Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie jestem już zalogowany jakiś czas ale przeoczyłem :oslabiony: ten wątek , profil na tyle ile mogłem uzupełniłem , braki obiecuje w możliwie szybkim czasie nadrobic :]

 

pozdrawaim wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, zarejestrowałem sie tutaj 4 lata temu z  zamiarem kupna przyczepki...  ale  jakoś tak wyszło ze plany sie  zmieniły, dziś jednak w koncu zakupiłem wozidełko (raczej wymieniłem motocykl) i jestem szczesliwym ( a to sie okaże z czasem) posiadaczem Fiata 238 - i od razu prośba czy ma ktoś jakiekolwiek materiały  na temat tego pojazdu? Jako miłośnik PRL owskiej motoryzacji  mysle  ze  sobie jakoś poradze z remontem tego wehikułu :) Mam nadzieje  ze  za kilka miesiecy sie spotkamy gdzieś na trasie.post-2627-0-06496000-1380387576_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich :D  Na forum trafiłem przez przypadek szukając informacji o instalacji 12V w przyczepie kempingowej. I tak od tygodnia dziennie wieczorem przeglądam to forum i dowiaduję się ciekawych i przydatnych rzeczy no i postanowiłem się zarejestrować. Jestem od pół roku posiadaczem przyczepy Tabbert Regent z którą jeżdżę na rybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Moja przygoda z kamperem zaczęła się w zeszłym roku. Niestety z powodu choroby dzieci musieliśmy przerwać wakacje już w 4 dniu i wrócić do Polski. Wyprawa nie udała się ,nie mniej nie podaje się. Właściciel firmy z miasta P. która wypożyczyła kampera był bardzo wyrozumiały i zgodził się na dokończenie najmu w innym terminie za co z tego miejsca mu dziękuję. Na domiar złego popsuł się zamek w drzwiach od zabudowy. Same nieszczęścia.

Mimo to bardzo spodobała mi się jazda z własną lodówką i kiblem :)

Może spróbuję jeszcze raz za rok...

Gigant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim!Zabieram się do przygody z przyczepa drugi raz ,pierwszy kilkanascie lat temu i teraz z kolejnym campingiem.Myśle,że wiele nauczę się od Was i zaczynam studiować tematy tego forum z wielkimi oczyma-pozdrawiam-Tomek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Chciałbym się przywitać - forum śledzę już od dawna, niemniej jednak postanowiłem się wreszcie zarejestrować. Na imie mam Zdzisław. Mam zamiar kupić przyczepkę , dzięki waszym radom  stanie się to łatwiejsze. Ciągnik to jeep ,a przyczepę kupię jeszcze w tym roku. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych.Forum Wasze a teraz i moje czytam od dawien dawna ale teraz postanowiłam oficjalnie uczestniczyć w jego życiu. Na pierwszym spotkaniu w Warce zostalam nawet ochszczona na karawanigowca więc czuję się pełnoprawnym forumowiczem. Pozdrawiam Bawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od dość dawna interesuję się tematem turystyki z własnym "M 0,5" na kółkach.

 

Lubimy z moją ładniejszą połówką być niezależni i nie zostać na lodzie, znaczy spać w ciasnym minivanie.

 

Dlatego podjęliśmy decyzję - własny kamper. Zakup raczej odpada, bo interesuje mnie coś nie starszego niż ok 8-10 lat. Jedyne wyjście jakie widzę, to kupno "blaszaka" i adaptacja pod nasze wymagania. Jeśli pójdę tą drogę, to obiecuję zdawać relację z postępów :)

 

Jest nas dwójka, no + oczywiście "adoptowany" czterołapy stwór, którego znaleźliśmy kilka lat temu przy drodze jak był jeszcze malutkim szczeniaczkiem. Prawdopodobnie ktoś go wyrzucił, co tu w Italii jest chyba normą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.