Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich jestem świeżak jeśli chodzi o przyczepy. Posiadam od niedawna Tabert comtesse delux 531/1   jest w idealnym stanie jak na ten model i rocznik, stała 8 lat pod zadaszeniem i teraz doprowadzam ja do porządku.

Przyciągnąłem ją nissanem primerą 250 km prawie 1300 km a waży 1300kg :)

 

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez Pablospp (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów,

 

Właśnie stałem się posiadaczem przyczepy Polar 420T. Jest to moja druga przyczepka (wcześniej miałem Lunar Meteorite), jest trochę wiekowa, ale dobrze zachowana (mam nadzieję, że nic nie wyjdzie w użytkowaniu). Liczę na pomoc w doprowadzeniu jej do dawnej świetności.

 

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 Jak forumowe zasady podpowiadają pierwszy post będzie w wątku powitalnym. Zacząłem szukać przyczepki kilka miesięcy temu i tak od linka do linka trafiłem na forum. Pierwsza myśl o przyczepie była taka żeby postawić ją tylko na działce na której buduję dom , żeby w lecie można było tam posiedzieć kilka dni, ale im dalej w las... tak wiec na pewnym etapie było już wiadome, że przyczepka też musi mieć możliwość aby można było nią bezpiecznie gdzieś podjechać nad jeziorko morze itp. 

Lektura forum pozwoliła mi zdyskwalifikować kilka przyczep , które podjechałem obejrzeć i które po dogłebnieszych oględzinach nie budziły żadnego zaufania.  

Tak trafiłem do pierwszego z poznanych użytkowników forum: Tomi215 ,który wystawił na sprzedaż swojego Bursterna - Tomek dzięki za poświęcony czas i powodzenia w poszukiwaniu nowej przyczepy - bo właśnie brak zakupu przez Tomi15 nowej cepki uniemożliwił mi jej zakup :)

Kolejne poszukiwania doprowadziły mnie do ogłoszenia innego użytkownika Iwohank i jego N390. Kilka maili, rozmów i jechaliśmy z Poznania całą rodzinką na wycieczkę do Krakowa by obejrzeć przyczepkę. Obejrzeć i jak się okazało kupić. Iwo - również dzięki za poświęcony czas i podzielenie się doświadczeniem a także późniejszą pomoc z dokumentami!!

 

Tak więc Niewiadów N390 stoi obecnie u mnie i cieszy mnie a zwłaszcza dzieciaki.

 

pozdrawiam

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przystało tak sie stalło!

Witajcie drodzy forumowicze, Przybywam do Was z Hobbitką 400 Classic '91. Sprowadzoną do kraju w 2008. a kupioną przez nas tydzien temu:)

Domek kupilismy z żonką, siostrą i rodzicami, więc razem sie nie pomieścimy,ale gwaratuje to, że będzie stała tylko w pięknych okolicznosciach przyrody a nie na parkingu!!!

Witam serdecznie i pozdrawiam z Żyrardowa !!

Edytowane przez Zwyczajny (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Jak zapewne wszyscy się domyślacie, jestem nowy na tym forum  :] . Nowy w znaczeniu "rejestracyjnym", natomiast jeżeli chodzi o czytanie, to w ostatnich 3 miesiącach przeczytałem już bardzo bardzo dużo, korzystając z mnogości informacji jakie tu zamieściliście. W tym miejscu, za wszystko czego się od Was dowiedziałem - bardzo dziękuję.

 

Od ponad dziesięciu lat jeździmy z moją rodzinką ( żona + córa) po europie z namiotem (a nawet dwoma  :] ). Jednak, wraz z mijającymi latami oraz zmieniającą się (na gorsze) pogodą, postanowiliśmy z żoną zamienić namiot na przyczepę kempingową.

 

Proces ten nie jest łatwy, od października ubiegłego roku szukamy odpowiedniej przyczepki i nie możemy znaleźć  :( dlatego te wakacje będą prawdopodobnie jeszcze pod namiotem.  Szukamy używanej ale w miarę młodej, żeby posłużyła nam kilka lat, trudno o taką..... dajemy sobie czas do końca tego roku, jeżeli nie upolujemy jakiejś fajnej przyczepki używanej, to kupimy nową i tu już jesteśmy pewnie - chcemy Hobby 440 sf. Używanej szukamy podobnej, musi mieś jedno stałe łóżko, DMC max 1300 -1350kg ale im lżejsza tym lepsza (mam nadzieje że mój holownik ją pociągnie pod górkę...:))

 

Kończąc to przydługie powitanie, trzymajcie za nas kciuki, żebyśmy kupili coś z czego naprawdę będziemy zadowoleni  :]

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miło mi zawitać na forum ludzi połączonych pasją podróżowania z własnym domem. mój dom na kółkach to skromny multiwan VW T3. Westfalia.

