Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy. Jesteśmy trzyosobową rodzinką sympatyzującą w karawaningu. Jak dotąd przygoda ta trwa 3 lata. Pierwsze kroki stawialiśmy przyczepą Chateau Cantara 908, obecnie jeździmy Fendt 470. Chętnie poznamy nowych znajomych lubiących karawaning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od bardzo dawna chodzi za mną pomysł kupna przyczepy i domowo-moblinego podróżowania. Mam nadzieję, że w tym roku uda się spełnić marzenie i kupić odpowiednią przyczepę dla siebie i swoich bliskich.  Cieszę się , że mogę dołączyć do Waszej forumowej społeczności.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich miłośników caravaningu,

Jesteśmy 6 osobową rodzinką ( 2dor+2dz+2 psy:)) spod Łodzi. Jeździmy po Polsce już 3 lata Bayerlandem Vitesse, którego pokochaliśmy od pierwszego wejrzenia i ciągle w przerwie podróżniczej idziemy sobie do niego posiedzieć, bo klimat jest niepowtarzalny... Dzieci jednak nam rosną i  w tym roku nadeszła nas myśl, że może trzeba by było kupić coś większego. No i z moverem, bo po ostatnim wypychaniu przyczepy z podwórka i 3 zawałach w międzyczasie ten sprzęt wydaje nam się niezbędny:) Może napotkamy coś odpowiedniego na naszej drodze, a naszego kochanego Bayerlanda uda się "oddać" w dobre ręce...

Pozdrawiamy z Lutomierska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc śladem nowowstepujących do karawaningowej braci  witam wszystkich bardzo serdecznie. Kilka słów o sobie: imie: Daniel, wiek: 34 lata, zam. Piotrków Trybunalski. Moja przygoda z tą formą wypoczynku zaczeła się latem ubiegłego roku, w pożyczonym od znajomego kamperze (Mercedes 207, widoczny na zdjęciu)  spędziłem niezapomniane chwile, i wtedy już wiedziałem, że TO JEST TO!!! Kampera już nie oddałem, odkupiłem :D . W podróżach towarzyszy mi  żona. Często wspominamy pierwszy  wyjazd i noc spędzoną w kamperze (parking pod Biedronką w Malborku) i pozostałe przygody, których dostarczył nam sam mercedes jak i okoliczności. W tym roku odbyliśmy już Tournee po Mazurach i Suwalszczyżnie, podobnie zresztą jak w zeszłym roku. I już mialem kończyć sezon 2014, i już spuszczać wode i szykować kampera na zime. Aż tu któregoś pięknego sierpniowego wieczoru dostałem zaproszenie na XVI zlot. I JADE!! Już nie mogę się doczekać. Także Witam i do zobaczenia w Gdańsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy z żoną wszystkich pozytywnie zarażonych karawaningiem. Jesteśmy emerytami i świeżo kupionym kamperkiem, zamierzamy podróżować i zwiedzać ile starczy sił i kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Na razie tylko się zastanwiam :-) Podróże kocham i dużo podróżowałem - głównie sypiając po kowbojsku w samochodzie (w moim combi po złożeniu tylnych foteli). A nawet przez kilka lat postanowiłem pracować jako kierowca TIR-a. Objechałem całą Europę, stuknęło grubo ponad 0,8 mln km - no ale przybyła rodzinka i pora się zastanowić jak teraz nie porzucać wagabundowskich upodobań, pomimo maluszka. Przyczepka wydaje się rozsądnym rozwiązaniem. Na razie badam grunt, stąd moja obecność na tym forum. Pozdrawiam wszystkich podróżników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jestem...... :] Witam.Mam na imię Szymon i posiadaczem domku jestem od miesiąca.....Moja przeczepka to Wlihelm Saure 520 z rocznika o jakim nie mam pojęcia.... :ee: Będę z forum korzystał baaaardzo często gdyż jest to moja pierwsza przyczepa w życiu i w dodatku będę robił wnętrze od początku.....Tak więc liczę na cierpliwość z waszej strony i pomocne informacje.. :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy witam i pozdrawiam serdecznie wszystkich sympatyków karawaningu :-)

Mój pierwszy w życiu nabytek Caravelair brasilia330 posiadam dopiero od 3 miesięcy, jestem właśnie po drugim wypadzie z przyczepką-ogólnie piękna sprawa.(nawet żona i córka zachwycone-czego się bardzo obawiałem czy przetrawią mój kaprys zakupu budki :-))

Samochodzik tylko teraz przydałby się mocniejszy do tej budki bo ten ma niecałe 110 koni :-)

Tak więc do zobaczenia gdzieś tam w terenie.Pozdrowionka z wielkopolskiego (Turek)

koper28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebiąc po ogólnie pojętym "internecie" trafiłem do Was na forum. Nazywam się Adrian, pochodzę z małopolski. Główną moją pasją była, jest i będzie motoryzacja oraz hodowla mojego ulubionego zwierzątka - żółwia. Byłem kilka razy na wakacjach na campingu jednak zawsze wynajmując namiot na miejscu i właśnie tam spodobały mi się przyczepy a właściwie campery. Przymierzam się do pewnych zakupów - i tu mam nadzieję, że znajdę tu pomoc na nurtujące mnie pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

 

Mam na imię Jacek, moja żona Agnieszka, dzieci - Kacper i Nikodem, mieszkamy niedaleko Uniejowa w łódzkiem.

Za czasów PRL-u moich rodziców nie stać było na przyczepę kempingową, ale znajomi rodziców mieli Niewiadówkę i kilka razy jako mały chłopiec byłem z nimi na wczasach. Pozostały w pamięci miłe wspomnienia i chciałem, żeby były one także udziałem moich dzieci. Dlatego zakupiłem przyczepę "Hobby 400" i zarejestrowałem się na forum. Przyczepę kupiłem 30-ego czerwca, w tym czasie zdążyłem "zaliczyć" dwa kempingi: "Wiktorówka" i "Letnik" w Ślesinie.

Mam nadzieję, że wielu forumowiczów poznam na żywo. Pozdrawiam i do zobaczenia!  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  :D

Przeczytałem już chyba wszystkie wątki na forum i pomyślałem że czas się zarejestrować. Od co najmniej trzech lat chodzi mi po głowie przyczepa a teraz już jest decyzja że ma być i koniec :lol:  :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.