Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Od niedawna jestem posiadaczem małej przyczepki Beyerland 350-2. Udało się ją kupić po prawie półrocznym poszukiwaniu takiej żeby spełniła wszystkie wymagania. mała zadbana i wszystko ma być :). Pozdrawiam.

post-19349-0-24346100-1433244661_thumb.jpg

post-19349-0-84792700-1433244669_thumb.jpg

post-19349-0-84247600-1433244677_thumb.jpg

post-19349-0-96764000-1433244684_thumb.jpg

post-19349-0-50823400-1433244692_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich , bardzo mi miło gościć w waszym gronie , od niedawna jestem posiadaczem przyczepy ABI  :] (starszawy model )

jako że jestem z Ozimka 2 km od Krasiejowa gdzie  5-7. 06 odbywać się będzie zlot kamperów  to ile mogę to w miarę możliwości pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdzecznie.Wreszcie po kilku miesiącach poszukiwań i obejrzeniu kilku sztuk ''takich co to niemiecki 80-letni doktor płakał jak oddawał kiedy wyprowadzał ją  z ogrzewanego garażu'' trafiłem na egzemplarz o który mi chodziło , mianowicie Hobby UF 610 Prestige rocznik 2004 .Na razie jestem bardzo zadowolony , przyczepa wielka ,wygodna i fajnie wyposażona .Ale oczywiście jako nowicjusz  mam setki pytań odnośnie prawidłowej eksploatacji i działania niektórych urządzeń więc zaczynam lekturę Waszego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam na imię Gosia i bardzo miło mi dołączyć do Waszego grona :)

Po szybkiej decyzji, błyskawicznych poszukiwaniach od tygodniam jesteśmy posiadaczami pierwszej w życiu przyczepy. Wybór padł na leciwego TEC-a (88r.) w stanie idealnym. Po obejrzeniu kilkunastu młodszych, mi (wybrednej babie) ta najbardziej przypadła do gustu. Mam nadzieję, że pokochamy ten rodzaj wypoczynku. Całe życie zajmowaliśmy się żeglowaniem, więc warunki bytowe nie będą raczej zaskoczeniem, zobaczymy jak dzieciaki się odnajdą.

Edytowane przez goniah (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W chwili obecnej nie mamy jeszcze przyczepy, ani kampera, ale z racji naszego zamiłowania do podróży zaczeliśmy zastanawiać się nad takim sprzętem. Aktulnie w czasie podróży śpimy w namiocie. Wprawdzie nie zanosi się na to żebyśmy kupili przyczepę jeszcze w tym roku, ale pierwszy krok, czyli zbieranie info o tym środku noclegowym, zapisując się na tym formuwłaśnie czynimy :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie.

 

Od kilku dni stałem sie posiedaczem mojej pierwszej przyczepki, co prawda dopiero za 4 tyg ją przyprowadzam, ale już siedzę głeboko w temacie karawaningu........ :skromny:

 

Mój nabytek to Hobby 560 UFE prestige 2006r 

 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Pomysł zakupu przyczepy dojrzewał już od jakiegoś czasu, może od 2-3 lat, w końcu się zdecydowaliśmy na zakup przyczepy TEC z 88r..

Jesteśmy z żoną po pierwszym długim weekendzie na campingu i jesteśmy zachwyceni takim sposobem spędzania wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników karawaningu

Turystykę zmotoryzowaną uprawiam od kilkunastu lat, najpierw a namiotem a później

z przyczepą, forum czytam już od jakiegoś czasu, lektura forum bardzo dużo dała mi

wiedzy na temat karawaningu.

W końcu postanowiłem się zarejestrować, przywitać i podzielić się swoim doświadczeniem.

 

Pozdrawiam  :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.