstotliwość była większa.

 

Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

Od niedawna stałem się posiadaczem przyczepy KNAUS 500 z 2004 r. Jestem po pierwszym wypadzie  nad nasze morze  i już wiem, że to jest to, chce więcej. W sierpniu zamierzam zwiedzić część Europy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,około miesiąc temu nabyłem taki o to sprzęt. Nie ukrywam ,że nawet nie myślałem o kupnie przyczepy i do głowy by mi to nie przyszło gdyby nie tel i informacja ,że jest okazja. Sąsiad mojej rodziny spod wrocławia użytkował przyczepę sporadycznie wyjeżdżając na ryby aż w końcu postanowił się jej pozbyć. Cena jaką chciał spowodowała że nie zastanawiałem się ani minuty i postanowiłem ją nabyć. Pewnie was zaskoczę ale udało mi się wyrwać ten sprzęt w takim stanie jak widać za 1000pln więc chyba rozumiecie czemu się skusiłem. ;) Narazie nic w niej nie robiłem poza wypraniem pokrowców na materacach choć tak naprawdę chyba nawet tego nie wymagała. Ponieważ jestem raczej typem dzikusa i uciekam od tłumów i najchętniej rozbiłbym się w środku lasu a gdyby jeszcze był dostęp do jeziora ,byłbym przeszczęśliwy. Chciałbym choć raz z niej skorzystać i zobaczyć czy to napeno mój klimat więc gdyby ktoś mógł podpowiedzieć gdzie szukać fajnych i cichych miejsc byłbym wdzięczny. Pozdrawiam. ps. Liczę na to ,że nie powiecie ... takich miejsc nie ma stary więc lepiej sprzedaj ją nam ;) Więcej zdjęć w galerii.

post-19485-0-71506400-1434636796_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Przyczepkę posiadam od 6 lat i od tego czasu cała nasza rodzinka nie wyobraża  sobie innej formy wypoczynku :slina:  .

Na forum trafiłem dzięki  koledze z forum , którego poznałem na kempingu w Brennej.

 

Pozdrawiam Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich forumowiczów.

 

Od miesiąca jesteśmy posiadaczami przyczepy. Przed przyczepą był długi okres spania pod namiotem, który każdego roku był coraz większy :)).

Lata lecą, człowiek się zrobił wygodniejszy, a nie wyobrażamy sobie wypoczynku bez kempingowania.

Forum znaleźliśmy szperając w necie.

Z przyczepą mamy słabe doświadczenia, ale myślę, że jest to do szybkiego ogarnięcia.

Pozdrawiamy i do zobaczenia. 

 

Waldek, Basia oraz Ogi rasy ogar polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow :) Znalazłem forum szukając informacji o Turawie i Turawiku , wybieramy się tam pod namiot na początku lipca .Bardzo fajne forum ,ciekawe wątki i blogi użytkowników , pozdrawiam wszystkich

 

Kriss

Edytowane przez kriss876 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Pora rozpocząć piękną przygodę z karawaningiem.

Na razie jeszcze na dachu żyRAVki box, a nad głową namiot, ale pracujemy nad zamianą tego na przyczepę, jeszcze w tym roku.

Pozdrawiam

Marcin z rodziną

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pozytywnie zakręconych  :skromny:  od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem cycepki Tabbert i planuję za 3 - 4 tygodnie rozpocząć przygodę z własnym domkiem na kółkach (poprzedni sezon dorabiałem wypożyczalnię)

 

Pozdrawiam,

śpioch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy!

Pierwszą w naszym życiu cepkę kupiliśmy 2 tyg. temu. Mierzyliśmy wyżej, skończyło się na staruszcie Adrii Optima, ktora posiada wszystkie potrzebne nam wygody, ale jest większa niż być powinna.

Trafiliśmy tu, bo postanowilismy obejrzeć przedsionek... no i zrealizował się jeden ze scenariuszy opisanych w wątku poświęconym przedsionkom.

W naszym ogrodzie sterta pałąków, szmaty i ceraty i dwoje "staruszków" bez instrukcji. Mało brakowało, a facet by ode mnie uciekł, a co ja bym sama z tą przyczepą robiła?! Gofry bym mogła tylko przez okno sprzedawac :-) Wrzuciłam wiec "przedsionek instrukcja", szukajac natchnienia w necie i tak do Was trafiłam. Czytałam Wasze wielce pożyteczne rozmowy, a mój Ukochany - pocieszony, że inni przechodza przez to samo - pięknie złożył przedsionek i namiot gospodarczy... Przyczepa w całości stoi sobie w podwarszawskim ogrodzie i teraz trzeba bedzie jakiej jezioro wykopac i forumowiczów zaprosić :-))

 

Zapisałam nas do ciągle młodych staruszków 50+. Zapraszam do kontaktów wszystkich, ale najbardziej tych ciągle młodych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

 

Na forum od dziś, ale czytam od jakiegoś czasu a tematyka "dręczy" mnie od jeszcze dłuższego :)

 

Gdzieś kiedyś wyjazdy pod namiot były normą a teraz ciut człowiek starszy, możliwości inne ale i by coś więcej zobaczył i gdzieś tam rodzi się w głowie zakup własnej przyczepki :) Ale to dopiero marzenia :) Może z Waszą pomocą uda mi się je urzeczywistnić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kiedyś wieloletnie biwakowanie z namiotem  :biwak: , później przyczepa. Pomimo, że leciwą "Adrię" użytkujemy już 10 lat, to na Forum zaglądałem sporadycznie i jedynie jako gość. Przyszedł czas na zmiany i rejestracja na Forum, w tym tygodniu zmiana przyczepy na większą i nowszą (Burstner Lux 4802) - człowiek im starszy tym jakoś więcej miejsca wokół siebie potrzebuje - teraz jesteśmy w trakcie kupna nowego przedsionka. Ten z kompletu przyczepy w dobrym stanie, ale jednak żona woli nowy, "pachnący nowością".

Pozdrawiam z Wybrzeża  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, pochodze z Grudziadza. Tematem przyvzep interesuje sie od jakiegos czasu, a wczoraj nabylem pierwsza- LMC Munsterland luxus 400 z 85roku za nie duza kwote i w swietnym stanie w stosunku do roku prod. Pierwszy wyjazd we wtorek o ile nic do tego czasu sie "nie urodzi". Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.