Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszytskich użykowników forum hi.gif

 

Od dość dawna interesuje się karawaningiem i włąśnie rozglądam się za swoją pierwszą przyczepą.

Jako, że przed zakupem nasusęło mi się mnóstwo pytań, postanowiłem się zarejestrować i zapytać was o kilka sprawa ale to już w odpowiednich wątkach.

Jescze raz witam serdecznie.

 

 

PzDr

Edytowane przez muzyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.  Na forum zaglądam już od dłuższego czasu, ale dopiero dzisiaj się zarejestrowałem.

Przygoda z karawaningiem zaczęła się jakoś rok temu, gdy myśleliśmy ze znajomymi co z nadchodzącymi wakacjami.

Wykombinowaliśmy, że może wypożyczyć przyczepy i pojechać sprawdzić co i jak. Skończyło się na zakupie własnych przyczep w maju ub. roku.

W wakacje zaliczyłem dwa wyjazdy, jeden ze znajomymi a drugi z bratem, który z przyczepą i rodziną podróżuje już od paru ładnych lat.

No i spodobało się... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Na imię mam Krzysiek i od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu mojej pierwszej cepki.Początkowo miała być zabudowa na bazie VW T3,ale niestety auto służy też do innych celów,więc musiał bym zabudowę co jakiś czas demontować.Na dzień dzisiejszy posiadam namiocik ,a w razie potrzeby wrzucam na tył materac dmuchany i tak się kima.

Szukam czegoś nie drogiego .... jak wszyscy,ale nie koniecznie ostatniego szrota,choć mam zamiar całą zakupioną cepkę nieco rozbebeszyć i przeprowadzić remoncik,przystosowując ją do własnych potrzeb i wygód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jestem nowy na forum, pochodzę z pięknej ziemi lubuskiej (okolice Gorzowa Wlkp.) a w temacie karawaningu całkowicie zielony.  Szukam dla siebie przyczepy raczej stacjonarnej, DMC nie jest dla mnie istotne. Dlatego będę prosił bardziej doświadczonych forumowiczów o pomoc. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum.

Mam na imię Tomek, pochodzę z Gdyni i nie ukrywam, że do decyzji o rozpoczęciu przygody z karawaningiem walnie przyczynia się to forum. Jestem pod wrażeniem ilość informacji, które można to pozyskać, poziomu dyskusji oraz pomocy oferowanej bezinteresownie przez doświadczonych użytkowników.

 

Staję właśnie przed decyzją o zakupie pierwszej przyczepy. Początkowo miała to być przyczepa stacjonarna, bo wraz z Małżonką zakupiliśmy w Borach Tucholskich działkę, na której chcemy docelowo wybudować drewniany domek, a do tego czasu przyczepa miała służyć za schronienie w trakcie weekendowych wyjazdów oraz letnich pobytów. Zagłębiając się w wątki forum (i czytając relacje z wyjazdów) doszliśmy do wniosku, że lepiej kupić jednak przyczepę bardziej mobilną: jak nie wieje, to Bory, jak wieje, to Półwysep ;) No i dłuższe eskapady - swego czasu zjeździłem pół Europy pod namiotem i podróżowanie z przyczepką byłoby naturalnym rozwinięciem tej formy turystyki.

 

Do zobaczenia w pozostałych wątkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników. Nazywam się Paweł, jestem z Białegostoku. Zarejestrowałem się tutaj, ponieważ planuję w niezbyt odległej przyszłości zakup jakiejś przyczepki, niezyt dużej, w miarę lekkiej która pomieści załogę w postaci mnie, żony i małego dziecka.

,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Witek, mieszkam pod Częstochową. Jestem tutaj nowy i w ogole wczuwam się w temat karawaningu, jak dobrze pójdzie to w maju rozpocznę swoją przygodę. Czepkę już mam kompletuję jeszcze parę detali, pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, mam na imię Tomek mieszkam w Gaszowicach k. Rybnika. Z przyczepką podróżuję od 2000 r. Z forum korzystam już od jakiegoś czasu, ale tylko jako gość. Teraz postanowilem się do Was dołączyć, ale proszę o wyrozumiałość ponieważ jest to moje pierwsze jakiekolwiek forum. Dziękuję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się witam na dzień dobry.:)

Mam na imię Iza i z małżem moim jesteśmy na etapie kupowania pierwszej w życiu przyczepy. Mamy zamiar tego lata ruszyć na zwiedzanie Polski wschodniej, rozpoczynając od Podlasia a kończąc na Bieszczadach . To byłby etap pierwszy. Drugi- niespełnione do tej pory marzenie mojego małża czyli Góry Sowie.