Mały ciasny, ale własny. Reszta przyjemności to ciekawe miejsca i ciekawi ludzie. Do miłego zobaczenia w ciekawych miejscach. Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów carawaningu - gratuluje ciekawego forum gdzie można poznać i wymieniać  opinie, doświadczenia związane z tą formą spędzania urlopu.

Z tego miejsca się przedstawię mam na imię Krzysztof jestem na forum nowy ale moje doświadczenie jest już wieloletnie,miałem kilkanaście przyczep i wiem o nich więcej niż niejeden handlarz.Będę starał się zaglądać tu  regularnie i w razie potrzeby służyć pomocą lub radą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imie Sylwek, z żoną Beatą i dwójką maluchów rozpoczynamy w tym sezonie przygode z karawaningiem. W zeszlym roku stalismy sie posiadaczami niewiadów n126n. Przez jesien i wiosene przeszła remont i teraz mamy juz jeden wypad za soba. Forum czytam już dłuższy czas. Z ogromna przyjemnoscia przeglada sie to co piszą inni pozytywnie zakreceni karawaningiem. Pozdrawaim Zacne Grono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie.Mam na imię Agnieszka jestem z Kielc.Po 20 latach wyjazdów z namiotem na stare lata postanowiliśmy kupić naszą pierwszą przyczepę.Wybór padł na Hobby 425 z 1996 r.Stan w/g nas amatorów bardzo dobry.Na co dzień stacjonuje nad zalewem Chańcza niedaleko Staszowa gdzie jeździmy na każdy weekend. Co do zimy to jeszcze nie wiemy :).W razie problemów z przyczepką liczne na pomoc doświadczonych miłośników karawaningu.Pozdrawiam

Edytowane przez AgaCk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hej: Witamy Wszystkich Miłośników Karawaningu !  :hej:

 

 W zeszłym roku nabyliśmy przyczepkę Hobby 420 86 r w stanie dobrym jak na swoje latka, która do PL trafiła w 2011. W weekend majowy cepka została rozdziewiczona i znalazłem pierwszą usterkę z którą do Was przydreptałem(z tradycją na bakier pierwszy post ani troszkę nie był powitalny  :blush:). Lecz wg starego porzekadła "Lepiej późno niż wcale" także oto MY: Krzysiek z Anką + 2 średnio nieletnich- Magda i Adrian łącznie FRYTKI 4  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe: + pies. Pozdrawiamy z Wrocławia mając cichą nadzieję spotkać bywalców forum w Gąskach z początkiem Sierpnia pieczętując więzi zupką chmielową :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Karawaningowców.

Kupiliśmy sobie przyczepę i szukamy pomysłów. Pewnie wiele znajdziemy tutaj na tym forum. Jesteśmy z Łomianek k/Stolycy :).

Basia + Waldek w wieku półwiecznym + duży pies rasy ogarowatej. 

Pozdrawiamy serdecznie forumowiczów i piszemy się na zupkę chmielową u naszych przedmówców w znanych nam dobrze Gąskach :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów elitarnego klubu karawaningowego. :drive:  

Od dłuższego czasu jestem stałym bywalcem tego forum, więc czs się ujawnić.  :tuptup:

Czesto zasiegałem porad technicznych przy remoncie mojego swifta, które były bezcenne. :winner:

Do zobaczenia na szlaku.  :banan:  

Pozdrawiam post-19278-0-89235700-1431904497_thumb.j

post-19278-0-89235700-1431904497_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich użytkowników . Z zasobów forum korzystam już dłuższy czas i wiele znalezionych tutaj informacji bardzo mnie doedukowało. Nadeszła pora na spełnienie marzenia i kupno własnej przyczepy. Oczywiście chcę skorzystać z doświadczenia innych by nie popełnić błędu. W zamian 

chcę zrewanżować się własnymi pomysłami, które inni mogliby wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników, forum czytam od dawna ale teraz postanowiłem się przywitać. W dniu wczorajszym odebrałem PJ kategori B+E więc mogę pociągnąć coś większego. Pierwszy wyjazd napewno będzie z pożyczoną przyczepą a dalej to zobaczymy :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.