Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich od grudnia 2014 mam przyczepkę Swift Challenger 450/5 (leciwa, ale chyba OK). Pierwsze wyjazdy wiosna 2015. Przygotowuje się do wyjazdu czytając to rewelacyjne forum. Jesteście super - kawał dobrej i jakże bardzo potrzebnej nam - zielonym w tym temacie ludziom. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia gdzieś lecz nie wiadomo gdzie.

Edytowane przez Telbi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Andrzej z Kallstadt (deutsche Weinstraße) przyczepkę mam już jakiś czas ale do tej pory mizerne doświadczenie kawaraningowe. W tym roku planuje pierwszą podróż: Szwajcaria i Lazurowe wybrzeże. Forum uważam za kopalnie wiedzy i nieocenioną pomoc dla laików jakim " jeszcze" jestem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, mam na imię Czarek od 12 lat jeżdżę na kempingi z namiotem a teraz przydałaby się przyczepa. Szukam w okolicy 4.5 - 5 metrów do 1300dmc. Cena do 15t. Pzdr

Edytowane przez Cezar_2000 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, a właściwie dobry wieczór Szanownym Forumowiczom :) Nazywam się Jędrek, mieszkam we Wrocławiu i nie mam przyczepy. A chciałbym mieć :) Ufam, że dzięki Waszej życzliwości wprowadzę ten plan w życie już niebawem. Pozdrawiam Was ciepło! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od dawna jestem na tym forum biernie, tylko czytałem. Na razie jeździliśmy z dziewczyną z namiotem - bardzo lubimy dużo zwiedzać - często się przemieszczać, a na kempingu tylko śpimy. Teraz rodzina się powiększa :-) mam nadzieję że pomożecie mi z dobrym wyborem!

 

edit: cześć Miodziomiodzio! nie tylko ja mam problem z zakupem jak widzę :-)

Edytowane przez dominik1984 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Asia, razem z moim facetem bardzo niedawno zakupilismy nasza pierwszą przyczepkę (oczywiscie po wnikliwym przestudiowaniu forum, co bardzo pomogło przy zakupie, bo wiedzieliśmy na co zwracać uwagę o co zapytać itp), teraz tylko czekamy na wiosnę i pierwszy wyjazd :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów !!!! Mam na imię Izabela...Przygodę z karawaningiem rozpoczynam tego lata.....MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ  :yay: Istnieje szansa, że za kierownicą będę czuła się jak bogini, ja prowadzę a wszyscy wokół się modlą  :blagac: ....Do zobaczenia na forach i oczywiście na trasach  :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki i Kolegów

Przygodę z karawaningiem rozpocząłem od wizyty w przyczepie Przyjaciół i spodobało mi się...Teraz poluję na własny domek na kółkach i mam nadzieję, że już w tę sobotę zostanę jego szczęśliwym posiadaczem:) 

Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów

Do zobaczenia

panjakubek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów

Jesteśmy rodzinką 2+4 i dojrzeliśmy do zakupu własnej przyczepki. Na razie przeglądamy forum i rozglądamy się za super przyczepką za rozsądną cenę ;-). 

Pozdrawiam Wszystkich

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Rodzinka 2 + 2  zero doswiadczenia w temacie , na horyzoncie knaus eifelland 495 .....dalej zobaczymy. Dobrych rad nigdy za wiele.  Pozdrawiam..:)

Edytowane przez Simmon (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich formuowiczów mam na imie Janusz moja załoga to 2+1 [ Dziadek Janusz babcia Ula i wnuczka 3lata Bsia od niedawna jestem posiadaczem przyczepki LMC 530K w tym sezonie zamierzam rospocząć przygode z karawaningiem.plany to wyjazd po polsce kierunek Malbork i zatoka Pucka np. chałupy. Mam nadzie że za waszym pośrednictwem przed wyjazdem rozwiąże wszystkie drobne problemy i wątpliwości związane z codziennym urzytkowaniem przyczepki.Pozdrawiam Jano18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Tomek jestem z Kujawsko-pomorskiego. Od soboty jestem posiadaczem przyczepki Hobby Classic 420. Przyczepkę kupiłem od wujka, więc z pewnego źródła. Do tej pory podróżowałem głównie sam, motocyklem enduro. Od tego roku, dzięki przyczepce, więcej będę podróżował z żoną i synem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.