Posiadamy dzieci dwoje w wieku, w którym nie chcą już z nami jeździć i trzy pieski, które chcą bardzo i będą z nami podróżować. :)

Liczę na Państwa pomoc w zaplanowaniu trasy. Chodzi nam głównie o miejsca mało oblegane przez turystów, jakieś niewielkie, ciche miasteczka, wioski, łąki, pola, dużo przyrody...Stawiamy na klimatyczne, spokojne miejsca głównie, nie na zabytki, choć te również chętnie zobaczymy jak się trafią po drodze.

Mniej więcej przejrzałam już forum ale jak zdążyłam się zorientować, na ścianie wschodniej mało jest kempingów w ogóle a miejsc dzikich a polecanych jeszcze mniej. Byłabym wdzięczna za podzielenie się wiedzą, gdzie można w ciszy, spokoju i z pięknym widokiem zatrzymać się w tym rejonie Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zarejestrowałam się na forum i chcę zacząć od pozdrowienia starszych użytkowników i bywalców forum. :)

Mam na imię Magda, jestem z Łodzi. Jesteśmy z mężem w trakcie kupowania pierwszej przyczepki, mam nadzieję, że już niedługo się gdzies z nią wybierzemy. Szukając informacji o tym, jak się za to zabrać, trafiłam na forum. Widzę, że jest tu już niezła kopalnia wiedzy karawaningowej, najlepsze że często porządnie sprawdzonej. Trudno nie pokusić się o rejestrację. ;)

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie miłośnicy caravaningu !

O przyczepie myśleliśmy już z mężem wiele lat temu potem z racji ) funduszy temat padł ale ostatnio znów zaczęło nam to chodzić po głowie nie żeby fundusze były zasobniejsze ale jeśli nie teraz to kiedy?

Jesteśmy 4-osobową rodziną (dzieci w wieku 4 lata i 11 lat)

Przekopuję się powoli przez forum bo ogrom informacji chwilami trudno ogarnąć najgorzej w tej chwili to system opłat Via coś tam(nie chce mi się teraz sprawdzać)i DMC nienawidzę cyferek :(

Mamy jak Wy to tu nazywacie holownik Opel Astra Combi III z silnikiem benz 1,6 

(pan na przeglądzie powiedział że możemy ciągnąć do 1000 kg )

czy jest szansa znaleźć jakąś przyczepkę do tej wagi w cenie do np. 8000?

Na razie poobserwuję wątek Magdu bo widzę ma podobne kryteria

Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich,

 

Od godziny jestem właścicielem swojej pierwszej przyczepy :yay:

Do tej pory od jakiegoś czasu obserwowałem forum, ale żeby nie być gołosłownym pytaniami zarzucę Was dopiero teraz, kiedy wiem że przyczepa stoi już u mnie na podwórku ;)

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników!

 

Mam na imię Krzysiek, jestem z Legionowa. Od kilku lat interesuję się przyczepkami kempingowymi, gdyż posiadanie takowej jest moim marzeniem jeszcze z dzieciństwa - niestety, do tej pory nie zrealizowanym  :laugh:

 

W zeszłym roku spróbowaliśmy z żoną i dziećmi (4,5 i 3 lata) życia w namiocie podczas długiego weekendu. O ile było super pod względem towarzystwa (4 rodziny, 8 dorosłych, 7 dzieci) to wspólnie stwierdziliśmy, że jakby nie było, przyczepka będzie o wiele wygodniejszym rozwiązaniem, nawet biorąc pod uwagę bliskie wypady na 3-4 noce bez specjalnych wygód na polu namiotowo/kempingowym, 2-3 razy do roku przy nadarzajacych się okazjach.

 

Po przestudiowaniu ofert na portalach aukcyjnych i stwierdzeniu, że bez fachowej pomocy nie poukładam sobie informacji przekazywanych przez sprzedawców, którzy mijają się często z prawdą postanowiłem zaczerpnąć trochę wiedzy na TYM forum. Po szybkim zrewidowaniu swoich potrzeb i możliwości udałem się na forum Niewiadówek, po kilku wieczorach wizualizując sobie w marzeniach remont swojej przyszłej Niewiadki. 

 

"Niestety", po tym jak rozkręciłem się w temacie i zacząłem zaznajamiać z nim swoją żonę, razem zaczęliśmy znowu przyglądać się bardziej ofertom zagranicznych przyczep, stąd mój powrót na forum, rejestracja, i niniejsze powitanie.  :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.